Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , Ramza pranešimas:

Neturiu ir neturejau veliavos ir jos nekelio,jokia man ne svente ta vasario 16 eiline diena jau nusibodo tas lojimas ,simtmetismsimtmetis kas prisivoge tegul svencia,eilinis pilietis neturetu jos svest.

Prie to pacio, man labai patinka toks vienas vaizdelis, kai kieme plazdena veliava su vyciu nu ten tikri patriotai gyvena, sekmingo gyvenimo atstovai, kuriems tik veliavas kelt ir bereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Valakinis pranešimas:

O aš vėliavą iškelsiu. Dideliame džiaugsme ir pasididžiavime.

Taigi , gerai jei džiaugsmu ir pasididžiavimu esi perpyldytas tai žinoma kelk , tik ko čia reklamuotis ?  Dar  galima namą apsišviest trispalvės spalvomis , o  šventės dieną padefiliuot ir po savo kaimą , užsidėjus geltoną kepurėlę , užsivilkus žalią megstinį ir  raudonas kialnes  . Labai gražu ir patriotiška būtų :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Ramza pranešimas:

Neturiu ir neturejau veliavos ir jos nekelio,jokia man ne svente ta vasario 16 eiline diena jau nusibodo tas lojimas ,simtmetismsimtmetis kas prisivoge tegul svencia,eilinis pilietis neturetu jos svest.

Eilinis pilietis turetu . Bet apie pilietiškuma primenama tik prieš rinkimus ir kai mokescius reikia mokėt , o visais kitais atvejais , kaip Vytukas sakė , mes tik šunauja .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Penktadieni gavau iš mokyklos valdžios nurodymą suvirint stovą veliavai , nes prie trispalvės reikia dar ir raitelį pakabint . Kodel sakau vieną , dar 2 padarau , nes vistiek reikės mėlyna su žvaigždutėm ir butinai vaivorykštine pakabint , nes meras musu prijaučiantis .....Pasakė kad nupirks ir durys subildėjo , tai ir nedariau , bet dabar tikriausiai esu pirmas sąraše etatu mažinimui .....

Bet vistiek bardakas kaip ir visur .....Ko gero nedauk valstybiu dvi veliavas turi ......Kuri tikroji - raitelis ar trispalvė ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-10 at 21:35, Ramza pranešimas:

Neturiu ir neturejau veliavos ir jos nekelio,jokia man ne svente ta vasario 16 eiline diena jau nusibodo tas lojimas ,simtmetismsimtmetis kas prisivoge tegul svencia,eilinis pilietis neturetu jos svest.

Nu nereiktu maisyti kur veliava o kur isrinktoji valdzia.Valdzios keiciasi,valstybe ir veliava vistik TIK VIENA-LIETUVA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Išradėjas pranešimas:

Nu nereiktu maisyti kur veliava o kur isrinktoji valdzia.Valdzios keiciasi, ...

Tai  , ar tik Patsai nemaišot kartais kažko ? Būtent vėliava pasikeitė , a kas lieč valdžią tai gal aklas ar ką :D  gi ta pati liko - tarybinė nomenklatūrinė !!!!!!!  Va ir ožiuojas ir nenor tos vėliavos kelt , kas dar neparsidavęs ir nepadlaižūnas , bo gėda  prieš patį save taip daryt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Išradėjas pranešimas:

Veliava nepasikeite o sugryzo tokia kokia buvo,kaip bebuve bet tos raudonos niekas nebenoretu.Trispalve turim gerbti.

Pasikeitė a sugrįžo , ne mirties ar gyvenimo klausimas :eusa-think:  .  O kas sako kad nereikia gerbt , būtent kad reikia gerbt !!!!!! Ir iškelt ją ne tarybinių nomenklaturščikų nurodymu , ar kokio kito padlaižio , o savo valios ir sąžinės vedamam .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"O kas galėtų paneigti paskutinį sakinį: www.youtube.com/watch?v=Hyj5taCG4Ro  ? Beje,vaidas p.,nedurniuok,iš mokyklos laikų pamokymą atsimeni:"..už aguonos grūdą būk mažesnis,už žolės stiebą tylesnis".Suės gyvenimą ir nesvarbu kas,ar tai karjeristas,ar bailys,ar šiaip kvailas...O aš vėliavą kelkit.Ir nesvarbu ką apie tai galvojat(jei iš viso į tai dėmesį kreipiat).O tai atvažiuos palicai ir bus ain csvai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , KAZE pranešimas:

................,vaidas p.,nedurniuok,iš mokyklos laikų pamokymą atsimeni:"..už aguonos grūdą būk mažesnis,už žolės stiebą tylesnis".Suės gyvenimą ir nesvarbu kas,ar tai karjeristas,ar bailys,ar šiaip kvailas...O aš vėliavą kelkit.Ir nesvarbu ką apie tai galvojat(jei iš viso į tai dėmesį kreipiat).O tai atvažiuos palicai ir bus ain csvai...

Nemeluok , rupužioke :D  mokykloi mokino "augt dorais ir principingais" ,  na dar ir but ištikimais(standartiškai) komunizmo įdėjai . Mažesniu už aguonos grūdą , Mama prašydavo ... ir čia ne vienam , taip buvę . _____ Na o jei Tamsta vėliavą keliat , iš baimės policijai ir galimų baudų grėsmes  .... nebežinau ką ir bepasakyt  , tai  su artejančia švente leiskit pasveikint :D    :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mus net zirafos kranto valstybes sveikina (zimbabve ,zaliasis kysulys)o jum geda iskelt veliava ..as kai buvau kariumenej tai turedavau ramiai stovet ,kai veliava keldavo ir pagarba atiduot, kad ir ka veikciau (su skutama bulve rankoj ar ...) ot ir baisia kad neiskelsit ateis ir praeis ta diena ,,voo kad istaiga kokia neiskeltu cia jau  sabotazas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, wydas63 pranešimas:

Kartoju , .................nomeklaturščikai , ..................... .

Tai cia ir sudaro ta ivairiaspalve dali , dar chalturscikai ,visokie v zakone , kaip be ju kas ten eis, cia karta turi pasikeisti ,taip sakant -uzaugti ,priaugti (pamirsti metodus ,aisku jie perduodami kaip seimynine tradicija arba akto metu)  

veliava visu -kartu sudejus ;) vat dydi galetu pakoreguot ,nes pas mane siena griuna jegu nera pakelt .mazesne galetu buti

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Augunstas pranešimas:

................ ot ir baisia kad neiskelsit ateis ir praeis ta diena ,,voo kad istaiga kokia neiskeltu cia jau  sabotazas 

Tarybiniais laikais įškelt trispalvę , buvo protesto aktas ir už tai šiuolaikiniai trispalvės vėliavos kėlimo entuziastai , tada buvo pagatavi skūrą kėlusiam numaut , tik nepamenu kad but ką pagavę :D  , dabartį už priešingą veiksmą tie patys pagatavi baudom apkraut , ir pofik jiems  kas tas neiškėlęs - patriotas ar pagal įsitikinimus- koloradinis , ar netgi  tiesioginis Putino agentas :D   :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...