Jump to content

Grudu supirkejai neatsiskaitantys uz grudus


kestoxs

Recommended Posts

Vos aš pats nesisugundžiau jiems parduoti grudų. Šiap labai aktyviai skelbiasi, kad perka grūdus ir siūlo kokius 20 lt/t daugiau nei rinkos kaina. Bet paskaičius atsiliepimus apie šią firmą internete, kad ir čia : http://rekvizitai.vz.lt/imone/agrokontr ... iliepimai/ ir išgirdus atsliepimus iš kitų kolegų atšoko noras. Taip, kad sekmės ir kantrybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

"agrokontraktas" paskelbė restruktūrizavimo procedūrą, mano advokatas analizuoja kas ir kaip. Kam skolinga ši įmonė parašykit savo kontaktus ir sumas man į pm. Gal dar pavyks kažką padaryt.....

Restrukturizavimas tai kedziu perstumimas is kitos stalo puses,imones pavadinimo pakeitimas ir vengimas atsiskaityti su skolininkais.Pas mus tai teiseta.Lauzk advokata kad netemptu gumos jeigu dar kas nors imanoma padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ana savaite pardaviau viena masina jiems, avansa puse mašinos prieš tai išsireikalavau

Kitos puses gali tekti ilgai laukti. Mano kolegos jau metai kaip pardave avizas, skola prisiteise ir stovi eileje kol atgaus pinigus. Paskambina ir man jie kartais uzsimirse, bet isgirde atsakyma kad pinigai ant stalo ir atsiskaitot su kaimynu tai ir nereikalinginpasidaro grudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau restrukturizuojas tai amba.Mes irgi turim skolinika panašu tai tampo kaip vaikus už nosės su teismais ir po kol kas ju viršus.Teismui visai nesvarbu kad restruktirizacijos planas yra nerealus kad pažeidžiami ligeteisiškumo principai.Susidėjo su banku bankui moka palukanas o kitiems kreiditoriams špiga rodo.Tipo runkeliai esat ir sėdekit.Firma Taurages raj.Stragutės mėsa vadinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"agrokontraktas" paskelbė restruktūrizavimo procedūrą, mano advokatas analizuoja kas ir kaip. Kam skolinga ši įmonė parašykit savo kontaktus ir sumas man į pm. Gal dar pavyks kažką padaryt.....

Vakar du kartus skambino ,kartą šendien ,prašė parduoti grūdų ,puse avansu žadėjo. Kai pasakiau , kad neatsiskaitot sako viskas gerai- atsiskaitom . Na ir naglumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skaičius nesvarbu svarbu kokia pinigu suma skolingi kreditoriams.Ir kiek turi turto kilnojamo ir ne savo kreditoriniams isipareigojimams padengti.Paskui kas didžiausi kreditoriai yra nes jie pirmu smuiku gros.Ir jei yra bankas tarp kreditoriu tai jis elgsis taip kaip jam geriau o ne kaip visiems.Ne bent tie visi turės daugiausia balsu nei bankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai kiek žinau visi yra statomi i eile reztruktirizavimo  laikotarpiui o paskui jei liks ka tada gražins.Pradininkai Agrowillkai buvo.Kiek žinau dar ne su visais prekiu tiekėjais atsiskaitė.Bet su tuom eilėm irgi atsargiai.Mūsų atveju bankas susitares su dar keliais stambiais kreditoriais gauna šiuo metu palukanas už paskolintas lėšas.Visi kiti negauna.Bandėm teismo keliu sustabdyti restrukturizacija nes ji neatitinka lygiateisiškumo principu taip pat nearelus ir pats planas bet nepavyko truko keliu palaikančiuju.Dabar laukiam metinės ataskaitos kaip vyksta restruturizacija ir jei bus ne pagal plana vėl skusim teismui ir bandysim stabdyti restrukturizacijos plana ir kelsim bankroto byla.Bent taip tikimės greičiau atgausim dali pinigu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...