Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

na pas mus ,sunu geroveo daugiau demesio ,negu zmogui,o kad rusas dave ir as nieko negavau ik is algos galejau nusipirkti ir kuro kurenimuiir elektra pigi ,ir dujos,o apie apranga is skudurino nebvaiksciojau,bet nieko nepadarysi ,man ar valodia ar dalyte vienodai buve viskuo ir jiems paprastas zmogelis dzino ypac tokie kaip mes,tuoj masinas senas atims,kura pabrangis ir gyvent bus geriau,pas musjau zemes m0kesti dirbamai zemei vel pakele ,uz siuksles irgi,vandauo sake vel tuoj brangs,bet gyvent daug geriau:D,nebebus kaip buvo ir niekas nepersa kas buvo ,kas gera ir lietuvoj ,gerai ,bet daug dar blogio ,geriau buvo ,kad jauni buvom,tad teks susitaikit 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , virgis807 pranešimas:

tapo uoliu patrijotu

Kai tarnavau ir teko matyt ,tik gavo spaudimo ir ispyskina viska apie visus ,aisku nepagalvoja kad paskui dar reikes gyventi su tais kuriuos iskunde....   bet buvo stukaciu , dazniausia tokie ir nori pritapti  prie visu valdziu. as juos kiaurai matau  :)))   o jie ir patys save isduoda.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , kestoxs pranešimas:

Religija vertina kad ir vėlyvą atsivertima, bet kaip matau net ir per 30 metu komunistu rūbo nenutrynėte...

mmm  pazanga yra , nes jau nenaudoji zodziu vatnikai  ...  

zinok tokie ir gintu savo sali ir tavo uki  :)  taip kad daug nespjauk i ta puse 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką ten tas mano ukelis, visas norvegų bankui priklauso, nera ka ten ginti. O su kuo gintumete? Atrodė kad su gėlėmis. Ar čia kazkas pasikete po tu karščiu? Visai nieko nebesuprantu, susipainiojau...

kazkaip puslapis šitas strigti pradėjo matyt metas nustoti bergždžiai diskutuoti, ar labiau negražiais epitetais pasimėtyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , kestoxs pranešimas:

Ką ten tas mano ukelis, visas norvegų bankui priklauso, nera ka ten ginti. O su kuo gintumete? Atrodė kad su gėlėmis. Ar čia kazkas pasikete po tu karščiu? Visai nieko nebesuprantu, susipainiojau...

kazkaip puslapis šitas strigti pradėjo matyt metas nustoti bergždžiai diskutuoti, ar labiau negražiais epitetais pasimėtyti.

...............................................t ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , kestoxs pranešimas:

Ką ten tas mano ukelis, visas norvegų bankui priklauso, nera ka ten ginti. O su kuo gintumete? Atrodė kad su gėlėmis. Ar čia kazkas pasikete po tu karščiu? Visai nieko nebesuprantu, susipainiojau...

kazkaip puslapis šitas strigti pradėjo matyt metas nustoti bergždžiai diskutuoti, ar labiau negražiais epitetais pasimėtyti.

Ukis norvegu banko suprantu ,bet tai kur pradanginai Gimtinę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, kestoxs pranešimas:

Ką ten tas mano ukelis, visas norvegų bankui priklauso, ........................................................matyt metas nustoti bergždžiai diskutuoti, ar labiau negražiais epitetais pasimėtyti.

:D   ..................................................... gal , palik kaip yra :think: , na kam tie negražūs epitetai ? Man , Kęstūtis ,  būtent dėl mandagumo esat mėgstamas , nors ir "ladsberginis" . Kas berodys elgsenos pavyzdį Tamstos chebrantams , jei pradėsit blevyzgot ??? :D    :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , wydas63 pranešimas:

nors ir "ladsberginis"

As kaip tik galvoju ;kad ,,koncervatoriam,, nepriklauso  ,pries komunistus ,  masiulio chebra buvusia ir ta keike , valstiecius su sake vaiko po kiema ,  lieka ,,geju lyga ,,  -ale ir prie tu neina   ,   belieka  kad rusu snipas -siais laikais kuom daugiau gali apsaukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Augunstas pranešimas:

As kaip tik galvoju ;kad ,,koncervatoriam,, nepriklauso  ,pries komunistus ,............

Jeigu pagal "Ekologas" , tai tik su velniu jiem pakeliui  :D     ................ , bet papranašausiu : koncervatorių ateitis liūdna , jie pasikabinę virš savo galvų Domoklo kardą - "vienintelės teisingos ir neginčijamos nuomonės" pavidalu . Čia tik laiko klausimas , kada tas jų vadams ir klapčiukams atsisuks kaip tautos sąžinės teroras ...  teks tadu tautos ant kelių atgailos prašyt :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, virgis807 pranešimas:

Na aš ir nieko iš ruso negavau tikriausiai Valakinis gavo

idomu ar valakinis ne su rusku traktorium dirba ir ar dar ne is ju laiku ir gavo:Dkolukini,tai su velniais ,man nepakeliui ,bet velniai saly valdo ,o del komunistu ,nebuvau ,jokioj partijoj ,nei tada ,nei dabar ,kas gali durniam ir vagiams pritarti:D ir zeme teks isnuomuoti ir parduoti kombainiuka pradziai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai kai buvo blogesne vasara,visi kelialapiai i Turkija,Egipta buvo ispirkti. Siemet pasiskaiciau komentarus apie Turkijos viesbucius ir siaip Taurages turizmo agenturu pasisakymus spaudoje ir .....lietuviai uzsisakineja,tik 5 zvaigzduciu viebucius ir 5 min iki juros. Dazni keliautojai sako jei nenori sutikti Turkijos viesbuciuose lietuviu uzsisakyk 3 zvaigzdziu nedideli viesbuti ir gyvensi su vokieciais,prancuzais,belgais. Zodziu vis is to biednumo.... Tapsim turtingesni tada,kada baigsim lenktyniauti su kaimynais,giminaiciais namu remontais,masinomis,ir siaip materialiais pasiekimais,o gyvensim savo sau skirta gyvenima. O dabar perka masina,siaip technika ir kai pamato islaikymo kastus prasideda skundai,pykciai,svarstymai. Esu sakes ir dar galiu pakartoti:brangiausiai kainuoja prestizas,ir del prestizo ne vienas yra bankrytaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-30 at 12:14, ekologas pranešimas:

na pas mus ,sunu geroveo daugiau demesio ,negu zmogui,o kad rusas dave ir as nieko negavau ik is algos galejau nusipirkti ir kuro kurenimuiir elektra pigi ,ir dujos,o apie apranga is skudurino nebvaiksciojau,bet nieko nepadarysi ,man ar valodia ar dalyte vienodai buve viskuo ir jiems paprastas zmogelis dzino ypac tokie kaip mes,tuoj masinas senas atims,kura pabrangis ir gyvent bus geriau,pas musjau zemes m0kesti dirbamai zemei vel pakele ,uz siuksles irgi,vandauo sake vel tuoj brangs,bet gyvent daug geriau:D,nebebus kaip buvo ir niekas nepersa kas buvo ,kas gera ir lietuvoj ,gerai ,bet daug dar blogio ,geriau buvo ,kad jauni buvom,tad teks susitaikit 

Taip, taip, kaip greitai išsižadama savo žodžių. Pasitikrinkit ruso mylėtojai, kiek ekologas priskaičiavo ką rusas Lietuvai davė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku su jumis diskutuot  ,kaip su plauciu uzdegimu,kaip jus greitai viska pamirsot ,kas gerai buvo,kas blogai,:D turbut vergais mes gimeme but ,ypac ,kaimo zmogeliai mazazemiai,jauni skolon gyvena,sedi bankuose,as apie meile rusui nei nenegalvojau ,nes as normalios arentacijos ,ne kaip dabar,naujoj lietuvelej ir es vyras vyrui ar moteris moteriai ir jiems turbut dar didesnes ismokos negu zemdirbiams,nu bet ka cia padarysi jums tai tinka ,grazu gera :Dkas buvo nebepakeisim,tai tusti jau zodziai kai kam ,bet baisu kad nematot kas dedasi dabar ir kokia musu ateitis laukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Valakinis pranešimas:

Pasitikrinkit ruso mylėtojai

Myliu negaliu kaip .mergos grazios ,paprastos .as nesitikrinsiu, neslepsiu  puse gimines rusu su kuriais nebendrauju :)    tai man dabar nusisaut ?    neturiu pagiezos jiem ir nesergu rusofobija ,ju yra tikrai protingesniu ir geru uz kai kuriuos . bet jie nekalti kaip ir mes eiliniai kad skleidziama erezija ,skatinanti neapykanta tarp kaimynu .  Jei visi tam kam priklauso dirbtu savo darba ,gal ir tu ereziju nebutu  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as kuo toliau tuo ,labiau isitikinu ,kad del tokios betvarkes lietuvoje kalti kiti o ne rusai,net patys pradeda tyrimus del durnu sprendymu,dar dabar atsimenu kai pries medininku zudynes reke valakinio numyletinis ,REIKIA AUKU,juk rode ir per tv ir per radija ,bet tylu ir visi tyli ir neberodo,idomu kodel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...