Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

4 valandas ago , Vytia said:

Arteja balandis, reikes teikti metine ataskaita už metus. Niekur neradau ataskaitos formos, netgi ŽUMIS... gal kas galite padeti...

Ieškok čia:

https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/dokumentu-formos-1/ataskaitu-sutarciu-ir-kitos-dokumentu-formos/9685

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , Vytia said:

Arteja balandis, reikes teikti metine ataskaita už metus. Niekur neradau ataskaitos formos, netgi ŽUMIS... gal kas galite padeti...

Nesuprantu, kokia metinę ataskaitą reikia teikti. Parama gavai šį rudenį, o jau metinė ataskaita. Klausiu, nes gal aš kartais ką pražiobsojau, nors pas mane portale rodo, kad laukiama ataskaita tik 20180131.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , toxpat said:

Smulkūs ūkiai yra tie, kurių ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte už praėjusius metus yra nuo 4000 EUR iki 7999 EUR.

Kiti dar sutrumpintai vadina SP arba VED.

gal zinot tai kaip vadinamas kuris iki 4000ir pav nuo 1 iki 4 edv ir mazesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , Preluda said:

mano paraiska teikta lapkricio menesi..sian skambino moteriskaite kuri vertina...dave pastabu ir liepe keleta dalyku pataisyti,tai savaitgali darysiu..klausiau kada bus ivertinti tai gal vasario ,gal kovo menesi-nieko pati nezino...

mano teikta pavasario šaukimu ir dar nieko, o jūs antro jau norit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gal r neblogų naujienų iš NMA šiandien sulaukiau skambučio, pasiteirauti ar vis dar vykdyčiau verslo planą, nes turėtų jau pradėti vertinti pavasario smulkių paraiškas, kurioms trūko lėšų ir nenori vertinti tų, kurie dėl kažkokių priežasčių toliau nenorės vykdyti verslo plano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

turiu klausimą dėl įsipareigojimo padidinti ūkio valdos dydį >20 (arba >50) %... Kaip suprantu valdos padidinimas  yra ne fizinis (žemės plotų, galvijų skaičius), bet dydis išreikštas SP verte. Noriu patvirtinimo, nes giminaičiui, buhaltere bando išaiškinti, jog reikalingas ir fizinis valdos padidinimas, kas lyg ir nėra nurodytas reikalavimuose/taisyklėse.

Dėkoju už atsakymus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš esu taisykles supratęs, tai nebūtinas fizinis didinimas, bet daugelis konsultantų akcentuoja ir fizinį didinimą, nes nevisi laikosi žodžio, kurį sakė rengiant paraišką, todėl dėl apsidraudimo manau žmogus kalba ir apie fizinį padidinimą, nors nevisada taip gali būt, kad padinus plotus padidės SP

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, Mindisss said:

Kiek aš esu taisykles supratęs, tai nebūtinas fizinis didinimas, bet daugelis konsultantų akcentuoja ir fizinį didinimą, nes nevisi laikosi žodžio, kurį sakė rengiant paraišką, todėl dėl apsidraudimo manau žmogus kalba ir apie fizinį padidinimą, nors nevisada taip gali būt, kad padinus plotus padidės SP

Taisyklės tikrai nekalba apie ploto didinimą. Tam pčiam plote laikyk pievą ir augink tarkim bulves. Tai SP skirsis keliolika kartų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Mindisss said:

Yra gal r neblogų naujienų iš NMA šiandien sulaukiau skambučio, pasiteirauti ar vis dar vykdyčiau verslo planą, nes turėtų jau pradėti vertinti pavasario smulkių paraiškas, kurioms trūko lėšų ir nenori vertinti tų, kurie dėl kažkokių priežasčių toliau nenorės vykdyti verslo plano.

O tai kaip jei verslo plane parašiai kad ataskaita teiksi 2017 metais sausi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, turbūt reikės perskaičiuoti verslo planą, kad ataskaitas teiksi 2018 sausį arba kada jau numatysi, kad pasieksi rodiklius. Iš esmės manau, kad reikės per naujo koreguoti verslo planus ir prisiimti įsipareigojimus dar vieniems metams, mažiausiai. Ištiesų įdomu, kaip bus su tais gal kas nors yra savo lėšomis įgyvendinę projektą, ką dabar daryti jiems ar dar metus laukti iki galės prašyti pinigų ar bus kažkoks kitas metodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...