Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Taupyti galit nerūkydami ir negerdami, o jei gaunat dovanų ir dar žiūrit, kaip api..st-blogai. Turėkit bent kiek padorumo, būdami visokio plauko auksarankiai, bet ne matematikai, ekonomistai...užsiiminėti saviveikla ir piktintis nma. Kai teiki paraišką ir skaičiuoji visokius parametrus, kaip tai padarysi be pagrindinių ir svarbiausių ūkio rodiklių. Aš nma vietoj, nors taip ir turėtų būti, nepilna ar neaiški paraiška- atmesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , Gita said:

Taupyti galit nerūkydami ir negerdami, o jei gaunat dovanų ir dar žiūrit, kaip api..st-blogai. Turėkit bent kiek padorumo, būdami visokio plauko auksarankiai, bet ne matematikai, ekonomistai...užsiiminėti saviveikla ir piktintis nma. Kai teiki paraišką ir skaičiuoji visokius parametrus, kaip tai padarysi be pagrindinių ir svarbiausių ūkio rodiklių. Aš nma vietoj, nors taip ir turėtų būti, nepilna ar neaiški paraiška- atmesti.

Pritaritariu tamstos nuomoniai ir truputi papapildysiu fraze kad   ---kiekvienas turi dirbti savo darba --- t.y. ukinkas savo  --  mokytojas -savo --ir tt as asmeniskai pats nefantazuoju suskaiciais  -- samdau buhalteri , kuris patare vesti dvejybine apskaita   samdau konsultanta kuris rasydamas projekta konkreciai kiekviena punkta derino  su manimi  ir dar patare  kaip viska teisingiau  padaryti    ko pasekoje paraiska pateikta su visais balansais ir protingais terminais  kas svarbiausia konsultantas pats skambina ir pranesa  visas su paraiska susijusias naujienas  -- pats parase atsakyma nma  man tereikejo padeti parasa --  labai dziaugiusi galedamas dirbti kartu su tokiais zmonemis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , sigas said:

Kažin pati kai rasiai prašymą paramai viską  gerai  iš  karto  padariai. Atsirado gudrute mat.

Pati nerašiau, nes kai peržvelgiau lenteles, tai supratau, kad mano žemės ūkio buhalterės diplomas be praktikos bei ”nupirktas” ekonomikos magistras nepagelbės. Samdžiau firmą, kuri iš to duoną valgo ir žino daug povandeninių dalykų. Pats nesusiprotėsi, o jie gali ir kūryba užsiimti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

800 uz projekta, 60 eur. menesiui dvejybine apskaita, kazko draudimas viso apie 700 paramos laikotarpiui… 1/5 parmos nebera... dar  jei per klaida edv pakils ir mokescius reikes moketi...;) del to, kad parama gerai nesigincyju, bet kad projektu ir paraisku rasymas per brangiai kainuoja tai irgi faktas... nereikia pykti jei kazkas sutaupyti bando. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , Gita said:

Pati nerašiau, nes kai peržvelgiau lenteles, tai supratau, kad mano žemės ūkio buhalterės diplomas be praktikos bei ”nupirktas” ekonomikos magistras nepagelbės. Samdžiau firmą, kuri iš to duoną valgo ir žino daug povandeninių dalykų. Pats nesusiprotėsi, o jie gali ir kūryba užsiimti....

Bereikalingai pinigai isleisti uz tai ka pati galejai per diena padaryti.

Pats projekta rengiau, tai pusdienis reikalavimams perskaityti, bei pusdienis formai ir verslo planui uzpildyti. Projekta patvirtino, tikslinti nieko nereikejo.

Nesvaistykit pinigu toms firmoms, forma ir planas paprasti, pabandykit patys pildyti ir pamatysit kad ten nieko sudetingo.

Bet „tingiam studentui“ galiu uz ACIU-puse firmos uzmokescio:)  ir buteli viskio padeti parasyti;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, sgts said:

Bereikalingai pinigai isleisti uz tai ka pati galejai per diena padaryti.

Pats projekta rengiau, tai pusdienis reikalavimams perskaityti, bei pusdienis formai ir verslo planui uzpildyti. Projekta patvirtino, tikslinti nieko nereikejo.

Nesvaistykit pinigu toms firmoms, forma ir planas paprasti, pabandykit patys pildyti ir pamatysit kad ten nieko sudetingo.

Bet „tingiam studentui“ galiu uz ACIU-puse firmos uzmokescio:)  ir buteli viskio padeti parasyti;)

Na gal nevisai taip kaip čia išdėstyta, bet tikrai parašyt pačiam įmanoma. Buvau paėmęs pažįstamo rašytą firmos, tai esmė ta pati, gal žodžių žaismas gražesnis ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, sgts said:

Bereikalingai pinigai isleisti uz tai ka pati galejai per diena padaryti.

Pats projekta rengiau, tai pusdienis reikalavimams perskaityti, bei pusdienis formai ir verslo planui uzpildyti. Projekta patvirtino, tikslinti nieko nereikejo.

Nesvaistykit pinigu toms firmoms, forma ir planas paprasti, pabandykit patys pildyti ir pamatysit kad ten nieko sudetingo.

Bet „tingiam studentui“ galiu uz ACIU-puse firmos uzmokescio:)  ir buteli viskio padeti parasyti;)

Na aš irgi nieko prieš, kas galit sau leist tai aišku rinkitės firmą. Tiesiog nemistifikuokim to, ką tingim patys pasinagrinėt.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, Gita said:

Viskas tvarkoj, rašykit rašykit patys...pasikartosiu, tik paskui nesiparinkt, kad dar reik ką nors nma patikslint. Pabaiga.

nieko cia baisaus, jei jau praso ir patikslini, del to paraiskos neatmeta, o kai pats kontaktuoji su nma, tai viskas sparciau vyksta nei per tarpininka, ir paraiska greiciau ivertinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip uzpildyt paraiska tas pats kaip apsisisiot du pirstus, kitas dalykas parasyt ja teisingai, kad  nesikabint sau kilpos ant kaklo. Esu parases jau keleta  paraisku kitiems ir ta puikiai zinau. Reikia labai gerai suprast pacius teises aktus, ju interpretavima bei sankciju reikalavimus, kad lengvai islaviruot. Jei kam reikia galeciau padet 300e paraiska + 200e jei reikia pelno nuostolio, balanso ir pinigu srautu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką reiškia žodis- jei reikia. Balanso ir pelno reikia visada. Įdomu koks mažiukas veda dvej.buhalteriją ir juos ištraukia buhalteris....pvz. jei imi firmą ji jau su ataskaitom padaro už kokius 700(200+500), plius galima išparamos pasidengti, atkrenta ir rūpestėliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano bent jau skaudi patirtis su firmom...pora kartu rase ir pora kartu nepraejau, nes truko tasku.... kas sekanciame etape rase, visi gavo... dar po visko juokiasi jog per daug skubejom...:) viskas nuo zmoniu priklauso, jei uz sumokamus pinigus darba nuosirdziai ir kokybiskai atlieka, galima moketi. buvo galimybe ir jaunuju ir smulkiuju parama gauti, taip pat modernizavine dalyvauti, bent vien del to jog nesulaukeme kompetetingu patarimu, apskritai nieko negavome :/// o pinigai sumoketi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , Gita said:

Firmos taškų niekaip negali įtakoti, nei dadėti, nei atimti. Gali firma pagerinti rodiklius, kad praeitum, bet čia ne taškai. Taškus susikuri tik pats. 

Aš ieškojau firmos su „sėkmės mokesčiu”. Nesėkmės atveju būčiau praradus tik 200€.

Teisingu patarimu gali  dadeti trukstamus 5 balus   cia mano asmenine patirtis  o del kainu buhalteris metam dvejybine 250 projektas  500 projekto kaina itraukta iprojekta   brendant toliau i miska  kas kam apsimoma  ir kas kam neapsimoka   man apsomoka nusipirkti uz 30e bilieta iki Oslo  ir po keliu savaiciu  atgalini uz tokia pat kaina nei gaisti laika paciam bandant perprasti buhalterio darba -- kiekvienas renkasi ta variantu kuris yra jam pats naudingiausias  ---sekmes kolegoms tikiuosi kad visu projektai bus patvirtinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 minutes ago, sgts said:

kam apsikrauti ta dvejybine buhalterija, smulkiam ukiui buhalterija leidziama pildyti supaprastinta tvarka (pildant apskaitos zurnala). Pastarojo forma labai paprasta ir nereikia jokiu buhalteriu samdyti;)

Kas leidziama or kas neleidziama ta daugelis zino  kaip ir minejau kiekvienas renkasi ta varijanta kuris jam naudingesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Gita said:

Nebūtinai pvm. O kai teiksit galutines ataskaitas, tai balansus ir visus kitus velnius iš lempos kursit...

 

Nesuprantu jusu, jus gal atitinkamas firmas atstovaujat;)

As noriu pasakyti kad smulkus ukiai patys bandytu pildyti paraiskas, ataskaitas, kad tai tikrai nera sudetinga, kad nesvaistytu tokiu dideliu pinigeliu bereikalingai firmoms, kad tos pinigelius geriau nukreiptu ukiams.....

Daugiau neturiu sia tema kuom pasisakyti. Iki:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Gita said:

Nebūtinai pvm. O kai teiksit galutines ataskaitas, tai balansus ir visus kitus velnius iš lempos kursit...

 

klausyk, ka cia buri atsisedus, tipo as cia pasisamdzius konsultantus tai jau kieta ir galiu menkint kitus. Kai reiks tu galutiniu ataskaitu ir nesupras ka daryt, nueis pas suprantancius ir sumokes tikrai maziau nei tiem konsultantam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...