Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 5 valandų, KAZE pranešimas:

Tos mano vištų krūtinėlės tai  dar ir be odos.O ir tas svėrimas,todėl,kad vaikas užsimanė būt gražus,o kačialkėj pasakė,kad reikia maistą sverti.Nuo to prasidėjo.Per porą dienų pasversim vištieną ,pirkta iš paukštyno firminės parduotuvės.Beje,rimtesnis klausymas-kas skaičiavote kiek kainuoja nusipirkti mažus viščiukus ir išsiauginti?

Būdavo čia forume toks Vombo (virgis).. Man atrodo jis geriausia savikanas pasakytų.. Kažkada daug bendravom su juo apie šėrimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, KAZE pranešimas:

Tos mano vištų krūtinėlės tai  dar ir be odos.O ir tas svėrimas,todėl,kad vaikas užsimanė būt gražus,o kačialkėj pasakė,kad reikia maistą sverti.Nuo to prasidėjo.Per porą dienų pasversim vištieną ,pirkta iš paukštyno firminės parduotuvės.Beje,rimtesnis klausymas-kas skaičiavote kiek kainuoja nusipirkti mažus viščiukus ir išsiauginti?

Visciukas kainuoja iki euro,uzauginti ji ukininkui,savo maistui,kainuos tik darbas .Valgai ir zinai ka valgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Išradėjas pranešimas:

Visciukas kainuoja iki euro,uzauginti ji ukininkui,savo maistui,kainuos tik darbas .Valgai ir zinai ka valgai.

 

Prieš 13 valandų, KAZE pranešimas:

Tos mano vištų krūtinėlės tai  dar ir be odos.O ir tas svėrimas,todėl,kad vaikas užsimanė būt gražus,o kačialkėj pasakė,kad reikia maistą sverti.Nuo to prasidėjo.Per porą dienų pasversim vištieną ,pirkta iš paukštyno firminės parduotuvės.Beje,rimtesnis klausymas-kas skaičiavote kiek kainuoja nusipirkti mažus viščiukus ir išsiauginti?

Pernai tyčia skaičiavau kiek kainuoja užauginti iki galvos nukirtimo.Man atrodydavo irgi kad pigiau parduotuvėje.Pirko žmona 100,buvo jie kažkur 33d.amžiaus.Jau pilnumoj lesė grūdus.Vienetas kainavo 1,30.Kombikormos nupirkau tik du maišus po 40kg.Daugiau tik savo grūdai,bulvės.Ką sulesė grūdų ir bulvių kainas paskaičiavau turgaus.Finale iki galvos nukirtimo svėrė nuo 4 iki 5 kg.Tai tas paukštis gavosi 4,30eur.užauginti.Kiek mėsos kg.parduotuvėje?Darbo kaip ir neskaičiavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Išradėjas pranešimas:

Aisku,kad apsimoka paciam auginti,zmona kelis metus augino,sere pagrinde ji ,nes as laiko nevisada turejau.Antri metai nebelaikom,nes velniskai priristas prie gyvo daikto o ir vistiena daug valgant kazkaip nebeskani pasidaro.Kiauliena valgai visa gyvenima ir nieko.

Visa bėda , kad su kiaulėm kuo toliau , tuo blogiau darosi ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Kadangi cia tik rimtus anekdotus pripazysta ,nesvankiu ne , tai ikelsiu siandienini  popietinio humoro doze :)

 

 Nu mėgsti Pats su erotiniu atspalviu juokelius , tai nieks to nesmerkia , bet saiką reik jaust :eusa-think:,  kas tinka tarpuvartės bambaliniams , tai nereiškia kad tas tinka visur   :D    

Erotinės fantazijos.mp4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , vaidas.p pranešimas:

Bet maistui labiausiai tinka savam tvarte užaugusi 

Tai keulė , dar velniai nematė ir valdiška pasitaiko valgoma :D  , bet paukštį tai tik naminį tepripažįstu .  

 

prieš 22 minutes , Augunstas pranešimas:

Ekonom -tele2 :)

 

Čia pas Jus rašoj tas "Ekonom" planas :D , ba Lietuvoj tokio nėr ?  O lietuviškas , taiTele-2 "Laisvas" , jo nebandęs , bet per teliką , tai giriasi greičiais kosminiais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, wydas63 pranešimas:

Tai keulė , dar velniai nematė ir valdiška pasitaiko valgoma :D  , bet paukštį tai tik naminį tepripažįstu .  

 

Čia pas Jus rašoj tas "Ekonom" planas :D , ba Lietuvoj tokio nėr ?  O lietuviškas , taiTele-2 "Laisvas" , jo nebandęs , bet per teliką , tai giriasi greičiais kosminiais .

Kur laidu , tai laidu .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

Telia

kiek kaina ?  tele2 buvo gerai pirmus metus kai is kinieciu parsisiunciau naujos kartos 3G fliasiuka tai sukdavosi be problemu ,pamate tai jie ,,prisuko,, mano fliasiuka nes dabar jis negaudo to naujos kartos rysio 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Augunstas pranešimas:

kiek kaina ?  tele2 buvo gerai pirmus metus kai is kinieciu parsisiunciau naujos kartos 3G fliasiuka tai sukdavosi be problemu ,pamate tai jie ,,prisuko,, mano fliasiuka nes dabar jis negaudo to naujos kartos rysio 

Kaina apie 10eur.(100Gb) kaip ir pas visus , tiesa moku kaip ant seilės užein : karts 15 , karts 20 , nes būn kad viršiju limitą(tada galima online dasipirkt Gb) , o jei per daug susikaupia tai tą mėn. nemoku . ____ Irgi tas vadinams flešiuks + WIFI modemas , kad dalintų . Tai , kiek menu tūrėt ir Tavasis imt LTE .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • admin locked this temą
  • admin unlocked this temą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...