Jump to content
Augunstas

Pliurpalas

Recommended Posts

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Kadangi cia tik rimtus anekdotus pripazysta ,nesvankiu ne , tai ikelsiu siandienini  popietinio humoro doze :)

Nu mėgsti Pats su erotiniu atspalviu juokelius , tai nieks to nesmerkia , bet saiką reik jaust :eusa-think:,  kas tinka tarpuvartės bambaliniams , tai nereiškia kad tas tinka visur   :D    

Erotinės fantazijos.mp4

prieš 31 minutes , vaidas.p pranešimas:

Bet maistui labiausiai tinka savam tvarte užaugusi 

Tai keulė , dar velniai nematė ir valdiška pasitaiko valgoma :D  , bet paukštį tai tik naminį tepripažįstu .  

prieš 22 minutes , Augunstas pranešimas:

Ekonom -tele2 :)

Čia pas Jus rašoj tas "Ekonom" planas :D , ba Lietuvoj tokio nėr ?  O lietuviškas , taiTele-2 "Laisvas" , jo nebandęs , bet per teliką , tai giriasi greičiais kosminiais .

Prieš 5 valandų, wydas63 pranešimas:

Tai keulė , dar velniai nematė ir valdiška pasitaiko valgoma :D  , bet paukštį tai tik naminį tepripažįstu .  

Čia pas Jus rašoj tas "Ekonom" planas :D , ba Lietuvoj tokio nėr ?  O lietuviškas , taiTele-2 "Laisvas" , jo nebandęs , bet per teliką , tai giriasi greičiais kosminiais .

Kur laidu , tai laidu .......

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

Telia

kiek kaina ?  tele2 buvo gerai pirmus metus kai is kinieciu parsisiunciau naujos kartos 3G fliasiuka tai sukdavosi be problemu ,pamate tai jie ,,prisuko,, mano fliasiuka nes dabar jis negaudo to naujos kartos rysio 

prieš 14 minutes , Augunstas pranešimas:

kiek kaina ?  tele2 buvo gerai pirmus metus kai is kinieciu parsisiunciau naujos kartos 3G fliasiuka tai sukdavosi be problemu ,pamate tai jie ,,prisuko,, mano fliasiuka nes dabar jis negaudo to naujos kartos rysio 

Kaina apie 10eur.(100Gb) kaip ir pas visus , tiesa moku kaip ant seilės užein : karts 15 , karts 20 , nes būn kad viršiju limitą(tada galima online dasipirkt Gb) , o jei per daug susikaupia tai tą mėn. nemoku . ____ Irgi tas vadinams flešiuks + WIFI modemas , kad dalintų . Tai , kiek menu tūrėt ir Tavasis imt LTE .

prieš 37 minutes , KAZE pranešimas:

Nesusigaudau ,apie kokias čia sankcijas-blokavimus?Ką tokio  parašėt?

Paskaityk , paskutinius laiškus Adminui ir suprasi :think: , o jei labai domina ką konkrečiai parašėm  , tai parašyk man į pm  , atsiūsiu puslapio skrina . Ba jei čia įdėsiu , bus man karamba :D  

Prieš 8 valandų, wydas63 pranešimas:

puslapio skrina

Buvot pasiruoses gynybai? :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

as-tai galvojau neskaito tokio prasto skaitalo,o pasirodo -och kak nasalyli -

bulvinykas net ispejima parase -kai pasiuliau kartu i karinius apmokymus vaziuoti ,kodel man vienam reikia o jiem ne -tevyne tai bendra.tai liestu dar dvi personas kurie tik ir izvelgia karo kurstyma .  

apie rasyma -cia bunu is sportinio intereso ,jei pastebejot daug info pasidalinau, galiu ir nerasyti.as turiu ka veikti ir kur rasyti kitur.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti