Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Žaneta Magvita pranešimas:

Pagal paskutinį įsakymą kuris yra sausio 1 d. mūsų puslapyje esant skaičiuoklė ir joje nurodytos vertės yra absoliučiai tokios pat. Jei ŽŪM nuo to laiko neišleido naujos skaičiuoklės, o įsakymo naujo e-tar.lt nėra nurodyta, vadinasi skaičiuoklė yra aktuali ir teisinga, paskutiniai atnaujinimai atlikti vasario 4 dieną

O skirtumas galėjo susidaryti jei neteisingai skaičiavote gyvulių skaičių ūkyje, kadangi skaičiuojant gyvulius reikia labai atidžiai sužiūrėti jų amžių, laiką, kurį jie išbuvo ūkyje ir pan. pasėlius skaičiuoti ženkliai paprasčiau.

Naujausios vertės yra prikabintos, kurios neatitinka jūsų skaičiuoklėje esančių...

2017 m_Klasifikatorius_SPV_nauji priskyrimai nuo 2018-01-01_2018-02-18(2).pdf

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , udugas pranešimas:

Naujausios vertės yra prikabintos, kurios neatitinka jūsų skaičiuoklėje esančių...

2017 m_Klasifikatorius_SPV_nauji priskyrimai nuo 2018-01-01_2018-02-18(2).pdf

 

Ryt skambinsiu aiškintis, nes šiaip jau esu linkusi vadovautis ŽŪM įsakymais, o aktuali redakcija yra čia https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/02dc80f0faca11e39cfacd978b6fd9bb/zEdoFHVDrC 

Ačiū!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , virgis807 pranešimas:

Laukiu "Žameta Magvita " komentaro . poto pasidalinsiu

 

Nelygu kokios ūkio galimybės, specializacija, įsipareigojimai, kokiu tikslu ir kokiam laikui jį norit kelti, nesiimu komentuoti labai konkretaus klausimo neturėdama jokios konkrečios info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , karak pranešimas:

Virgio klausimui atsakymas labai paprastas: suteikti paslaugu kaimynui ir VED pasikelia paprastai. 

Perziurejau informacija (jusu i kelta nuoroda 2018 01 01 redakcija ).to punkto nebeliko(2017 antra pusmeti teikiau prasyma kad itrautu suvestineje buvo pazymeta bet 20180101itrskačiuota nebebuvo. lenviausias liko  "darzoves braskes geles."(kopustai) 6555.84 ×016ha=1048€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Dar vienas miestietis... pranešimas:

bet jei isipareigojai  ,del didesniu balu padidinti 50 procentu,tai gali tekti visa hektara morku seti :)

Jei eini su 4000 +50%= 6000.  6000-4000 =2000 .  Jei eini su 7999 ir keli 50% tai neuzteks pas tave (kiek atsimenu ) dar   galvijai priaugins 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

pas mane dabar 5000 su trupuciu, nenasias nueme,tai dar netekau balu...ne koperatyvo narys,virs 40,tai ir tureciau 50 proc kelti...neisivaizduoju kaip sukelti,nepadidinus zemes kiekio,o zemes zinoma nera...

 

Zemes kiekis nekelia pasodinta ar paseta kultura kelia.5000+50%= 7500 .7500-5000= 2500  netiek ir daug kas lygu 2ha × kvieciai(vietoj pievos)×681.19=1362.38-2ha(pieva kuria pernai deklaravai)+1048 minimum16aru darzoviu ,arba tik 0.5 ha darzoviu man reikejo susikelti 5000 -nemačiau problemos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , virgis807 pranešimas:

Zemes kiekis nekelia pasodinta ar paseta kultura kelia.5000+50%= 7500 .7500-5000= 2500  netiek ir daug kas lygu 2ha × kvieciai(vietoj pievos)×681.19=1362.38-2ha(pieva kuria pernai deklaravai)+1048 minimum16aru darzoviu ,arba tik 0.5 ha darzoviu man reikejo susikelti 5000 -nemačiau problemos

Iveliau klaida man pasikele 5000kol (zemes kiekis nedidejo priaugo galvijai)kol riekejo.rasyti mokejimo prasyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

  didesnis zemes kiekis leidzia tureti daugiau galviju ir toliau jau viskas aisku...o kaip sukelti nepadidinus zemes kiekio...reikia kazko vertingo :)

na gerai o kas toliau su tom darzovem? sernam palikti ? :) 

 Didesnis pagaminto pašaro kiekis is to pačio ploto taip pat suteikia galimybe  tureti daugiu galviju  .Uzaugink atvažiuosiu nusiimsiu tas daržoves jei jau pats nebesugebesi galvijams sušerti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-09 at 22:25, Žaneta Magvita pranešimas:

Ryt skambinsiu aiškintis, nes šiaip jau esu linkusi vadovautis ŽŪM įsakymais, o aktuali redakcija yra čia https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/02dc80f0faca11e39cfacd978b6fd9bb/zEdoFHVDrC 

Ačiū!

O kam skambinti, jeigu mano įkeltos reikšmės ir yra iš šio įsakymo :) 3 priedas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš 2016 pavasario, dabar baigiu. Su dokumentais viskas tvarkoj, tik gausiu sankciją dėl draudimo, bet pati kalta.

Dabar laukiu realaus patikrinimo vietoj. Įdomu, kaip sekėsi jau užbaigusiems projektus, ar labai kabinėjasi prie visų pirkinių, ar vėl iš naujo visus dokumentus reikia rodyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Smidre pranešimas:

Aš iš 2016 pavasario, dabar baigiu. Su dokumentais viskas tvarkoj, tik gausiu sankciją dėl draudimo, bet pati kalta.

Dabar laukiu realaus patikrinimo vietoj. Įdomu, kaip sekėsi jau užbaigusiems projektus, ar labai kabinėjasi prie visų pirkinių, ar vėl iš naujo visus dokumentus reikia rodyti?

Oi!! Kaip čia pramoviai pas mane jau ir likusieji pervesti tikrina saskaitu orginalus  technika ,draudima (turi buti galiojantis) ir buh.duomemis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...