Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Siaip tu ištraukiai jautrumo korta, aš aišku galiu atsakyti kad Afrikoje vaikai badauja, ar tau nerūpi? Beje kas dėl tos statistikos, statistika yra statistikai o realybe kokia, vieni gauna pajamas bet ant popieriaus vargsta, kiti vargsta dėl to kad jiems naudinga, kam vergauti ir dirbti jei gali gauti pašalpa? Ir jiem taip gyventi gera. Galėčiau aš suteikti darbo vieta, reikia man patalpas pavaliti aplinka patvarkyti, bet matai neapsimoka vergauti. Viena darbuotoja atėjo sako meta iš biržos priimk 3 mėnesiams. Įdarbinim bet va jau 2 mėnesiai praėjo dar darbe nebuvo, gaila išmesti iš darbo gi iš to pacio kaimo, taip va ir skursta. Labiausiai sutikčiau su tavimi kad pensininkai  vargsta, bet klausimas kiek yra tokiu kurie 40 metu dirbo mokejo didelius mokesčius pensijai ir jos tiesiog nesulaukė, ką valstybe jiem davė ? Tai va toks va teisingumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal tiesos ir yra,bet kur dingo profsajungu pinigai visas turtas,juk mes mokejom mokescius,o isleisti i pensijas ,kokie buvo istatymai ,pagal tokius ir isejom ,o dabar staza didina ,pav kad ir pas tave dirbs ,kad ir sluos kiema ,ar skaiciuosis darbo stazas ,aisku kad ne ,kas gauna maziau minimumo ,vel skaiciuoja nepilnus metus ,o rodykle tiksi ,susidaro nuomone kad jau pensijos dydis nepriklausys nei nuo stazo ,nei sumoketu pinigu ,viska sprendzia politikai ,vienas sugalvojo atimti ,kitas atims kaupymo ,kitas lieps kaupt,tai va tokioj tvarkoj ir gyvenam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , wydas63 pranešimas:

Putins , papirko ir ispainus :think:  ... a nie Kęstūti ?  :D     :D  

Na žinai, siaip su pergale, nuo kažkur 60 Min pradėjau norėti rūsu pergales, bet taip atvirai antifutbolas laimejo prieš antifutbola, vieni bumbsėjo kamuolį vidurį aikštės( bent rekordą pamiše, kiti atsispaudė nuo vartų kamuolį, ir jokio grožio. Ir čia jokios politikos tik futbolas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Na žinai, siaip su pergale, nuo kažkur 60 Min pradėjau norėti rūsu pergales, bet taip atvirai antifutbolas laimejo prieš antifutbola, vieni bumbsėjo kamuolį vidurį aikštės( bent rekordą pamiše, kiti atsispaudė nuo vartų kamuolį, ir jokio grožio. Ir čia jokios politikos tik futbolas...

Rizikuoji , Ponaiti susilaukt nemalonės su tuom "norėjimu nuo 60'osios minutės" :eusa-think: ir Pats turbūt žinai iš kūrio forumiečio :D  .... šiaip tai grožio nebuvo , užtat įtampos per akis , adrenalinas lygtai kaip ir naudingas . Nu va ir politika jau dingo ir papirkimai užmiršti , ir FIFA nebe griešni  ... kaip greit kinta pasaulis > :D    :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekur jis nekinta, jis toks koks buvo ir yra, visa tai ką tu paminėjusi yra buvo ir bus, ir nemanykime kad tokia kaip FIFA kurios vienintelės pajamos iš ciampionato nie kiek neatleidi šaliai kuri organizuoja ir generuoja tas pajamas, nemanai? Ir visi srimininkai savo komandos vieta ciampionate nusiperka be jokios atrankos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , wydas63 pranešimas:

Jo , jo Kęstūti visą ką aš paminėjau yra, buvo ir bus !!!! :D    .... dar pridėsiu , rusijos rinktinės vartininkas geresnis už Ispanų , ir baudinius rusai muša geriau nei ispanai , tikiuosi neprieštarausi šitam teiginiui ???  :D     :D   

Na matai, aš kažkaip atskiriu sportą nuo politikos, tau matyt to nepavyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , kestoxs pranešimas:

Na matai, aš kažkaip atskiriu sportą nuo politikos, tau matyt to nepavyksta.

Žiūrėk tu man , koks Tamsta narsuolis - atskiriat sportą nuo politikos  :think:   ... nu ir kas įvyksta tuomet kai "atskiriat" , atsiskiria jie ar visgi lieka ir toliau susieti ??  :D    :D     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

vakar graziau zaide,na ateinancios varzybos gal bus idomesnes o :tools-hammerdrill:del pinigu gaila konservatoriai neprieina ,tuoj nujotu

Taip tie vieninteliai konservatoriai jums nepatinka, kaip kokia pirmapradė nuodėmė, o sakykite, kokiios nuotaikos dėl sąjūdžio? Teigiamai jį prisimenate, ar irgi kaip konservatorius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Este suinteresuoti, kelti konfliktą, ten kur jo nėra,  ir kuo toliau tuo akivaizdžiau, tiesiog akivaizdžiai rodote savo tikslus, lyg ir viskas prasideda nekaltai, bet staigiai pakrypsta i viena puse. Galime sukti daugybe kartu ratu, bet visa laiką atsidūrėme tame pačiame taške, matyt neveltui jums tai naudinga.

As žiūriu futbolą kuris vyksta aikštėje kurioje žaidžia futbolininkai, didžioji dalis net atlyginimo neima, ir kuria grožį, o kas vykta už aikštės ribu, man nepatinka, tiek kažkurių federacijų veikla, tiek organizacijų, ir tai liečia ir krepšinį, tiek FIBA tiek FIFA dari verslą iš žaidėju kurie žaidžia už savo šalį aukoja savo laiką ir dažnai negauna jokio atlygio, negana to jie dažnai dar tampa sirgaliu ar tu organizacijų priešais, kuriems sportininku norai ne motais, jiems svarbiausia pinigai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai išsiaiškinau, kad sąjūdis jums nėra blogis iš esmės - reiškiasi, jog ne jie iki 1992 "išvogė" Lietuvą. Tada sekime istoriją, kas laimėjo rinkimus po sąjūdžio? Komunistai. Pasirodo, kad jie nuo 92 iki 96 valdė Lietuvą. Tai kaip čia išeina, kad konservatoriai jums didžiausias blogis? Jei už valstybės vairo pirmieji stojo tikrieji komunistų partijos nariai ir leido įstatymus, ir vogti galėjo kiek? net 4 metus. Bet jūs ūbaujat, kad konservatoriai viską kas blogą pradėjo, taigi faktai rodo kitaip. Gal ne tuos kaltinate? O gal ta neapykanta jiems tik dėl tų pensijų sumažintų per krizę? Tokiu atveju, kaip jūs rašote, nereikėtų visų suplakti į vieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...