Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

ant 300 ha augalininkystes trys pagr traktoriai, 360 ag 200 ag ir 135 ag.visi panasiai virs 200 mth  per metus isuka. Krautuvas yra atskirai, purkstuvas irgi pats vaziuoja ir dar beleris pagalbinius darbus atlieka. Grudus i elevatoriu su tais paciais traktoriais vezam. Pastaruju metu praktika parode kad reikia tu gelezu ir tiek, gali cia daug kas ka sakyt kad vienas traktorius apdirba viska. Kad efektyviau turet kuo maziau  tai nesigincysiu, visi kytrumai dingsta kai pradeda boba saukt kad naktim  daugiau laiko traktoriui praleidi nei miegamajam, o dar geriau derlius lieka nenuimtas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , ignas.d pranešimas:

ant 300 ha augalininkystes trys pagr traktoriai, 360 ag 200 ag ir 135 ag.visi panasiai virs 200 mth  per metus isuka. Krautuvas yra atskirai, purkstuvas irgi pats vaziuoja ir dar beleris pagalbinius darbus atlieka. Grudus i elevatoriu su tais paciais traktoriais vezam. Pastaruju metu praktika parode kad reikia tu gelezu ir tiek, gali cia daug kas ka sakyt kad vienas traktorius apdirba viska. Kad efektyviau turet kuo maziau  tai nesigincysiu, visi kytrumai dingsta kai pradeda boba saukt kad naktim  daugiau laiko traktoriui praleidi nei miegamajam, o dar geriau derlius lieka nenuimtas 

Pas mane ant 150ha  90ag (purškimai trešimai)  ir 130ag bei 150ag visi trys isuka 200-300valandu per metus

pas kolega 460ha 2vnt 260ag 2 vnt 200ag ir vienas 100ag visi 200-400valandu per metus. Ir dar žada viena pirkti kad visi traktoriai būtų sukabinti su padargais o kai prasideda kūlimas rapso žemės ruošimas visus pakinkai kad laiku apsidirbt. O perkant apynauji traktoriu išloši vis tiek jau nekalbant jei vienas pasiliuosuoja prie kito prikabinsi ;)

stonys vėjus šneki ir viskas. Traktorius neturi dirbt maximaliai geriau ūjyje daugiau jų turėt ir lai tausojasi, o paramos tuo labiau valdžia pridirbo nesamonių.

Zilvis gerai parašė mūsų politikai taip sukiršino augalininkus su gyvulininkais ir kokia to nauda???

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano atveju tai vienas 200ag, 2 po 135ag, 1 - 110ag ir keli mtz ant 350 ha Tai tas didelis ir apdirba visą žemės dirbimą, pradedant kultivavimais, skutimais, baigiant sėja. Mažesni aptarnauja kombainą, purškimus, tręšimus. Aišku, nesidžiaugiu tuo kad viskas ant vieno pakarta, bet situacija tokia kol kas. Pirma investavau į žemes, pastatus ir džiovykla, dabar eilė ateina traktoriui dar vienam. Prieš porą metų rekordas buvo 1220 mth per kalendorinius metus, kai dar grūdus su traktoriais išsiveždavome į elevatorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Pas mane ant 150ha  90ag (purškimai trešimai)  ir 130ag bei 150ag visi trys isuka 200-300valandu per metus

pas kolega 460ha 2vnt 260ag 2 vnt 200ag ir vienas 100ag visi 200-400valandu per metus. Ir dar žada viena pirkti kad visi traktoriai būtų sukabinti su padargais o kai prasideda kūlimas rapso žemės ruošimas visus pakinkai kad laiku apsidirbt. O perkant apynauji traktoriu išloši vis tiek jau nekalbant jei vienas pasiliuosuoja prie kito prikabinsi ;)

stonys vėjus šneki ir viskas. Traktorius neturi dirbt maximaliai geriau ūjyje daugiau jų turėt ir lai tausojasi, o paramos tuo labiau valdžia pridirbo nesamonių.

Zilvis gerai parašė mūsų politikai taip sukiršino augalininkus su gyvulininkais ir kokia to nauda???

 

Tai del manes kad ir dar 5traktorius nusipirk iki pilnos laimes.technika ukyje turi dirbti maximaliai.tik reikia laikytis techniniu parametru tai ji dirbs ilgai efektyviai ir uzdirbs pinigus. Cia tas pats kad pasisamdai 5 zmones dirbti 2 zmoniu darba ir sakai ateikit nuo pietu padirbkit iki 5,moki kaip uz visa diena, ir galit eit namo,tegul tausojasi.

Man asmeniskai vienodai kas kiek dirba su savo technika. As pasakiau kaip pagal metodika esu skaiciaves atsipirkima technikos. As pats buvau nustebes kai pagal uzdavini bendrovems paskaiciuoji traktorius,tai gaunasi vos ne tiek kiek stovi vidutiniam lietuvos ukininko kieme.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme, kad kuo greičiau ir kokybiškiau atlikti darbą o tai duoda puikius rezultatus piniginės turinyje, o kad tai atlikti reikia rimto technikos parko, bent kiek aš pažystų ūkininkų tai kaikuriem yra manija pirkti traktorius, o ne kelis tureti ir verstis kulversčiais, kad apsidirbti laiku, tiesa tai ūkiai ekonomiškai stiprūs kuriem pusnauji traktoriu  nupirkt nėra galvos skausmo.  O kai turi stiprų technikos parką nebaisu, kad pagrindinis traktorius paves ;) 

Taip, kad pons nereik čia pamokslu.

Savam kaime pranašu nebūsi......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-04 at 23:42, Vilius pranešimas:

Esme, kad kuo greičiau ir kokybiškiau atlikti darbą o tai duoda puikius rezultatus piniginės turinyje, o kad tai atlikti reikia rimto technikos parko, bent kiek aš pažystų ūkininkų tai kaikuriem yra manija pirkti traktorius, o ne kelis tureti ir verstis kulversčiais, kad apsidirbti laiku, tiesa tai ūkiai ekonomiškai stiprūs kuriem pusnauji traktoriu  nupirkt nėra galvos skausmo.  O kai turi stiprų technikos parką nebaisu, kad pagrindinis traktorius paves ;) 

Taip, kad pons nereik čia pamokslu.

Savam kaime pranašu nebūsi....

Tiek tavo ,,ekonomiskai stiprus ukiai" grudininkai,kurie Lietuvoj pridetines vertes tiek ir tekuria. Ir visas stiprumas dingsta tik atejus vos blogesniems metams. Maziau y gelezi reiktu investuoti o daugiau i ju nustekenta zeme. Gudruti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-06 at 01:17, Vilius pranešimas:

Tai kad nebuvo blogu metu  ekonomiškai stipriem ūkiam. O dėl nustekentos žemės kogero geriau prižiūri nei tu savasias...

Taip kad baik čia mokyt visus savo pasakėlėm.

Sapno vaike,pasiziurek kokiu mastu mazeja humuso sluoksnis regijuonose kur vyrauja grudininkai, ir issitrauk galva is kur ja laikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, stonys pranešimas:

Sapno vaike,pasiziurek kokiu mastu mazeja humuso sluoksnis regijuonose kur vyrauja grudininkai, ir issitrauk galva is kur ja laikai

Cia juk ne tvartas, tad gali ir mandagiau. Klausimas: ar toj savo metodikoj skaitei apie terminą "butelio kakliukas"? Jei ne, tai pasiskaityk ir galbūt rasi/išmastysi atsakymą, kodėl grūdininkams reikalingi keli traktoriai net ir tuo atveju jei per metus jie įsuka mažai valandų.

PAPILDAU: a bottleneck is a phenomenon by which the performance or capacity of an entire system is severely limited by a single component

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, stonys pranešimas:

Sapno vaike,pasiziurek kokiu mastu mazeja humuso sluoksnis regijuonose kur vyrauja grudininkai, ir issitrauk galva is kur ja laikai

Šiaip žemės tyrimus jau suku antra rata kas 3-4 metai, esu intensyvus grūdininkas ir pas mane laukuose humusas kyla.... Taip, kad nesutikčiau su teiginiu, kad grūdininkas nustekeną žemę.

Tai nėra ko nusiteikt prieš augalininkystę visiem žemės užteks 2 ant 2.  Kolega daugiau kultūros bendraujat ir niekas nesipyks, visgi 12 klasiu baigiai, tėvai etiketo ir mokint turėjo, nors sako žmogu iš kaimo išvarysi, bet kaimo iš žmogaus ne. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...