Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš valandą, ekologas pranešimas:

sviesuolis esi o su rusku traktorium dirbi :Dgaila kad visus komunistais vadini ,nors mes ir nesam buve jais o gini ,kas buvo tikrai  ir net kgb pakalikais,sunku tamsta suprast ,niekas cia tavo ir karbauskio negiria ,bet jai ne valstieciai tai dar ir dabar tavo anukelis kirstu pietus su mg boltiku ,bet kazkodel nustojo ,o skaiciuoti reikia ir pasiaiskinti,as su plauciu liga susitvarkiau ,pasigydziau ,bet ziuriu ir tamstai reiketu nueiti pas ,daktarus:D ,nes susidaro nuomone pas tamsta didesniu problemu yra

Urologinių? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš 12 valandų, KAZE pranešimas:

Vakar švetė-vaikas vasarai  Maksimoj įsidarbino ir gavo pirmą uždarbį.Tai "aplaistė"-parvežė iš tos pačios parduotuvės arbūzą ir  tortą.Vaikas pasakoja kaip sekasi dirbti,kas jį erzina darbe.Klausantis  padariau išvadą,kad esu blogas  tėvas,blogai auklėju.Reiktų auklėti,kad išaugtų kaip ta babulėnija,kurią aprašė virgis807.

Nekaltink seves,kad "blogai" isauklejai dar turi sansa pasitaisyti duok patarima ateičiai istoti i darbo birza tada taps kaip ta babulėja 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, ekologas pranešimas:

sviesuolis esi o su rusku traktorium dirbi :Dgaila kad visus komunistais vadini ,nors mes ir nesam buve jais o gini ,kas buvo tikrai  ir net kgb pakalikais,sunku tamsta suprast ,niekas cia tavo ir karbauskio negiria ,bet jai ne valstieciai tai dar ir dabar tavo anukelis kirstu pietus su mg boltiku ,bet kazkodel nustojo ,o skaiciuoti reikia ir pasiaiskinti,as su plauciu liga susitvarkiau ,pasigydziau ,bet ziuriu ir tamstai reiketu nueiti pas ,daktarus:D ,nes susidaro nuomone pas tamsta didesniu problemu yra

Ne, sovietinės technikos aš neturiu ir ne todėl, kad esu šviesuolis jūsų atžvilgiu. Dalis Lietuvos ūkininkų dirbtų su senukais, bet lietuviškais traktoriais, kiti - su vakarietiška technika, jei ne sovietinė okupacija, kuri, jūsų žodžiais, tiek daug Lietuvai davė. Aš net imu manyti, nes yra tekę matyti pas vienus seniokus, kad pas jus namie ant sienos kaba portretai Leninui, gal Stalinui ir tikrai Putinui, ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Valakinis pranešimas:

Ne, sovietinės technikos aš neturiu ir ne todėl, kad esu šviesuolis jūsų atžvilgiu. Dalis Lietuvos ūkininkų dirbtų su senukais, bet lietuviškais traktoriais, kiti - su vakarietiška technika, jei ne sovietinė okupacija, kuri, jūsų žodžiais, tiek daug Lietuvai davė. Aš net imu manyti, nes yra tekę matyti pas vienus seniokus, kad pas jus namie ant sienos kaba portretai Leninui, gal Stalinui ir tikrai Putinui, ar ne?

Pries keleta metu pas mane uzsuko jehovistai pokalbio metu metu zmona uždave vienai viešniai toki klausima O kaip jusu giminej ar daug jehovistu ? -Ne aš tik viena ,kiti kaip buvo tamsuoliai taip ir liko. Taip ir tamsta pats save iškeliai i šviesuolius -kitus pavadindamas tamsuoliais ar vatnikais .Bet tai dar nereiškia ,kad esi šviesuolis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Valakinis pranešimas:

Ne, sovietinės technikos aš neturiu ir ne todėl, kad esu šviesuolis jūsų atžvilgiu. Dalis Lietuvos ūkininkų dirbtų su senukais, bet lietuviškais traktoriais, kiti - su vakarietiška technika, jei ne sovietinė okupacija, kuri, jūsų žodžiais, tiek daug Lietuvai davė. Aš net imu manyti, nes yra tekę matyti pas vienus seniokus, kad pas jus namie ant sienos kaba portretai Leninui, gal Stalinui ir tikrai Putinui, ar ne?

o kuo tavo senelis anuko skyriasi ,juk jis pas tave turbut kaba ,as tokiu niekada nekabinau ir nekabinsiu ju savo namuose,juos visus uz tamtikros vietos visus pakabinti reiktu ir ju gerbejus.nu jo dabar kas antra diena vis eina su kryziais ryzais ir visdievo garbei pinigu nori,pasidarem kondru salis ir visokiu pranasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

citata iš straipsnio .Ironiška  ar nieko neprimena ?--"Viena iš garsiausių ir prieštaringiausių XX amžiaus politinių asmenybių – Fidelis Castro – mirė 2016-aisiais, sulaukęs 90 metų. Dešimtmetį prieš mirtį jis praleido savotiškoje politinėje pensijoje – visus valstybės valdymo reikalus buvo perdavęs jaunesniajam broliui Rauliui Castro, savo dešiniajai rankai ir patikėtiniui, tačiau akylai stebėdavo įvykius šalyje ir periodiškai publikuodavo savo įžvalgas bei vertinimus spaudoje". https://www.15min.lt/m/id/aktualu/istorija/dvigubas-fidelis-ka-nuo-savo-tautos-slepe-komandante-582-1011440

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Jau ir tuos kalba kad  uzdrausti  ...........

Nu taip  - viską  uždraust .... Matyt neseniai iš savo pilies Monake  grĮžai į Lietuvą , užtat ir stebiesi viskuom :think: . Tiesa , o kaip neseniai įsigyta  jahta  , a pateisino Tamstos lūkesčius ?  :D   :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.... anadien klausiau Valodkos : " Kokių pilių turi ir kur prisitatęs  , už paprastų ruskelių piningus ?? Nors fotkę parodyk " , sakau  :)   . Tai jis taip ir atsakė , kad pilių turįs labai daug , o viena iš jų Monake , kaip tik šalimais tos pilies , kur forumiečiui "Augunstas" priklauso , ir kurs neseniai dar jahtą prisipirko . O dėl pilies foto , patarė į Tamstą kreiptis :)   .... taip kad , nieko aš nesumaišiau , į nereik manęs už visišką durnių laikyt . :D     :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-23 at 08:45, virgis807 pranešimas:

MG BALTIK reikejo turejo daugiau islaidu stengentis sukurti palankia terpe savo verslui nei Austėjahttps://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/08/22/news/a-sirinskiene-g-landsbergis-seime-balsuoja-uz-seimos-verslui-palankius-sprendimus--7328757/ 

milijonas nemazai :))  ir mokykla isskirtine tik karaliams :) daba baigia kokia blinstrubiskiu 9-ete ir juokiasi visi is jo o cia -vien nuo pavadinimo -visas duris su koja gali daryti. as kai baigiau vilniaus stabo pedagogini ir praktiskai visas duris su koja darineju.:)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Augunstas pranešimas:

milijonas nemazai :))  ir mokykla isskirtine tik karaliams :) daba baigia kokia blinstrubiskiu 9-ete ir juokiasi visi is jo o cia -vien nuo pavadinimo -visas duris su koja gali daryti. as kai baigiau vilniaus stabo pedagogini ir praktiskai visas duris su koja darineju.:)) 

Tokio bizniuko vien skambiu karalisku pavadinimu neprsuksi reikia tureti karaliska uznugari  MG baltik  uznugario ieskojo su dezutem o cia lovyteje galima aptarti bizniuko problemeles 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, virgis807 pranešimas:

Tokio bizniuko vien skambiu karalisku pavadinimu neprsuksi reikia tureti karaliska uznugari  MG baltik  uznugario ieskojo su dezutem o cia lovyteje galima aptarti bizniuko problemeles 

tai kad anukelis kelis kartus pietavo ir netik jis, dar  beveik visa partija tik vieniems galima ,kitiems ne ,jie visi ten siuksles ir pinigu tarnai,o ko tyli apie prezidente,ko tyli apie jav ikurta kalejima ,uz zmogaus kankinimus mokesim mes o kas leido eme milijonus kur jie ,ka ten tyre anusauskas individualus konservu istorikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...