Jump to content

MTZ greičių dėžė


runkelis

Recommended Posts

o mums meta tik kai po apkrova dirba jau viska pakeitem vis tiek tas pats sakutes naujos dantraciai pagrindiniai nauji guoliai visi nauji tik korpusas senas, geriau jau butume nauja deze pirke :icon-evil:

blogai sureguliavot. man 9 mest pradejo, kada verzle paverzem, nors guoliai geri.

ten su saibom turi reguliuotis. ijunges 9 pavara nuimk dangti ir pamatysi, kad dantratciai nepilnai sukibe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš manau kad su visa technika reikia dirbt pagal jos harakteristikas ir tada laikys viskas. O ne MTZ krauti 20 ir daugiau tonų (veža bet iki laiko). Man dar seniau tėvas sakė parodęs ant priekabos 2PTS-4 borto užrašą

"4 t" - nekrauk daugiau ir lingės laikys. Kiekviena technika paskaičiauta tam tikrai apkrovai (ar rusiška ar vakarietiška) ir nereikia jos prievartaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auksiniai Inžinieriaus žodžiai.O tai tampo belarusais kirovines priekabas ir keikia kad anie nelaiko.Prieš naudojimą labai pravartu paskaityt instrukciją...

Bet dar vienas geras dalykas kad yra tokiu ukininku kurie nekeikia MTZ traktoriu: tampo su bielkiais kirovines priekabas ir zino kad kada nors uzsilenks ar panasiai, bet uz tad taip maksimaliai isnaudojant bielki, jis labai greit atsiperka :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BELARUS traktorius pritaikytas traukti nedidesnes nei 15tonų priekabas

Belorusui maximum 2 sesetones galima kabinti pagal instrukcijas.

Kabint tai gal galima, bet seniau teisėse buvo atskiros kategorijos pagal traukos galią ar kažkaip panašiai. Gerai kad agurkai nesusigaudo tuose reikaluose, nes kas kategorijos neturi, tai su tokiu svoriu jau kaip ir be teisių važiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BELARUS traktorius pritaikytas traukti nedidesnes nei 15tonų priekabas

Belorusui maximum 2 sesetones galima kabinti pagal instrukcijas.

Kabint tai gal galima, bet seniau teisėse buvo atskiros kategorijos pagal traukos galią ar kažkaip panašiai. Gerai kad agurkai nesusigaudo tuose reikaluose, nes kas kategorijos neturi, tai su tokiu svoriu jau kaip ir be teisių važiuoja.

Pats esu tempes 15 tonu tai nieko ten baisaus kad kelius kart sunkesnes priekabos uz bielkiu. Kai tempiau tada stabdziai dar nebuvo sutvarkyti :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...