Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

On 1/15/2018 at 19:26, wydas63 pranešimas:

Kad užverbuot karjieristą , nereikia net žigulio :D   , pav.  galėjo užtekt ir pažado jog bus paskirta mokyklos komsorge , a kitam propiesoriaus vardas ... kas gali paneigt ? Didžiausia tragedija tame ir yra , kad parsiduodama už kruopų saują . Štai pavyzdys : "skaitytoja Rasa" , parsiduos bet kam , vien tik už galimybę stukalint ir šmeižt , nė žigulio neprašys <  https://www.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/nijoles-sadunaites-kalba-is-seimo-tribunos-sukele-geda-uz-lietuva.d?id=76899765   >

Ale kokius straipsnius skaitot,ar čia šiaip ,relaksas.Biški Valakini reik užsistot:kad neviešins ir nepersekios tų kgibistų,berods,Vaišvila pasirašė įsakymą seimo nurodymu(ar kažkas panašaus).Kaip pagal mane,jei apsiėmei karve būt ,tai ir pieną duok.Tsk "neviešink,nepersekiokO kodėl tie viešinimai vis garsesni ,patrijotai vis karingesni...Aš tai visad tą rublį (eurą)bandau įžvelgti.Galiausiai kaip ir su pedofilais(Ekspertuose rusų gydytojas pasakojo kas tai):nu nieko nesugeba,niekam netinka,tai nors stukačiu,pataikūnu tsk šestiorke patampa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, KAZE pranešimas:

............................................Biški Valakini reik užsistot:kad neviešins ir nepersekios tų kgibistų,berods,Vaišvila pasirašė įsakymą seimo nurodymu(ar kažkas panašaus)...............

Gyvačiuką užanty atšildyt , mėgėjų dar atsirand , vis dar nepasimokin ...  a mažai nuo devyniasdešimtūjų , kai užsistota , nuolaidžiauta ir pro ausis praleista , o dabarties tuos vaisius ir skinam :eusa-think:  .____ Vaišvila , tiksliai įvardino : seimo nurodymu Landsbergio įniciatyva , ir nėr čia ko "vartyt"  ar neprisimint :D   p.s. Prieš Valakinį nieko ąsmeniško neturiu , bet  kaip sakoma : "катись отсюда , без тебя веселее... "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Published on Nov 12, 2014French farmers dump hundreds of tonnes of manure on the streets and spray city building with slurry in day of protest. ▻ Subscribe to LiveLeak Channel for mo

Nu negalėjai , bent dienikę palūkėt bh.gif , jau taip už latvius būvau nudžiugęs ... :D  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-01-19 at 08:51, KAZE pranešimas:

Ai ,užmiršau komentarą:"Baisu,išeiti į viešumą be kojinių"

dabar nuogais papais nuogom rurom eina ,o tu be kojiniu ,rode nuogi baloj maudosi seniai su bobom,gal kokie sektantai,seniai tai aisku ko nori ,kad ju galas susaltu ir butu kietesnis ,bet ko bobos ,gal nuo kandziu neapsigina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ekologas pranešimas:

dabar nuogais papais nuogom rurom eina ,o tu be kojiniu ,rode nuogi baloj maudosi seniai su bobom,gal kokie sektantai,seniai tai aisku ko nori ,kad ju galas susaltu ir butu kietesnis ,bet ko bobos ,gal nuo kandziu neapsigina

tas paveiksliukas su tuo bajeriu iš tos pačios feibuko vietos kaip ir ankstesnis,kur latviai šūdais(gal kolegos jevgenijaus draugai)  taško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios tu pencijos tikies visiems bus vienodos,nebesvaikit kad daugiau mokesi daugiau gausi taip nebus bus visiems vienoda ismoka.Jei maziau dirbsi turesi galimybe sulaukt jos ,jei busi labai uolus daug dirbsi ,skaityk kad tau tos pencijos nebereikes,iseisi i ana pasauli pirmo laiko.Zmogus nera apskaiciuotas tiek dirbt tam daro kad kad tau jos nenereiketu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pensijos - ruskių , įšmislas :eusa-think: . Anuometei Laisvoj Lietuvoj , regis jų nė nebuvo , bo kiek teko skaitynėt ano meto rašytojų kūrinius , niekur neradau kad rašytų kaip išeis koks ūkinykas pensijon ar kad lauktų kada atneš jam pensiją . :D   :D  Kai nebegalėsi jau dirbt , nebloga įšeitis ubagais pasivalkiot : šviežias oras , mankšta seniem kaulam a jei dar ir kompanijoj , tai lepota ... a žiema geriausia kokiam ubagyne praleist , nes nelygu orai , gali dar ir į kaulą šušalt . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aj ta senoji europa , ji sau a mes sau :)  ir nelaikau savęs jokiu europiečiu "lygiu tarp lygiu", kaip kad tarybų sajungoj kur skirtumo nebuvo . Žinoma tikėjaus jog ieinant europon , nukris ir man ąsmeniškai tų "europinio gėrio pliuškių" , bet deja taip neivyko :D . O prisimenant anumetinę Lietuvą , tai vistiek įdomiai soc.garantijų gi nebuvo nė išmokų jokių , a žmoniu kaime buvo daugybė . Vėlgi mano Senelio šeimoj penki žmonės ant penkiolikos ha kažkaip tai vertėsi ir išgyveno , nors iš Tėčio pasakojimų tai nieko gero ten jis nematė . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , wydas63 pranešimas:

Aj ta senoji europa , ji sau a mes sau :)  ir nelaikau savęs jokiu europiečiu "lygiu tarp lygiu", kaip kad tarybų sajungoj kur skirtumo nebuvo . Žinoma tikėjaus jog ieinant europon , nukris ir man ąsmeniškai tų "europinio gėrio pliuškių" , bet deja taip neivyko :D . O prisimenant anumetinę Lietuvą , tai vistiek įdomiai soc.garantijų gi nebuvo nė išmokų jokių , a žmoniu kaime buvo daugybė . Vėlgi mano Senelio šeimoj penki žmonės ant penkiolikos ha kažkaip tai vertėsi ir išgyveno , nors iš Tėčio pasakojimų tai nieko gero ten jis nematė . 

ir jokiu bedarbiu,niekas vaiku i sulinius nemete ir tiek zeminami nebuvom ,dabar mergaites moteru veidais velniai zino ka daro ,baigia uzknyst su reklamomir grasinimais  kelti veliava,tiek zmoniu issitremusiu dar nebuvo ,jai sadauskas pasake apie zydus tiesa ,kaip suvyduriavo,juk visi zinom kas tremejai,tardytojai  buvo ,ar galejot patiket kad laisvoj lietuvoj28 metais ,landsbergio partija kgbistu pakalikus islaptins ir as jokiu is es privelegiju negavau ir negausiu ,nes sodinu bulves savo sklypeli ,kad badu nemirtumem,kiaules uzdraude ir kaip nors isgyventi ir as kelsti veliava privalauir jus manot kad kas ketvirtas skurstantis ,tik apie tai galvoja,kuo tai baigsis ,pasibaisetina,duok dieve mums ir jums sita issidirbinejima isgyvent ,juk ilgai testis tas negales

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekelk tos vėliavos "Ekologai" jei nenori , nes niekam nieko neprivalai . Aš pvz. irgi nekilnoju tų vėliavų , nors ir turiu ją dar nuo aštuoniasdešimt aštuntūjų ir nė kart dar nebuvau jos iškabinęs . Vą kai bus  po ta vėliava man gera ir komfortiška , tada mažu ir iškelsiu . Ir Pats jei prisikabins , dėl kėlimo vėliavos , gali muotivuot tuom - kol KGB'istai valdžioj ir neišviešinti , jokių vėliavų iš Tavęs tegul nelaukia ... na kiaules šiaip irgi galima primint , ir dėl skaičiaus ir ant prikolo :D    :D    Nemanau , kad tokius motyvus įšsakius norės kokia savivaldybės žiurkė Patį po teismus tampyt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniunas per kazkokia švente teiravosi kodel pas mane veliava su juodu kaspinu neiškelta , kodel negerbiu kovotoju uz laisve . Atsakiau , kad aš to neprašiau , geriau butu nekovoje , o ir butu to nedare jeigu butu zinoje , kad toks bardakas bus .....O be to neyperku , nes viska išleidziu konstitucinei teisei i nemokama vaiku moksla ..... Nemaniau , kad valdiškas pasatas taip ant asfalto prasikast gali .......Manau nemaza tautos dalis pamines švente ekskursija i Lenkijos prekybcentrius ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...