Jump to content

Cikloninė grūdų valomoji


Regix

Recommended Posts

Aš ne apie modelius klausiu, ten tik kaip pavyzdys, man konkrečiai įdomu pati technologinė dalis ar pasiteisinus.

Kad sietais valyt tai aišku kad geriau, bet pakolkas pinigais nelyja ir pagal kainą ir našumą tai kaina nedidelė.

Todėl ir įdomu ar apsimoka tokią pirkti pirminiam valymui, sėjai pasiruošti turiu tokią panašią (http://prntscr.com/64hynx) ir man pilnai užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parašyk man PM. Reik pasidomėti kokios kainos.

 

Bet pirma įdomu ar apsimoka pirkti, kas iš to kad nusipirksiu, o ten labai mažai ka padės.

Padėt tai tikrai padės.Tik jau tas jų našumas tai ne mandras.Prieš keleta metų į sandėli suvežiau grūdus,o po kokių dviejų mėn vežiau kviečius į elevatoriu.Nu ir rado būktai vabaliuka.Nors sandėlys buvo konkrečiai paruoštas derliui.Su Petkum būtų teke poilgiai pavargti.Tai parsivežiau ta ciklonke.Nusiurbė visas dulkes visus lukštukus,dar ir lengvesni grūda ištraukia.Bet žaistis irgi atsibodo.Bet vis geriau negu kad lakstyt per elevatorius su priekabom,kuriam ras o kuriam neras to vabalo.Jei nedideliam kiekiui apsimokėtų,o šiaip tai galva išūš tas triukšmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau sužinoti ar apsimoka pirminiam valymui pirkti cikloninę grūdų valomąją?

Koki pliusai ir minusai?

Kažkas panašaus:

http://www.romudava.lt/ProductsMod/grudu-valomoji-pom-augustow

 

Ačiū už atsakymus

pirminiam valymui ji tikrai neapsimoka, nutrauks tik pelus ir šiaudgalius. pirminiam valymui galvok tik apie sietinę valomają

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ne apie modelius klausiu, ten tik kaip pavyzdys, man konkrečiai įdomu pati technologinė dalis ar pasiteisinus.

Kad sietais valyt tai aišku kad geriau, bet pakolkas pinigais nelyja ir pagal kainą ir našumą tai kaina nedidelė.

Todėl ir įdomu ar apsimoka tokią pirkti pirminiam valymui, sėjai pasiruošti turiu tokią panašią (http://prntscr.com/64hynx) ir man pilnai užtenka.

Turiu tokia is Specagros pirkta,stovi pries paduodant i dziovykla,nasumas ,kaip sureguliuosi oro siurbimo srauta,bet koki 20t\h laisvai.Man pilnai tenkina tokiam pravalymui.Nusiurbia viska kas lengvesnis uz gruda.Seklinius prasivalau su Petkus 523 o pardavimui vezu is po to valymo ir viskas gerai.Tiesa rapsa kai dziovinu taip pat varau pro ja tik oro traukima pamazinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokia is Specagros pirkta,stovi pries paduodant i dziovykla,nasumas ,kaip sureguliuosi oro siurbimo srauta,bet koki 20t\h laisvai.Man pilnai tenkina tokiam pravalymui.Nusiurbia viska kas lengvesnis uz gruda.Seklinius prasivalau su Petkus 523 o pardavimui vezu is po to valymo ir viskas gerai.Tiesa rapsa kai dziovinu taip pat varau pro ja tik oro traukima pamazinu.

o dziovykla nutraukimo neturi, ar tu cia papildomai prikonstravai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau sužinoti ar apsimoka pirminiam valymui pirkti cikloninę grūdų valomąją?

Koki pliusai ir minusai?

Kažkas panašaus:

http://www.romudava.lt/ProductsMod/grudu-valomoji-pom-augustow

 

Ačiū už atsakymus

 

sveikas turiu tokia, parduodu, parasyk i pm sutarsime

praktiskai viska kas lengvesnis uz sveika gruda ji istraukia. taciau isvalymo kokybei nemazai itakos turi grudu dregme. kai dziovyklos neturejau naudojau pravedinimui.  vat naujiena kad zirnius valo, tipo istraukia zirniu ankstis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeita sezona pasiskolinom ta POM Augustow ciklonine lenkiska, nasumas tai patiko, pagrindines siuksles, zolikes lengvai atskyre. O vat visas varpu galvutes ir didesnius siaudelius ne. Nors ir reguliavom ta vejo  padavima vistiek nieko. Teks toliau su senaja valomaja duotis kaip cia kaskur buvo ideje tokia lietuviska ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeita sezona pasiskolinom ta POM Augustow ciklonine lenkiska, nasumas tai patiko, pagrindines siuksles, zolikes lengvai atskyre. O vat visas varpu galvutes ir didesnius siaudelius ne. Nors ir reguliavom ta vejo  padavima vistiek nieko. Teks toliau su senaja valomaja duotis kaip cia kaskur buvo ideje tokia lietuviska ...

Bet jeigu skaiciuot jos paprastuma ,maza kaina ,,nasuma ir siaip patogu pritaikyma, tai sakyciau visai neblogas daiktas.Kad ir isvezimui kraunant grudus su sneku,pakisai ir krauni ir valai papildomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip mes kai pasiskolinom ja valem kokius 8t, o ten tas laukas is kurio prikule buvo labai daug zoles. Tik kad paliko tu varpu galvuciu cia tik minusa ir temaciau. Poto  sejom su tais isvalytais grudais, tai pastoviai kisosi. o darbininkai aisku nieko nepastebejo kad keli seklavamzdziai uzsikise ir toliau seja. Kadangi auginam sau ir nedidelius kiekius sejam tai uzteks ir tos senovine valomosios ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...