Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, ekologas pranešimas:

o tamsta vis gresmej gyveni ,nebijok ,niekas nei manes,nei  tamstos neklaus kai puls ,jie pirmi bus per upeli pabege,istorijoj pavyzdziu turejom

Na matai grėsmių yra daug, ir žmones i tas grėsmes reaguoja, pvz nuo lygu kurios tavo sveikatai kenkia, vaistais matyt gydaisi, o juk gali ir be vaistų apsieiti, gal draugiškai sutartumete...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku sutarti su ilgarankiais ir ilgapirsciais,kaip minejau mano giminej saziningi visi buvo ir as toks ,o del ligu ,tai susidaro nuomone ,kad sergat baisia konservizmo liga,kuri zmonems atsibodo ,ta irode ir kaunas ir kiti  per rinkimus,tad gydikis ir gal draugiskai sutartumem.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ekologas pranešimas:

sunku sutarti su ilgarankiais ir ilgapirsciais,kaip minejau mano giminej saziningi visi buvo ir as toks ,o del ligu ,tai susidaro nuomone ,kad sergat baisia konservizmo liga,kuri zmonems atsibodo ,ta irode ir kaunas ir kiti  per rinkimus,tad gydikis ir gal draugiskai sutartumem.........

Šita “liga” kuria tu įvardini, labai pasireiškia Y kartoje, ir kaip atsitiktinumas Y karta buvo pradėta sąjūdžio laikais, matyt genais parsidavė. Nepagydomi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Pailsekit bent per sventes nuo negatyvo :))))  

Kai buvau kariuomenej ,pamenu sita diena .buvo svente ir mums visiems dave torto !

tai torta kabliavai jau su auksiniais saukstais:D,kalbejau su kaimynu pensininku,sakau sventi ,sake jo kai gaunu pensija:Do sajudi buvo daug protingu zmoniu ir be konservatoriu,o ka jie dare tavo Y KARTA visi zinom,sakai nepagydomi,tad linkiu linksmu svenciu ir duok dieve pasveikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, ekologas pranešimas:

tai torta kabliavai jau su auksiniais saukstais

Nebuvo tada dar auksiniu saukstu . o apie valgyma zinant kareivio pietu porcija pati didziausia ,tai tortukas buvo kaip dvi degtuku dezutes ;)    

 

Prieš 22 valandų, kestoxs pranešimas:

“liga”

baisi liga ,panasiai kaip charakteris . zinau kiti kaip tik leidzia ,,pasidaryti,, matyt kad zmogus jaustusi tadien pilnavertis .o jei jis pasijunta maziau uzdirbantis tai jis ta trukuma papildo taip. 

Kita kategorija darbdaviai ,jie ziuri kaip ta darbininka a3,14 3,14 st  ,isspaust is jo ka gali ir dar biski ... zodziu pusiausvyra :))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

„Jei širdyje nėra tėvynės meilės, jei leidi tėvynę niekinti, žeminti, purvinti ir netgi pikdžiugiškai pasijuokti, kai iš Lietuvos tyčiojamasi, tai ko tu vertas, vargšas lietuvi? Tėvynės meilė yra ta pati meilė. Ji yra arba jos nėra“, – kalba profesorius.KAS ČIA PER MEILĖ

Screenshot_20180707-215334.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Augunstas pranešimas:

kas tie vatnikai?

Man ir vis kirba tas klausimas "kas tie vatnikai ?"Jaunystėj teko pasidarbuoti Sibire tai nešiojau vatine striuke ,kelnes vatines ir dar veilokus galvoju galėčiau aš būti "vatnikas" .Bet tautos patarlė sako "Sutinka palei išvaizda palydi palei prota" Tai manau "vatnikai"tie pas kurius vietoj smegenu vata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, virgis807 pranešimas:

Man ir vis kirba tas klausimas "kas tie vatnikai ?"Jaunystėj teko pasidarbuoti Sibire tai nešiojau vatine striuke ,kelnes vatines ir dar veilokus galvoju galėčiau aš būti "vatnikas" .Bet tautos patarlė sako "Sutinka palei išvaizda palydi palei prota" Tai manau "vatnikai"tie pas kurius vietoj smegenu vata.

pagarba , o as ir apie vatinka tik geru atsiliepimu ,kazkada pries 18m radau pirkti aleksoto turguje ,rusiska tu laiku dar .  silta smagi , beslifuojant su bochiuku kazkaip prasprudo ir i lindo i ta vatinka ties pilvu ir sustojo ,,, galvoju ot geras rubas issaugojo sveikata .ilgai dar ja turejau rankoves iki alkuniu nuiro paskui ir ismeciau ,bet su pagarba . dabar nera tokiu rubu ,gaila laabai .....ruso prasiau kad atvestu is rusyno ;sako negamina daba tokiu ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

as visigi tokios nuomones ,laiko patikrintos ; kuom issitepes tuom ir kitus tepa .

kai kuriem jaunuoliam ,kaip vienas auksto rango pareigunas sake ; dar reikia daug zemes apdergt ,norint suprast

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...