Jump to content
Augunstas

Pliurpalas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Na žinai, siaip su pergale, nuo kažkur 60 Min pradėjau norėti rūsu pergales, bet taip atvirai antifutbolas laimejo prieš antifutbola, vieni bumbsėjo kamuolį vidurį aikštės( bent rekordą pamiše, kiti atsispaudė nuo vartų kamuolį, ir jokio grožio. Ir čia jokios politikos tik futbolas...

Rizikuoji , Ponaiti susilaukt nemalonės su tuom "norėjimu nuo 60'osios minutės" :eusa-think: ir Pats turbūt žinai iš kūrio forumiečio :D  .... šiaip tai grožio nebuvo , užtat įtampos per akis , adrenalinas lygtai kaip ir naudingas . Nu va ir politika jau dingo ir papirkimai užmiršti , ir FIFA nebe griešni  ... kaip greit kinta pasaulis > :D    :D   

Niekur jis nekinta, jis toks koks buvo ir yra, visa tai ką tu paminėjusi yra buvo ir bus, ir nemanykime kad tokia kaip FIFA kurios vienintelės pajamos iš ciampionato nie kiek neatleidi šaliai kuri organizuoja ir generuoja tas pajamas, nemanai? Ir visi srimininkai savo komandos vieta ciampionate nusiperka be jokios atrankos 

Jo , jo Kęstūti visą ką aš paminėjau yra, buvo ir bus !!!! :D    .... dar pridėsiu , rusijos rinktinės vartininkas geresnis už Ispanų , ir baudinius rusai muša geriau nei ispanai , tikiuosi neprieštarausi šitam teiginiui ???  :D     :D   

O man tas žavėjimasis lakstymu paskui kamuolį...Mano ciucikas laksto irgi ,tik mielas.Aš apie dar vieną ,mano manymu,banditizmą prieš mažuosius(?)pienininkus.Nuo naujųjų reiks išlaikyti būsimo fondo parazitus.Ir ką tu padarysi.

"KAZE" įšmokyk savajį ciuciką mėtyt į krepšį , vat tadu tai būtų numeris :think: , mana katins irgi sviediniuką ridinėj .... nu ką reiks įšlaikyt "parazitus" tai ir išlaikysi , negi pirmiena ??  :D    :D  

prieš 29 minutes , wydas63 pranešimas:

Jo , jo Kęstūti visą ką aš paminėjau yra, buvo ir bus !!!! :D    .... dar pridėsiu , rusijos rinktinės vartininkas geresnis už Ispanų , ir baudinius rusai muša geriau nei ispanai , tikiuosi neprieštarausi šitam teiginiui ???  :D     :D   

Na matai, aš kažkaip atskiriu sportą nuo politikos, tau matyt to nepavyksta.

prieš 18 minutes , kestoxs pranešimas:

Na matai, aš kažkaip atskiriu sportą nuo politikos, tau matyt to nepavyksta.

Žiūrėk tu man , koks Tamsta narsuolis - atskiriat sportą nuo politikos  :think:   ... nu ir kas įvyksta tuomet kai "atskiriat" , atsiskiria jie ar visgi lieka ir toliau susieti ??  :D    :D     

prieš 17 minutes , Valakinis pranešimas:

Matosi kam rusas vaidenasi....erotiniuose sapnuose.

Nu jo , akyvaizdžiai matosi :think:  , tiesiog "jaučio odas" sugeba prikeverzoti apie tas savo erotines fantazijas  :D     :D    

prieš valandą, ekologas pranešimas:

vakar graziau zaide,na ateinancios varzybos gal bus idomesnes o :tools-hammerdrill:del pinigu gaila konservatoriai neprieina ,tuoj nujotu

Taip tie vieninteliai konservatoriai jums nepatinka, kaip kokia pirmapradė nuodėmė, o sakykite, kokiios nuotaikos dėl sąjūdžio? Teigiamai jį prisimenate, ar irgi kaip konservatorius?

Este suinteresuoti, kelti konfliktą, ten kur jo nėra,  ir kuo toliau tuo akivaizdžiau, tiesiog akivaizdžiai rodote savo tikslus, lyg ir viskas prasideda nekaltai, bet staigiai pakrypsta i viena puse. Galime sukti daugybe kartu ratu, bet visa laiką atsidūrėme tame pačiame taške, matyt neveltui jums tai naudinga.

As žiūriu futbolą kuris vyksta aikštėje kurioje žaidžia futbolininkai, didžioji dalis net atlyginimo neima, ir kuria grožį, o kas vykta už aikštės ribu, man nepatinka, tiek kažkurių federacijų veikla, tiek organizacijų, ir tai liečia ir krepšinį, tiek FIBA tiek FIFA dari verslą iš žaidėju kurie žaidžia už savo šalį aukoja savo laiką ir dažnai negauna jokio atlygio, negana to jie dažnai dar tampa sirgaliu ar tu organizacijų priešais, kuriems sportininku norai ne motais, jiems svarbiausia pinigai. 

Tai išsiaiškinau, kad sąjūdis jums nėra blogis iš esmės - reiškiasi, jog ne jie iki 1992 "išvogė" Lietuvą. Tada sekime istoriją, kas laimėjo rinkimus po sąjūdžio? Komunistai. Pasirodo, kad jie nuo 92 iki 96 valdė Lietuvą. Tai kaip čia išeina, kad konservatoriai jums didžiausias blogis? Jei už valstybės vairo pirmieji stojo tikrieji komunistų partijos nariai ir leido įstatymus, ir vogti galėjo kiek? net 4 metus. Bet jūs ūbaujat, kad konservatoriai viską kas blogą pradėjo, taigi faktai rodo kitaip. Gal ne tuos kaltinate? O gal ta neapykanta jiems tik dėl tų pensijų sumažintų per krizę? Tokiu atveju, kaip jūs rašote, nereikėtų visų suplakti į vieną.

Prieš 11 valandų, Valakinis pranešimas:

Tai išsiaiškinau, kad sąjūdis jums nėra blogis iš esmės - reiškiasi, jog ne jie iki 1992 "išvogė" Lietuvą. Tada sekime istoriją, kas laimėjo rinkimus po sąjūdžio? Komunistai. Pasirodo, kad jie nuo 92 iki 96 valdė Lietuvą. Tai kaip čia išeina, kad konservatoriai jums didžiausias blogis? Jei už valstybės vairo pirmieji stojo tikrieji komunistų partijos nariai ir leido įstatymus, ir vogti galėjo kiek? net 4 metus. Bet jūs ūbaujat, kad konservatoriai viską kas blogą pradėjo, taigi faktai rodo kitaip. Gal ne tuos kaltinate? O gal ta neapykanta jiems tik dėl tų pensijų sumažintų per krizę? Tokiu atveju, kaip jūs rašote, nereikėtų visų suplakti į vieną.

taigi konservatoriai ir yra buve komunistai ir net kgb dauguma pakalikai ir dar uzsislaptine,pradedam susikalbet,juk pats zinai vogimas ir prichvatizavimai ,nuo auksciausios tarybos prasidejo ir dar nesibaigia ,net prezidentai ka dare ir daro,juk tulpines susirasinejimus skaitet,jau saziningi buve konservatoriai ir tie neapsikencia ,nors ju mazai:Do del lietucio pakrapijo,

Prieš 11 valandų, ekologas pranešimas:

taigi konservatoriai ir yra buve komunistai ir net kgb dauguma pakalikai ir dar uzsislaptine,pradedam susikalbet,juk pats zinai vogimas ir prichvatizavimai ,nuo auksciausios tarybos prasidejo ir dar nesibaigia ,net prezidentai ka dare ir daro,juk tulpines susirasinejimus skaitet,jau saziningi buve konservatoriai ir tie neapsikencia ,nors ju mazai:Do del lietucio pakrapijo,

Jau nebevagia o apiplėšinėje

vakar grizo kaimyne dirbanti ligoniu kasoje ,buvo isvyke i baltarusija Gardino mieste,papasakojo apie kainas ,sviesto 100 gramu 80 eurocentu ,degtine 2 eurai ,gera ,ragavau ,cigareciu pakelis70 euro centu ,apie kura ,elektra vandeni neberair kalbos ir  pusdykiai, sake svaru visur ,zemes nedirbamos nemate :Dkonservatoriu irgi

prieš 10 minutes , ekologas pranešimas:

vakar grizo kaimyne dirbanti ligoniu kasoje ,buvo isvyke i baltarusija Gardino mieste,papasakojo apie kainas ,sviesto 100 gramu 80 eurocentu ,degtine 2 eurai ,gera ,ragavau ,cigareciu pakelis70 euro centu ,apie kura ,elektra vandeni neberair kalbos ir  pusdykiai, sake svaru visur ,zemes nedirbamos nemate :Dkonservatoriu irgi

turbut kaimyne jau emigruot  ten ruosiasi? :D kiek uzdirba nesuzinojo?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti