Jump to content

Kubota


Recommended Posts

Atrodo nelabai kas žino...

Žinau kad 9960 kaina apie 35 000 EUR.   Jei tiesa, kad tai ilgaamžiai ir kantrūs traktoriai, tai kainos ir kokybės santykis geriausias iš man žinomų.

Gal gali imest nuoroda kur yra to traktoriaus techniniai duomenys, kai man reikėjo traktoriuko apie 100-120 aj tai tuo laiku domėjausi ir kubota traktoriais bet tai buvo prieš kokiu 7 metus , tuomet pats galingiausias iš kubotu berods buvo 90 aj, bet pagal kitus jis buvo labai lengvas ir praktiškai ž.ū. darbam netinkamas, gal dabar gamina kažka padoresnio, labai gerao isigilinkit i jo tech . duomenis man nuojauta kužda kad 35k auru galima panaudot ŽYMIAI naudingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.traktorykubota.pl/en/products/agricultural_tractors/m9960.html

 

Lenku tinklapis.

 

techniniai duomenys labai neblogi.

Jeigu tamstai tech duomenys neblogi tai pirmyn, kame problema, ar čia man atrodo, kad pats labai nori to traktoriaus, bet ivertink situacija ramiai, neskubėdamas, kad vėkliau nesigailėtum tokiu pinigus išleides, tavo nuorodoi paskaičius matosi, kad tas traktorius su standartine iranga sveria 3880kg o i ta standartine ieina 470kg papyldomi svoria, vadinasi be tu svoriu tas traktoriukas sveria tik 3410kg. Taigi, pagalvok gerai, ar tau tikrai reikia tokio traktoriaus kaip T -40AM, NES REALIAI TAI JIS GALĖS TIK TIEK ( nu gal truputi daugiau) kai tas t-40am. žinoma komfortas ir valdimas tai ner ka lygint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis 16v ar nebus brangesni kastai remonto ateityje, automatiskai tepimas turi būti geresnis galvoje, tepalo siurblys bus galingas. Mazai Nm gal todel, kad variklis 16v, uztat 16v turetu ilgiau islaikyt nemazejanti sukimo momenta aukstesniuose sukiuose, todel pagal 3,8 kubatura sukinis variklis kaip dyzelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

viena ūkininkas pirko apie 90 arklių kubota tai sakė, kad šlaunys pritvirtintos 14 mm varžtais kuriuos prikabinus plūgus nulaužė. ten ne štanga laiko šlaunis kaip MTZ ir visuose kituose traktoriuose, o paprasčiausi varžtai. tai sakė sriegė, kad galima būtų 16 mm varžtus įsukt. manau čia didžiausia jų problema . taip pat ir ant 137 ag tas pats. lengviem darbam šitas traktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...