Jump to content
Augunstas

Pliurpalas

Recommended Posts

prieš 22 minutes , kestoxs pranešimas:

Žmogus yra toks sutvėrimas, kuris moka netik meluoti bet ir fantazuoti, gali tai daryti nekaltai, bet gali tai daryti ir dėl naudos, ...................Taip, kad Lietuvos pozicija yra tokia kokia yra, o jus galite diskutuoti teisinga jo ar ne...

Mane , Kęstai , žavi tas dalykas , kad savo teiginio teisingumą , įškart ir patvirtini  Pats tuoj pat pameluodamas : " Lietuvos pozicija yra tokia ... "  :D    :D    

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

Žmogus yra toks sutvėrimas, kuris moka netik meluoti bet ir fantazuoti, gali tai daryti nekaltai, bet gali tai daryti ir dėl naudos, atskirti kur buvo .partizanas, o kur ne ganėtinai nelengva visais laikais buvo žvalgyba ir kontra žvalgyba. Taip, kad Lietuvos pozicija yra tokia kokia yra, o jus galite diskutuoti teisinga jo ar ne...

O tai kuri kontražvalgyba sprendžia ka nužudyti o kam paminklus statyti.Žmogus yra ne tik tas ,kuris sugeba meluoti ir fantazuoti, bet ir tas kuris sugeba pripažinti klaidas ir atsiprašyti ,kodėl sugebejom  Žydu tautos atsiprašyti o savu saviem padarytos skriaudos išsiżadam?Kodėl negalima istorijos vadoveliose parašyti frazes " Vykstant partizaninem kovom neišvengta civiliu auku tarp kuriu  buvo ir  vaikai" Visi norejo gyventi  ir visi tapo aplinkybiu aukomis (kaimyno ar partizano pagalba)

prieš 8 minutes , wydas63 pranešimas:

Mane , Kęstai , žavi tas dalykas , kad savo teiginio teisingumą , įškart ir patvirtini  Pats tuoj pat pameluodamas : " Lietuvos pozicija yra tokia ... "  :D    :D    

Geras pastebejimas "Lietuvos pozicija yra tokia .."Kęstas atsovauja Lietuva-t.y.Tave ,mane ir mus visus išskyrus" Valakini".

prieš 22 minutes , wydas63 pranešimas:

Dar prieto pačio tikriausiai "Kęstas"yra vienas išMG akciniku 

prieš 6 minutes , virgis807 pranešimas:

Dar prieto pačio tikriausiai "Kęstas"yra vienas išMG akciniku 

:D  :D   , kaip sakoma : "kas gali paneigt ... " , iš tenais ir "Lietuvos pozicija" bet kokiu klausimu aiškiau negu aiški :eusa-think:  

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Na bet  MG akcijų neatsisakyčiau:-D 1

.P.s a kuo skiriasi MG nuo AK?...

Ale kas Tau tokio gerio atsisakytu.. "P.s a kuo skiriasi MG nuo AK?..."---gamybos metais  šalis gamintoja taiklumu ir šoviniu kiekiu dėtuvėje(jei apie šaunikus)

Prieš 6 valandų, virgis807 pranešimas:

PRIDEDU KOMENTARA iš po straipsnio-- "Man yra neįdomu ką kalba suinteresuoti asmenys,,kurių daugelis kaip ir aš, Vanago nėra matę nei gyvo,nei mirusio.Faktas yra toks .Jis kovojo už savo Lietuvą,pagal savo tiesos ir laisvės supratimą.Tai gerai ir kiek tai teisinga - ne man spręsti,tačiau nekrepti dėmesio į to meto amžininkės mano babos žodžius,jog dieną reikėjo bijoti vienų,o naktį kitų - verčia suabejoti kovotojų, kaip šventųjų,statusu.Juo labjau Švėkšnos miestelio kapinėse,yra paminklas iššaudytai visai šeimai.Vyriškiui ,moteriškei ir dviems vaikams.Suprantu, suaugusieji buvo priešai,tačiau kodėl vaikai?Kerštas ir neapykanta, be abejo,stiprūs jausmai bet šauti į vaiką neturi teisės ir pats garsiausias pasaulio didvyris.O kaip žinome iš tautosakinės išminties - šaukštas deguto sugadina statinę medaus."

Štai ir bebilizmo viršūnė. Kokios pastangos kompromituoti, kokia retorika naudojama - lyg nekaltai, o tada tas šaukštas deguto.  Kiek daug sovietinio melo ir rusiškos propagandos. Kokia neapykanta Lietuvai ir jos laisvei. 

Jo, baba sakė, o jei aš pasakyčiau, ar kas patikėtumėte? Ne, nes juk baba geriau žino, kaip ir koks stribas buvęs ar jo giminaitis - tokį pažįstu, tik netikiu nei vienu žodžiu(matyt, proto dar turiu, nei kai kurie) Tik bebilai gali klausyti išgalvotų bobučių ar stribų giminių, kuriuos partizanai šaudė. 

Kas dar nežino - partizanai buvo karininkai ir kariai, jie prieš sušaudydami, teisė koloborantus ir kitus išdavikus karo lauko teismuose. Partizanai vaiku nežudė, tai darė nebent žudikai arba komunistai su stribais norėdami kompromituoti partizanus - tą rusai dabar daro Ukrainoje, jie meluoja, kad vaikai deginami, nukryžiuojami arba prievartaujami Ukrainos karių. Po 50 metų, kieno nors baba pasakos ir koks nors kvailys pritars,- oi, taip ir buvo.

Prieš 5 valandų, Valakinis pranešimas:

sovietinio melo ir rusiškos propagandos

Prie ruso vadindavo juos- banditais ,o rusu valdzios priziuretojus-stribais .

Prieš 5 valandų, Valakinis pranešimas:

Kas dar nežino - partizanai buvo karininkai ir kariai

mano seneles brolis buvo banditas(kodel tokiu patapo nezinau) ,kuri nusove stribas.lyg taip girdejau pasakojant ,zmogus veiksnus buvo .man tai keista kam tu juos aukstini ,kaime gyvendamas(turetum suprasti ta skoni,nebent saknys ne is kaimo) . 

gal ir buvo tu karininku vienetai ,bet vidury LT gludumose buvo gaujos kurios sava tvarka palaikydavo prisidengusios partizanu vardu .dabar kad ir gyvi like sakytu kiek ir ko pridare .visi rektu kad galva gulde uz LT . 

Aš stengiausi taip dalykiškai paaiškint, o vat valakinis šaunuolis tiesiai šviesiai... siaip jie viską žino bet, kadangi žmogus visuomet rėmėsi sentimentais, tai tiesiog nieko ir nepapasakosi, beprasmiška...

ir ekologui pagarba, atskleidė pagaliau ko jam iki pilnos laimes trūksta, tikiuosi nurims po išviešinimo.

Istorija yra pasaka. Ją pasakoja įvykių liudytojai arba kiti apie įvykį girdėję iš jo dalyvių. Savaime suprantama, kad liudytojai ar perpasakotojai visada viską nušviečia sau naudinga linkme ir dar pagražina prideda nuo savęs, o dar kiti perpasakotojai dar pagražina ir galiausiai pagamina istorijos „mokslą“ įvykių eigą išdėliojantį taip kaip reikia valdžios luomui. Dėl šios priežasties kiekviena nauja valdžia visada pirmiausia stengiasi istoriją perrašyti.

Tuoj neliks liudininkų( diedukų ir bobučių kurių pasakojimais kažkodėl neturime tikėti jeigu jie keikia partizanus, bet jei giria tada jau privalome tikėti), tai dar gražesnių pasakų apie partizanus prikurs :) 

Būtų partizanai banditavę, nebūtų ilgiausiai Lietuvoje partizaninė kova užsitęsusi, nes lietuviai skundikai, buvo kaimynas kaimyną skųsdavo iš pavydo ar iš keršto, kad į Sibirą išvežti. Deja partizanai išsilaikė ilgai, vien dėlto kad juos slaptai savi žmonės palaikė. O iš kai kurių komentarų matosi, kad stribai dar tebedirba.

Prieš 5 valandų, kestoxs pranešimas:

Aš stengiausi taip dalykiškai paaiškint, o vat valakinis šaunuolis tiesiai šviesiai... siaip jie viską žino bet, kadangi žmogus visuomet rėmėsi sentimentais, tai tiesiog nieko ir nepapasakosi, beprasmiška...

ir ekologui pagarba, atskleidė pagaliau ko jam iki pilnos laimes trūksta, tikiuosi nurims po išviešinimo.

dekui kad pagyrei ,bet ko truksta nezinai,siuo momentu kardano ,padarytam mulceriui,ko jus cia draskotes istorija visus pastatis i vieta,vieni tuos giria kiti ne o kur ir del ko zmones per juos visus kentejo ,atiminejo jie visi maista  ,juk nei tie ,nei kiti kiauliu neaugino o valge ir gere namine ,kieno ,zmoneliu paprastu,kas prie misko ar miske gyveno ,baisu budavo,ta ir seneliai ir tevai pasakojo nereikia tiesos slepti

ok ,daba gali su mobiliaku nufilmuot arba nufotkint istorija,o kaip tais laikais ja ikonkretint .su teptuku nupaisyti, dabar del tu skundiku -ateitu tokie patys laikai ir cia atsirastu tu skundaliu ,ju net ir yra :) ...)taip kad ,as galvoju kad man pasiseke kad girdejau is pirmu lupu o ne is kazkur ;) 

On 2018-06-25 at 22:48, virgis807 pranešimas:

Ale kas Tau tokio gerio atsisakytu.. "P.s a kuo skiriasi MG nuo AK?..."---gamybos metais  šalis gamintoja taiklumu ir šoviniu kiekiu dėtuvėje(jei apie šaunikus)

Koncernas „MG Baltic =MG 

o AK -tai saunikas rusu , (daba tik amerikoniski ar dar kazkokie),, ka jis cia turejo galvoje ....

prieš 30 minutes , Augunstas pranešimas:

futbol-eliminavo vokiecius ............

Joo , gaila okiečiai namo :angry-teeth: ...  beliek už rusus "sirgt"  :D   

prieš 23 minutes , Augunstas pranešimas:

Koncernas „MG Baltic =MG 

o AK -tai saunikas rusu , (daba tik amerikoniski ar dar kazkokie),, ka jis cia turejo galvoje ....

Greičiau : AK = Agro koncernas  ... negi Kęstūtis lygins MG boltiką su kokiu tai šaunyku , nelogiška būt :think:

Pasekus jūsų kalbas..Kaip tuometinio kaimo žmogui reikėjo atpažint, kada iš miško išlindo partizanai, o kada provokatoriai čekistai? Dokumentų gi nepateikinėjo. Ir tie ir anie reikalavo visko.

Man liudininkė buvo mano promočiutė. Netikėt ja pagrindo neturiu, pasakojo taip pat apie iššaudytą šeimą, prieš tai prievartautas moteris. Kaip jai reikėjo žinot, kas tai atliko? Žinojo, kad atėjo iš miško..A, nu, vadinas miškiniai bus. Visokių buvo ir tarp tų pačių partizanų. Kaip ir visur dabar, anksčiau ir taip bus toliau. Visko ir visų į vieną daiktą dėt negalim..

" O kas galėtų paneigti.."

prieš 24 minutes , sole pranešimas:

Turės laiko pailsėti, neprošal Hummelsui pasimokint smūgiuot į vartus o ne kažkur tai :D 

nelindo vokieciams ,bet yra komandu graziau zaidzianciu ..dabar prasides grazus futbolas ,profesionalus

prieš 15 minutes , Augunstas pranešimas:

nemozna garsiai uz rusus,gali izvelgti tautos sargai pavoju :))

Man - 'možna'  , ba už kūriuos "sergu" : okiečiai , islandai ... kaip taisyklė "gauna į kaulus"  :think:  . Dabar už serbus , matyt teks jiems prakišt ... taip , kad jei būsiu už rusus , tai "tautos sargai" tūrėt tik džiaugtis . :D   :D    

prieš valandą, _Valdas_ pranešimas:

Pasekus jūsų kalbas..Kaip tuometinio kaimo žmogui reikėjo atpažint, kada iš miško išlindo partizanai, o kada provokatoriai čekistai? Dokumentų gi nepateikinėjo. Ir tie ir anie reikalavo visko.

Man liudininkė buvo mano promočiutė. Netikėt ja pagrindo neturiu, pasakojo taip pat apie iššaudytą šeimą, prieš tai prievartautas moteris. Kaip jai reikėjo žinot, kas tai atliko? Žinojo, kad atėjo iš miško..A, nu, vadinas miškiniai bus. Visokių buvo ir tarp tų pačių partizanų. Kaip ir visur dabar, anksčiau ir taip bus toliau. Visko ir visų į vieną daiktą dėt negalim..

" O kas galėtų paneigti.."

Istorija galėtų paneigti kalbas ir melą. https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/g-mackevicius-raudonieji-partizanai-zude-ir-prievartavo-atiminejo-papuosalus-ir-gyvulius.d?id=73318224

http://genocid.lt/Leidyba/15/zizas.htm

Kaip trūksta švietimo lietuviams. Tada beraštis galėjo ir susipainioti - ar ten raudonasis partizanas, ar Lietuvos partizanas. Bet šiandien...gėda nežinoti ir spekuliuoti propaganda, skleisti melą, nes visai nėra žinojimo, apsiskaitymo. O kam? Juk baba geriau žino...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti