Jump to content

Seesam draudimas


Betygala

Recommended Posts

Kolegos, kur draudziates ir ar apsidraudus rupinates draudimo pratesimu? Turejau Seesam draudima, tai nutruko jau antra karta. Daigtai su parama per NMA. O pastarieji pradeda taikyti sankcijas. Pas kitus draudimus kazkaip nera ir problema, arteja i pabaiga ir skambina, klausia ar bent jau laiskus siuncia. O cia nieko, pats nepaziurejau ir se Tau Devintines:) Neuzsiraukit!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi metai būna didesnės kainos, paskui labai smarkiai krenta, kad nepabėgtum.

Tokio varianto dar negirdėjau. Na pats iš papratimo techniką Kasko irgi pas tuos pačius metai iš metų draudžiu, bet šiaip reiktų kasmet per visus praeit ir pažiūrėt ką siūlo. 4 lengvuosius automobilius jau 5 metai kaip internetu draudžiu ir nėra dar buvę, kad du kartus iš eilės toj pačioj draudimo bendrovėj tą patį automobilį drausčiau, nes dar nebuvo, kad už lojalumą kainos nepakeltų :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi metai būna didesnės kainos, paskui labai smarkiai krenta, kad nepabėgtum.

Tokio varianto dar negirdėjau. Na pats iš papratimo techniką Kasko irgi pas tuos pačius metai iš metų draudžiu, bet šiaip reiktų kasmet per visus praeit ir pažiūrėt ką siūlo. 4 lengvuosius automobilius jau 5 metai kaip internetu draudžiu ir nėra dar buvę, kad du kartus iš eilės toj pačioj draudimo bendrovėj tą patį automobilį drausčiau, nes dar nebuvo, kad už lojalumą kainos nepakeltų :eusa-doh:

Man lengvasis jau keli metai nukritęs iki 160 metams, toliau jau nėra kur krist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi metai būna didesnės kainos, paskui labai smarkiai krenta, kad nepabėgtum.

Tokio varianto dar negirdėjau. Na pats iš papratimo techniką Kasko irgi pas tuos pačius metai iš metų draudžiu, bet šiaip reiktų kasmet per visus praeit ir pažiūrėt ką siūlo. 4 lengvuosius automobilius jau 5 metai kaip internetu draudžiu ir nėra dar buvę, kad du kartus iš eilės toj pačioj draudimo bendrovėj tą patį automobilį drausčiau, nes dar nebuvo, kad už lojalumą kainos nepakeltų :eusa-doh:

Man lengvasis jau keli metai nukritęs iki 160 metams, toliau jau nėra kur krist.

Kodel nera, yra dar 159 litai kritimui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel nera, yra dar 159 litai kritimui...

Pasidomėk kokia yra žemiausia galima privalomo draudimo kaina.

Tikrai ne Tavo parasyta ir kas ja nustates? Turejes rankose (ne mano technika) polisa su beveik perpus mazesne metine kaina lengvajam automobiliui nei 160 litu.

Mačiau ir aš tokį. Už 60lt.

Asmeniui virš 60 metų ir su dideliu stažu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėk kokia yra žemiausia galima privalomo draudimo kaina.

Tikrai ne Tavo parasyta ir kas ja nustates? Turejes rankose (ne mano technika) polisa su beveik perpus mazesne metine kaina lengvajam automobiliui nei 160 litu.

Mačiau ir aš tokį. Už 60lt.

Asmeniui virš 60 metų ir su dideliu stažu.

Dar sakai nustatyta maziausia kaina, vadybininku triukai tada. Bendroves gal irnusistate, bet istatymas, kad tai reglamentuotu nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas seesam ir as turejau pora ivykiu, pirma taip skubiai sutvarke, kad net uzmirso jog toks ir buvo, zodziu buvau ignoruotas, o antras ivykis su MF kai ratai issinere tai likau kaltas as, nes matai ko gero atsisuko varztai ir del to pabego, trumpiau tariant as asilas, o servisas asilu kontora nes visa ju prieziura irgi niekine, cia pasak draudimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 metų...

Sveiki

LD draudziuos jau kokį 10 metu., 

situacija rudenį lūžo plugo rėmas ( perpus perlūžo )

susisiekiau su draudėju jisai sako ką ten važiuoti pas tave plūgą tai esu matęs , atsiųsk foto sutvarkysiu popierius ir perduosiu žalų ekspertui ir jisai viską apmokės ( tik man iš įgalioto atstovo sąmatos remonto) .

zalu ekspertas sumąstė , kad man plugas 6-7 metu metalas pavargo dėl to ir nulūžo , o už pavargusi metalą nemokama žala . Tai va tokie briedai dedasi

su LD. Draudimas kažko nuo visu sąlygų brangiausias 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , MF 6490 pranešimas:

Sveiki

LD draudziuos jau kokį 10 metu., 

situacija rudenį lūžo plugo rėmas ( perpus perlūžo )

susisiekiau su draudėju jisai sako ką ten važiuoti pas tave plūgą tai esu matęs , atsiųsk foto sutvarkysiu popierius ir perduosiu žalų ekspertui ir jisai viską apmokės ( tik man iš įgalioto atstovo sąmatos remonto) .

zalu ekspertas sumąstė , kad man plugas 6-7 metu metalas pavargo dėl to ir nulūžo , o už pavargusi metalą nemokama žala . Tai va tokie briedai dedasi

su LD. Draudimas kažko nuo visu sąlygų brangiausias 

aš tai sakyčiau, kad teisingai sako. bent jau paskaičius draudimo taisykles. O ne per didelį traktorių įkinkei?

 

Beje, ateičiai gal pabandyk užklausti brokerių, jie turi svaresnį žodį atstovaujant kliento interesus + kaina neturėtų būti didesnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

plūgą tai tik nuo vagystės. aš presą draudžiu, bet tik nuo ugnies (spėju, kad savaime užsidegus irgi nieko negaučiau) ir vagystės. bet jeigu volas sulūš, tai juk nemokės niekas, čia ne gedimų draudimas. tavo technika sulūžo normalaus darbo metu, įvyko jos gedimas, bet ne išorės jėgų, trečių asmenų veiklos ir pan.

Bet kam drausti plūgą? Nu nebent lizingui, daugiau tai nėra tikslo, kaip pats sakai.

Ūkininkų turto draudimo taisyklės (iki 2014 06 30)_0.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tik mano nuomonė, nesu labai draudimo guru, bet man neatrodo logiška tikėtis išmokos už gedimus. Tos pačios gjensidige mobilios technikos draudimo taisyklėse rašo, kad nedraudžiami įvykiai:

gedimų, lūžimų, skilimų, kurie atsirado ne kelių eismo
įvykio (avarijos) metu ar nesusidūrus su judančiu/nejudančiu,
valdomu/nevaldomu objektu;

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , manttys pranešimas:

gedimų, lūžimų, skilimų, kurie atsirado ne kelių eismo
įvykio (avarijos) metu ar nesusidūrus su judančiu/nejudančiu,
valdomu/nevaldomu objektu;

 

O tai jei susidūrė su nejudančiu nevaldomu objektu - akmeniu ir dėl to sulūžo, tai jau kaip ir tinka pagal šitas taisykles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...