Jump to content
Dzūkija

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

Recommended Posts

prieš 46 minutes , Minduksx pranešimas:

Nenoriu gasdint bet jiem giliai px, ypac jei pelningumo balai buvo lemiami ir del ju  butum negaves paramos

va Minduksx  labai tiksliai paraše,jie žiūri kas pas tave parašyta juodu ant balto,kokie įsipareigojimai

Aš už pernai metus gavau 0.5% sankciją nuo paramos dydžio už nepasiektą pelningumą iki 30% nuokrypio. Bet kaip jau sakė jei už juos gavai balus ir be jų paramos negautum gali gaut 100% susigrąžinimą. Kitas dalykas dėl ekstremalios gali nukelt rodiklius kitiem metam įvygdyt. Bet čia jau reikia gilintis su NMA

Dar toks pastebėjimas. :D bendravau su ta darbuotoja tai sako gausi paklausimą ir aiškinkis kodėl nepasiekiai ir tada spręs tipo kiek sankcijos duot. Naršau po nma portalą ir žiūriu kad jau parašyta kad aš jiem 250€ skoloj nors dar nei pasiaiškinimą buvau nusiuntęs nei nieko :D žodžiu tie popieriai rašyt ir siuntinėt, kad tik darbo būtų

Jei sakykime 2015m teikta paramos paraiska modernizavimo,2016m pasirasyta paramos sutartis.Jei pvz. pirkau padarga,ir PVM saskaitoje buvo parasyta apmoketi tarkim  iki 2017.12.01,o pirkimo-pardavimo sutartyje buvo parasyta,kad rastisku susitarimu apmokejima galima pratesti iki 3 menesiu.Nekibs del to NMA ir netaikys sankciju,jei sumokesiu per ta pratesta 3 menesiu termina ?  

On 2018-01-19 at 09:39, Andriusfeat pranešimas:

Oho, beveik milas dviem asabom...ir dar sako mažai likę europinių :))

Vienas iš jų yra susijęs su pieninkų vaduKelios dienos po paramos patvirtinimo spaudoje išplatintas pranešimas kaip nma vadovą remia kelios zemdirbiu organizacijos... tarp jų pienininkai. Tebūnie tai sutapimas..... :)

On Friday, January 19, 2018 at 09:39, Andriusfeat pranešimas:

Oho, beveik milas dviem asabom...ir dar sako mažai likę europinių :))

Pinigu tai daug dar yra like, tik nesiruosia vertint likusiu paraisku. Gal kas 2015m. yra gave parama su 57 balais, reiktu truputi informacijos

On 1/31/2018 at 22:54, Freonas pranešimas:

Gal kas paskutiniu metu bandėte keisti investiciją? Esu prisidavęs puspriekabę, bet norėčiau pasikeisti į skutiką, įdomu ar NMA leidžia.

Neleidzia. Mano žiniom, ES uždraudė 

Šiandiena parėjo raštas dėl paramos skyrimo ir surašyta technikos duomenys ka pirkti leidzia. Tai dabar galima iskart pirkti technika? Jug nereikia skelbti naujo konkurso/apklausos ir rinkti vel komercinius kaip rodos seniau reikedavo.

Kaip supratau iš taisyklių projekto, tai remia taip pat ir augalininkus ir visas kitas sritis, bet supaprastintos paramos nebus, tai ar prašysi 10000 eurų ar 400000 eurų lygiai tokią pat paraišką reikės pildyti su visais prognoziniais balansais, bei prognoziniais pardavimais. Kas manau įtakos imti kuo didesnes paramos sumas. 

o ar technika leis įsigyti ar tik statyboms, kažka vienam punkte buvau radęs bet iki galo ir nesupratau... 40 balų surenku dėl to kad nesinaudojęs paramom (Jaunojo nesiskaito), EDV, LŪS narys, Mokymai ir Jaunasis ūkininkas, daugiau jau neišeis :D gerai kad ribą sumažino nuo 50 iki 35 bet ar verta rašyt dėl 40 proc.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti