Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

temos ašis 

Jus abu gincijates ir nieko is to isviesinimo nebus ,pasakys kad priverte panaudojo psichologini spaudima ,buvom jauni pagavo begeriancius limonada ir uzverbavo . 

cia jau pyksta kad ikeliu priesiskos valstybes nuorodas ,tadu teksta is ten paimsiu ir cia ikelsiu ,beje ir as taip galvoju kaip kaip tas politologas ,cia kai kuriuos parasymus neitraukiau  (ismeciau zodzius is dainos);

Президент Литвы Даля Грибаускайте заявила, что если страны Запада не будут «защищаться», им следует ожидать «российского вторжения». Об этом она заявила в интервью немецкому журналу Spiegel.

«Угроза будет значительной, если мы не будем готовы к обороне, — сказала глава литовского государства. — Мы должны быть готовы к этому мысленно, политически и технологически».

Как отмечает директор Института политических исследований, председатель межкомиссионной рабочей группы по международному сотрудничеству и публичной дипломатии Общественной палаты РФ Сергей Марков, такие заявление литовский президент делает исключительно из личных мотивов. В интервью Федеральному агентству новостей он подчеркнул: в молодости Грибаускайте была связана с КГБ.

В этих высказываниях я вижу только личный мотив. Если другие страны Прибалтики — Латвия и Эстония — с помощью нападок на Россию защищают свой антидемократический режим, то у Литвы такого мотива быть не может. Эта страна — демократическая.

По сути, Литва страна маленькая. Она могла бы получать неплохой доход, будучи мостиком между Россией и ЕС. Но из-за иррациональной русофобской политики, она этого лишена. И вообще, Литва — бедная и никому не нужная страна».

Грибаускайте также подчеркнула: если Литва готова защищаться от внешней агрессии, на нее никто не нападет. По словам главы государства, сегодня силы России на границе с Польшей и странами Балтии «в десять раз превосходят силы НАТО».

О том, что Россия якобы намерена вторгнуться в Литву, Вильнюс твердит уже не первый год. Министр иностранных дел России Сергей Лавров с свою очередь в ответ на такие выпады отмечал, что идеи подобного рода могут возникнуть только в «воспаленном мозгу».

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

susidaro nuomone,kad buvusiems  kgb pakalikams ir pensijas dar moka ir mokes,o seime turbut prie konceleriniu prekiu pinigu ,dar prides ir pinigu kondonams ,nes  ten darosi musu islaikomas viesnamis ,kiek ten kelinta kartu vedusiu ,kiek su dukrom tinkanciomis vede,pasibaisetina iki kokio lygio sugedimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

susidaro nuomone,kad buvusiems  kgb pakalikams ir pensijas dar moka ir mokes,o seime turbut prie konceleriniu prekiu pinigu ,dar prides ir pinigu kondonams ,nes  ten darosi musu islaikomas viesnamis ,kiek ten kelinta kartu vedusiu ,kiek su dukrom tinkanciomis vede,pasibaisetina iki kokio lygio sugedimas

Koncervatoriska politika :)))  cia reikia naujo vejo(kadru nauju)  su nauja kryptim .   skaitau ten kazkur reiskias -rusam zuvusiem vokieciuose dabar atidare paminkla o mes griaunam , kodel vokieciai gerbia uzkariautojus zuvusius o mes ne ???  paziuros siauros ar uzsicikline ant to ruso . a va petriukas nemiega didina populiacija :))) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

.....................rusam zuvusiem vokieciuose dabar atidare paminkla o mes griaunam , kodel vokieciai gerbia uzkariautojus zuvusius o mes ne ??? ................

... su įstorija , žinoma , pas mane ne kažką :think:  ...  a kelintaisiais buvo , čia tas vokiečių užkariavimas ?  ah.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nieko nesusivėlė , nemutink vandens :)  .  a. KGB , tiksliau jos stukačiai valdžios postuose blogai , likusieji kgb bendrininkai kūrie neužima valstybinių pareigybių nelabai kam ir įdomu . b. Rusija , nei blogai nei gerai . Ji eina savo keliu , mes savo . c. Lietuviai griauna savo įstorijos paminklus , įstorinį palikimą . Su rusijos garbinimu čia nieko bendra . d. kgb įšviešint būtina , kaip  liustracijos dalis . Ir paminklų nieks statyt jiems nesiūlė , nemeluok taip naglai . e. Paminklus "užkariautojams" stato "Augunstas" , lygtais su vokiečiais kartu :think: , visais paminklų statybos klausimais kreiptis ąsmeniškai į jį .  .... mūsų ketinimai , taikūs ir geranoriški  :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ekologas pranešimas:

nesitikejau kad siame dalyvaujanciu forume ,gina niekselius ir dar kgb buvusius  pakalikus o patys skundzia forumo vadovams ant kitu gal as klystu o gal jie is tu uzsleptu  sarasu

Man rodos tu daug dalyku tiesio maišai, kalbi apie KGB pakalikus ir nurodai visus seimo narius. Tiesiog pavydas tave užvaldęs, man irgi truputi pavydu Gražuliui, talentingas žmogus visdelto nusikabino jauna pana, kaip tikras politikas išsiderėjo meile be gumyčių, bet vat netesėjo savo pažado laiku ištraukti, ir gavosi kaip visada, matyt niekas jai nesakė nepasitikėk politiku...

Siaip nezinau ar tai tikrai visiška tiesa, bet ar nebuvo tame įstatyme išlygos, jei KGB pakalikas suka i politika iskarto išviešinamas? Tuomet turėtum labai nusivilti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ne pavydas, tikrai ne. Neapykanta. Ta sena juodoji, kuri taip žiauriai pasirodė mūsų istorijoje - lietuviai, užvaldyti ilgų metų neapykantos visai aplinkai, nutarė koloboruoti vokiečiams ar rusams ir naikinti kitus Lietuvos žmones. Čia matome to praeities atgarsio vaizdą ir mintis. Laikas šią neapykantą nustekens, tik neužleiskime jiems tribūnos.

Rėkė ir rėkė kvailiams radikalai, marginalai ir populistai - visur pilna slaptų agentų ir visi jie valdžioje. Patikėjo kvailiai. Nors niekas neskaitė įstatymų - tie, kas prisipažino, negalėjo eiti svarbių pareigų, nei saugume, nei pareigose su slapta informacija, politikoje, krašto apsaugoje, valstybinėse institucijose ir t.t. Tai eiliniai valstybės piliečiai, kurie patikėjo naujos Lietuvos valstybės idėja ir jos pažadu juos ginti nuo Rusijos, ir jos šantažo. Tie žmonės, galbūt, net koloboravo Lietuvos VSD, o dabar mes ketiname išduoti sau lojalius žmones - raskite tokią valstybę, kuri išduoda savo pažadus ir sau lojalius žmones. Tai reiškia, kad dar daugiau bus emigrantų, nes tiems žmonėms teks slapstytis nuo Rusijos ir jos tarnybų. Rusija žino visus buvusius kgbistus, bet dabar sužinos ir tuos, kurie pasidavė Lietuvai ir dirbo mums. Kaip žinome - Rusija tokius agentus žudo. 

Taip, kvailybė nugalėjo. Prieš pora dienų paskelbta - 2019 metais sausį gali būti paviešinti visi kgb agentai, kurie prisipažino ir buvo įslaptinti. Pasiūlymui po pateikimo pritarta, dabar viskas paaiškės rudenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Valakinis" , paties švarkelis iš viršaus žalias , bet pamušaliukas tai ryškiai raudonas . Savo kgb'istines pasakėles , apie tai jog RF slaptosios tarnybos nieko nežino apie savo prisipažinusius agentus , apie numatomus jų žudymus , apie kgb'istų lojalumą Lietuvai , ir dėl to didėsiančią emigraciją , galit nuėjęs pasekt į Austėjos vaikų darželį , jiems tas gal ir sueis :D  . Tikrai lojaliam piliečiui kurs prisipažinęs , tas viešinimas , jokių pasekmių neturi , jis jau ir taip tūrėjo drąsos tą padaryt . Beto puikiai supranta jog dėl tos pačios priežąsties negali dirbt valstybinio darbo , jis to ir nedarys būdamas tikrai lojalus :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, ekologas pranešimas:

pagal valakini ,tuoj kgb pakalikams buvusiemsir uzslaptintiems  pastatys paminkla gal dar lukiskiu aiksteje,tai jau nebe juokinga,koks ju ginimas nes aisku kur ir kokioj partijoj ju daugiausia

Na kogero pagal tikimybių teorija tu turėtumei būti teisus, nes partijos nariu skaičius didžiausias, tikėtina proporcija yra didžiausia, bet mažai tikėtina, kad tai bus tie žmones kuriuos tu norėtum išgirsti, ir vėl kogero gausi šlapiu skuduru per veidą, na bet kol gero prie to jau pripranti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tu ir teisus,pasitikejimo is mano puses jiems jokios,apsimeteliai ,isverstaskuriai ir savanaudzia i bet tegu jie sprigsta nuo lovio gerybiu,noreciau patarymo vyriokai ,gal ir ne i  tema,darau savadarbi mulceri ir duokit geriau patarima ar grandines deti ,at strypa ir gale peiliukus ir geriau ar du lenciupus ar keturius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-23 at 11:48, wydas63 pranešimas:

Tai čia tie vadinami "užkariautojai" ?? ai.gif  ,... nu Tamsta duodi  :D    :D 

nu nezinau kuo rusas nuo ruso skiriasi ,pas mus jei vejas pucia is rytu -sako karas,rusai puola . as dar bandyciau ir kauliu mara nurasyt rusam ,vaziavo su traukiniu koks kgb agentas su infekuotom bulvem ir pribarste pakeliui ,o sernai alkani puole ir suede bulves :(

-----------------------------------

man kitas klausimas aktualus; kaip merga nevaisinga- vaisinga padaryt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Augunstas pranešimas:

 

man kitas klausimas aktualus; kaip merga nevaisinga- vaisinga padaryt :)

O gal merga vaisinga -gal vaisintojai  nevaisingi .Man tai ,kai karvute seklina ir nepasilieka kitam '"rozui" kviečiu kita sėklintoja kartais vienam geriau sekas kartais kitam  .Taip ir su tom mergom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , virgis807 pranešimas:

https://m.delfi.lt/aktualijos/article.php?id=78401699 neužilgu tas laikas ,kai stabu ir paminklu  Žemelėj Lietuvos bus daugiau negu gyventoju 

PRIDEDU KOMENTARA iš po straipsnio-- "Man yra neįdomu ką kalba suinteresuoti asmenys,,kurių daugelis kaip ir aš, Vanago nėra matę nei gyvo,nei mirusio.Faktas yra toks .Jis kovojo už savo Lietuvą,pagal savo tiesos ir laisvės supratimą.Tai gerai ir kiek tai teisinga - ne man spręsti,tačiau nekrepti dėmesio į to meto amžininkės mano babos žodžius,jog dieną reikėjo bijoti vienų,o naktį kitų - verčia suabejoti kovotojų, kaip šventųjų,statusu.Juo labjau Švėkšnos miestelio kapinėse,yra paminklas iššaudytai visai šeimai.Vyriškiui ,moteriškei ir dviems vaikams.Suprantu, suaugusieji buvo priešai,tačiau kodėl vaikai?Kerštas ir neapykanta, be abejo,stiprūs jausmai bet šauti į vaiką neturi teisės ir pats garsiausias pasaulio didvyris.O kaip žinome iš tautosakinės išminties - šaukštas deguto sugadina statinę medaus."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Augunstas pranešimas:

Taip ir buvo ,as pats prisimenu kai pasakojo .keista kad jau labai isaukstina .padarytu tas partizanu kapines ,kai prie ruso buvo ,,kariu kapines,, ir tegu gerbia visi kas netingi 

Man ir keista ,kai peršamas tik pozityvas nustumiant i šona faktus ir tiesa aš suprantu okupantu naikinima , bet aš nesuprantu vaiku ir tautiečiu žudymo vardan Laisvės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...