Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

prieš 28 minutes , puma pranešimas:

Dėl lietingų orų man nepavyko pasiekti numatyto pagal įsipareigojimus pelningumo.Ar  reikia kokių paaiškinimų NMA,ar gal čia užtenka kad buvo paskelbta ekstrimali situacija ir nereikia papildomai informuoti ? Kas man už tai gresia?

daugiausia gali grėsti gražinti parama,geguzes mėnesį turetum sužinot kokias sankcijas tavo atveju pritaikys,o gal ir nieko nebus,čia gali atsakyt tik NMA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, puma pranešimas:

Dėl lietingų orų man nepavyko pasiekti numatyto pagal įsipareigojimus pelningumo.Ar  reikia kokių paaiškinimų NMA,ar gal čia užtenka kad buvo paskelbta ekstrimali situacija ir nereikia papildomai informuoti ? Kas man už tai gresia?

bauda gali israsyt, jei anksciau gerai buvo ir tik siemet tokia beda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už pernai metus gavau 0.5% sankciją nuo paramos dydžio už nepasiektą pelningumą iki 30% nuokrypio. Bet kaip jau sakė jei už juos gavai balus ir be jų paramos negautum gali gaut 100% susigrąžinimą. Kitas dalykas dėl ekstremalios gali nukelt rodiklius kitiem metam įvygdyt. Bet čia jau reikia gilintis su NMA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar toks pastebėjimas. :D bendravau su ta darbuotoja tai sako gausi paklausimą ir aiškinkis kodėl nepasiekiai ir tada spręs tipo kiek sankcijos duot. Naršau po nma portalą ir žiūriu kad jau parašyta kad aš jiem 250€ skoloj nors dar nei pasiaiškinimą buvau nusiuntęs nei nieko :D žodžiu tie popieriai rašyt ir siuntinėt, kad tik darbo būtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jei sakykime 2015m teikta paramos paraiska modernizavimo,2016m pasirasyta paramos sutartis.Jei pvz. pirkau padarga,ir PVM saskaitoje buvo parasyta apmoketi tarkim  iki 2017.12.01,o pirkimo-pardavimo sutartyje buvo parasyta,kad rastisku susitarimu apmokejima galima pratesti iki 3 menesiu.Nekibs del to NMA ir netaikys sankciju,jei sumokesiu per ta pratesta 3 menesiu termina ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2018-01-19 at 09:39, Andriusfeat pranešimas:

Oho, beveik milas dviem asabom...ir dar sako mažai likę europinių :))

Vienas iš jų yra susijęs su pieninkų vaduKelios dienos po paramos patvirtinimo spaudoje išplatintas pranešimas kaip nma vadovą remia kelios zemdirbiu organizacijos... tarp jų pienininkai. Tebūnie tai sutapimas..... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...