Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 2 minutes , urbonas10 pranešimas:

Dėl to niekas nesiginčyja, bet juk seni nebėra rusijoj tarybų valdžios.  O apie partizanus pabaigsiu savo pamastyma taip. Prilyginkim situaciją šiai dienai. Tie kas nemato šviesios ateities ES buvime, tai kurie čia būtų, išdavikai ar patrijotai? Nu ES gi irgi sąjunga, išeitų, kad koloborantai tie kas už ES. Arba ausčiausi valdžios atstovai, tokie kaip prezidentė, kuri iki paskutiniųjų palaikė sovietų santvarką, dabar gina  ir gins kitą sąjungą, tai priskirt patriotei ar ne? Aš čia nenoriu nieko kaltint, bet kaip tada, taip ir dabar, susigaudyt kas vyksta ir dėl ko vyksta yra sunku ir eilinis žmogus ieško kaip jam geriau pragyvent, o paskui viskas įvelkamą į tokį istorijos rūbą koks patogus tam laikmečiui

Kaip galima lyginti ES ir sovietų sąjungą? Tik vienss žodis jas sieja, tai sąjunga. Dabar kai draugą pavadinate draugu, tai gal irgi girdisi sovietinių laikų aidas, kur ir Stalinas buvo draugas?

Man prezidentė nerūpi, ji mažai galių turi, o ir taip, tie prezidentai ateina ir vėl keičiasi. Dar reikia priminti, kad sovietai okupavo Lietuvą, žudė, trėmė, naudojo represijas. Į ES įstojome savo noru balsuodami, ES neturi savo kariuomenės, mes renkame ir toliau savo valdžią, esame laisvi, o ekonominė sąjunga suteikia daug garantijų, teismus, dar ir dotacijas gaunate asmeniškai, todėl yra absurdas sakyti, kad vieną sąjungą pakeitėme kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Valakinis pranešimas:

Tada taip. Jums tai neigiamas dalykas, kad jie netarnavo? Esate įsitikinęs, kad jie turėjo paklusti, tarnauti ir kovoti už sovietus?

Aš irgi netarnaučiau, jau geriau sušaudo, ar tai irgi būtų mano bailumas, gal naujos "tėvynės" išdavimas, o jūsų suvokimu, turėčiau elgtis priešingai, turėčiau prisijungti prie okupanto kariuomenės?

Aš nesu įšsitikinęs kad neigiamas dalykas jog jie netarnavo, ar jie privalėjo tai daryti. Aš esu įsitikinęs kad nebuvo taip kaip jūs fantazuojate. Taip pat  nesiūlau jums  susišaudyti. jūs nesuvokiate net apie ką kalbame. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagaliau sužinokite kaip ten buvo ir būkite įsitikinęs, nes dabar nežinodamas, bet kažkuo tikėdamas, jūs mano žinias ir kitų vadinate fantazijomis. Aš žinau, kad man jūs nieko nesiūlote, aš net ne tai omenyje turėjau. Juk turėtumėte žinoti, kad tokie režimai dezertyrus sušaudo ar pakaria. Ir todėl, puikiai suprantu ką kalbu ir ką žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Valakinis pranešimas:

Tai pagaliau sužinokite kaip ten buvo ir būkite įsitikinęs, nes dabar nežinodamas, bet kažkuo tikėdamas, jūs mano žinias ir kitų vadinate fantazijomis. Aš žinau, kad man jūs nieko nesiūlote, aš net ne tai omenyje turėjau. Juk turėtumėte žinoti, kad tokie režimai dezertyrus sušaudo ar pakaria. Ir todėl, puikiai suprantu ką kalbu ir ką žinau.

 Tai ir toliau taip vystykite mintį Jie neturėjo kur trauktis. Bet pradžių pradžia buvo pakankamai kvaila., ir jokio didvyriškumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , rulis1 pranešimas:

Aš esu įsitikinęs taip, kaip papasakojo amžininkas (ir ne vienas) neturintis jokių propagandinių tikslų, kad jaunuoliai išėjo į miškus siekdami išvengti tarnybos sovietinėje armijoje. Taškas. Visa kita fantazijos.

Isejo i miska tik nenoredami tarnaut armijoi ,tai nori pasakyt kad mirti miske buvo lengvesnis pasirinkimas nei atpilt 3metus ir gryst givam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, rulis1 pranešimas:

  Taip jaunuoliai nenorėjo tarnauti raudonojoje armijoje.  Toliau tik TAMSTOS FANTAZIJOS.

Trremtys Lietuvoje prasidejo nuo 1941 m, ir ,kad ir 1944 m, dar nesauke tarnauti i Armija,o sauke i KARA, ir pvz apie Tryskius is 20 pasauktuju i Kara,gryzo 1,19 zuvo. Buvo pasirinkimas? buvo niekur neiti dirbti zeme,bet ar saugus jaustumeisi kada ateina girti stribai ir taikosi i tave,nusaus,nenusaus ,musa,tyciojasi ir t,t. Nesakau,kad buvo vien blogi stribai,bet apie Merkine pvz sokiuose girti stribai nusove keleta jaunuoliu,i vestuves,balius isiverzdavo ir ka norejo,ta dare. Apie Skaudvile nieko blogo nedare, ir jaunimas subego i miskus,,subego nekaraiauti dauguma,bet pralaukti,nes tikejo,kad ateis vakarai,Amerika ir LT bus laisva,bet buvo,kaip buvo,ilindai i miska,islysti jau nebeimanoma ir pradejo priesintis iki galo,o kad miskiniai viena,kita siema isaude,tai karo metas klaidu visada yra,bet nemazai atveju buvo,kada NKVD persirengdavo partizanais ir isaudydavi lojalias partizanams seimas,taip noredami sukelti taikiu zmoniu neapykanta,kad nebutu palaikymo ir t,t. Is dalies tas pavyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

...........,o kad miskiniai viena,kita siema isaude,tai karo metas klaidu visada yra,bet nemazai atveju buvo,kada NKVD persirengdavo partizanais ir isaudydavi lojalias partizanams seimas,taip noredami sukelti taikiu zmoniu neapykanta,kad nebutu palaikymo ir t,t. Is dalies tas pavyko.

nu jo tai niekis - "vieną , kitą" , tuo labiau vyko karas , iki penkiasdešimtšeštūjų :D  ...  o tokių atvejų būta a nie , ė kad "partizanai" persirengdavo :) liaudies gynėjais , ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Trremtys Lietuvoje prasidejo nuo 1941 m, ir ,kad ir 1944 m, dar nesauke tarnauti i Armija,o sauke i KARA, ir pvz apie Tryskius is 20 pasauktuju i Kara,gryzo 1,19 zuvo. Buvo pasirinkimas? buvo niekur neiti dirbti zeme,bet ar saugus jaustumeisi kada ateina girti stribai ir taikosi i tave,nusaus,nenusaus ,musa,tyciojasi ir t,t. Nesakau,kad buvo vien blogi stribai,bet apie Merkine pvz sokiuose girti stribai nusove keleta jaunuoliu,i vestuves,balius isiverzdavo ir ka norejo,ta dare. Apie Skaudvile nieko blogo nedare, ir jaunimas subego i miskus,,subego nekaraiauti dauguma,bet pralaukti,nes tikejo,kad ateis vakarai,Amerika ir LT bus laisva,bet buvo,kaip buvo,ilindai i miska,islysti jau nebeimanoma ir pradejo priesintis iki galo,o kad miskiniai viena,kita siema isaude,tai karo metas klaidu visada yra,bet nemazai atveju buvo,kada NKVD persirengdavo partizanais ir isaudydavi lojalias partizanams seimas,taip noredami sukelti taikiu zmoniu neapykanta,kad nebutu palaikymo ir t,t. Is dalies tas pavyko.

 Jumis ir jūsų teiginiais iš dalies pasitikiu , nes jūs mastote, lyginate svarstote, kalbate ne propagandinių vadovėlių klišėmis. Kuriam gera ir saugu  buvo gyventi po karo kai dieną ginkluoti ateina vieni, naktį  kiti? Svarstau: Jei tų didvyrių nebūt buvę tai nors naktimis būt galima ramiai miegot , ir 25 000  žuvusiųjų nereiktų skaičiuot.  Tie partizanai ar taip ar taip žuvo, tai  nors civiliai būt ramiai gyvenę.  Tai, ką išdarinėjo atskiri veikėjai tai tikrai  nėra  buvusios valstybės oficiali  politika nes man  tai įrodo   faktas, kad pavyzdžiui oficialiuose dokumentuose rašoma, jog  Vanagas susižalojo pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Valakinis pranešimas:

Partizanai kovojo prieš okupantus, prieš žemės nacionalizavimą ir už žmonių bei valstybės laisvę.

Stribai padėjo okupantams, jiems kolaboravo, padėjo nacionalizuoti žemę, tremti intelegentiją ir buožes- visus turinčius daugiau, nei 20 ha. Ar 10 gerai nepamenu. 

Panašumų tarp jų nėra. 

Ne visus,kurie turėjo virš 20 ha vežė,bent mano senelius ne.Gal ,kad aplink padorūs žmonės gyveno,jau nesužinosiu.Gi kitame Lietuvos kampe ištrėmė tik 4,5ha turėjusį(iš jo pirkau  žemę).Aktyviausias trėmikas turėjo virš 20ha,beje, ir prie vokiečio(kolaboravo) ,ir prie Smetonos buvo prie valdžios .Kaip suprantat tai ir prie ruso(kolaboravo)...O dabar Valakiniui:1)kaip tavo giminės vyrai išsisukdavo nuo tarnavimo tarybinėje armijoje anuomet?Tų"LTSR istorijos vadovelio kuris buvo ar tai 7 ar 8klasei",neskaičiau,bet jūs pavartykit dabartinį 10-tos klasės istorijos vadovėlį ,kuriame koks trečdalis(ketvirtadalis)anekdotų,karikatūrų,melo...ar kitokių patyčių iš lietuvių ,gyvenusių 6-9- tame dešimtmetyje.Kitaip sakant ,aš tai vertinu kaip tyčiojimąsį iš mano tėvų ,senelių(O jūs tuos pezalus vertinkit pagal savo supratimą). Ir būk geras Valakini,apie ekonomiką stenkis mažiau,nesigaudai."Stribai padėjo okupantams"teisingai ,žmonės taip juos vadino,o kaip vadinti tuos koloborantus,kurie padėjo tremti savo tautiečius į Vokietiją?Ar į miškus pokaryje tie nėjo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Per kokius rožinius akinius reikia žiūrėt, kad miškiniuose pamatyt didvyrius. ........

Nu , kad mūsų moderatorius , šitoj vietoj be "rožinių akinių" , tai - dh.gif . ... a moteriškas ,  aktyviai  "kadrint-kybint"  viešai , sakyč nereikėtų ... į nepatogią padėtį jos pastatomos :eusa-think:  , tą prasme jog pliaukštelėjimas per feisą  , kaip atsakomoji reakcija įkyruoliui bm.gif , dažniausiai joms neįmanoma , dėl išsiauklėjimo  . :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Per kokius rožinius akinius reikia žiūrėt, kad miškiniuose pamatyt didvyrius. Civilių gyventojų žudymas ir pagal to meto tarptautinius įstatymus buvos vertinamas taip pat kaip ir dabar. Ir tų civilių jie nužudė daug kartų daugiau nei jėgos struktūrų žmonių.

Nu jo tik rusu partizanai per kara pagal tave tai turbut didviriai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Valakinis pranešimas:

Jie tik per tą vadovėlį ir masto. Jūs nesate patriotai, todėl negalite suprastii, kad tarnavęs Lietuvai, kad visada mylėjęs savo tėvynę niekada nebūtų sutikęs tarnauti priešų gretose ir prisidėti prie represijų aparato, kuris buvo nukreiptas prieš visas okupuotas tautas, tai ir lietuvius. O į kitas sapaliones neturiu žodžių. Ką galima sakyti tam, kuris netiki dabartine Lietuvos istorija, nėra net knygos atsivertęs, o kalba tomis žiniomis, kurių buvo mokytas sovietijoje. 

tai kas lietuvoje ,saude zydus prie vokieciu ,kur jie visi buvo kai vokieciai okupavo lietuva ir ka jie dare tuo metu,juk viskas slepiama ,daugelis neturejo turbut kur detisir bijodami atsakyti ejo i miskus ,uz ka susaudytos seimos ,vaikai ,prievartaujamos moteris ,ar neigsi ,kad to nebuvo,niekas negina tokiu paciu ir strybu,dabar paskelbe vieno vado metus ,tai ir mes galim daryti ka jie dare ,zudyti komunistus buvusius ,tuos kurie dirbo o kupantam  s     pagal jus kas islaptinti konservatoriu isslaptinti ir susaudyti nes jie dirbo kgbistams ,bet visi tyli,juk jie gyvi ir juos slepia,o mus tuso po numirusius yra dar daug gyvu zmoniu kurie visa tai mate ir pergyveno budami 16 meciais ,mazesni ,daug tokiu draugu turiu ir viena tik zinau ,teisybe slepiama ,nuo musu ,nes jie bijo ,paziurek adamkaus gimines ir kitu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, wydas63 pranešimas:

 ... a moteriškas ,  aktyviai  "kadrint-kybint"  viešai , sakyč nereikėtų ... į nepatogią padėtį jos pastatomos :eusa-think:  , tą prasme jog pliaukštelėjimas per feisą  , kaip atsakomoji reakcija įkyruoliui bm.gif , dažniausiai joms neįmanoma , dėl išsiauklėjimo  . :D:D

 Na kad ne viešai, būtų tuomet liudytojų  keli šimtai. Delikačiai, pasikviesdavo į bendrabutį, lovą aprodydavo. Jeigu manęs nedomintų tai prie jo lovos nei neprieičiau.  Na, viena per televizorių rodėsi, tai sijonukas... sakyč ji prie jo priekabiavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, dvidas pranešimas:

Nu jo tik rusu partizanai per kara pagal tave tai turbut didviriai?

Mes dabar apie savus kalbam. Kur buvo tų "didvyrių" drąsa, kai rusas be jokio šūvio užėmė Lietuvą? Ne vienas jų demonstravo drąsą prie vokiečio, padėdamas žydų klausimą spręst, o po to pleškino senukus pamiškėse. Gal aš kažką praleidžiu, bet jei pavardintum jų didvyriškumo pavyzdžių, tai galėtume diskutuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ekologas pranešimas:

tai kas lietuvoje ,saude zydus prie vokieciu ,kur jie visi buvo kai vokieciai okupavo lietuva ir ka jie dare tuo metu,juk viskas slepiama ,daugelis neturejo turbut kur detisir bijodami atsakyti ejo i miskus ,uz ka susaudytos seimos ,vaikai ,prievartaujamos moteris ,ar neigsi ,kad to nebuvo,niekas negina tokiu paciu ir strybu,dabar paskelbe vieno vado metus ,tai ir mes galim daryti ka jie dare ,zudyti komunistus buvusius ,tuos kurie dirbo o kupantam  s     pagal jus kas islaptinti konservatoriu isslaptinti ir susaudyti nes jie dirbo kgbistams ,bet visi tyli,juk jie gyvi ir juos slepia,o mus tuso po numirusius yra dar daug gyvu zmoniu kurie visa tai mate ir pergyveno budami 16 meciais ,mazesni ,daug tokiu draugu turiu ir viena tik zinau ,teisybe slepiama ,nuo musu ,nes jie bijo ,paziurek adamkaus gimines ir kitu

Del zydu zudimo ,tai dabar turiu daug laisvo laiko ,nieko dirbt negaliu esu po operacijos ,tai pavarciau Lietuviskaja tarybine enciklopedija ,tai ten apie zydus radau parasyta tik prie zodzio getas ,kad  buvo suvaryti i juos ir naikinami ar isvezami i koslagerius kiek lietuvoi susaudyta zydu nera parasyta ,yra parasyta kad lietuvoi per kara bendrai zuvo 700000 zmoniu ,Tai kad ir sssr slepe visus tuos zydu zudimus ,tik nesuprantu kodel,Kad prirasyta nesamoniu galima greit suprast vienoi vietoi raso kad lietuvoi buvo apie 10000 taryb partizanu is kuriu puse zuvo kitoi vietoi raso kad buvo 10000 part is kuriu 1400 zuvo ir sunaikino 14000 vokieciu Tai manau kad tik dabar mes daugiau suzinome apie tas zudynes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, rulis1 pranešimas:

 Na kad ne viešai, būtų tuomet liudytojų  keli šimtai. Delikačiai, pasikviesdavo į bendrabutį, lovą aprodydavo. Jeigu manęs nedomintų tai prie jo lovos nei neprieičiau.  Na, viena per televizorių rodėsi, tai sijonukas... sakyč ji prie jo priekabiavo.

Kai ne viešai , tai jokios problem ir nėr :eusa-think: , čia prieš drauges pasirodyt , pavydo joms sukelt :D . ... , bet  būna kai viešai , pvz. susiejimuos kokiuos , praded koks "senas beždžionė"(prie babkių ,dažniausiai :) ) , įkyriai damoms dėmesį demonstruot :D , tipo koks jisai be kompleksų , betarpiškas ... va toksai tai užknisa , nes moteris tai varžosi viešai  per snukį tokiam sušert , o ir aplinkiniams nei isikišt nei žiūrėt ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, wydas63 pranešimas:

Nu , kad mūsų moderatorius , šitoj vietoj be "rožinių akinių" , tai - dh.gif . ... a moteriškas ,  aktyviai  "kadrint-kybint"  viešai , sakyč nereikėtų ... į nepatogią padėtį jos pastatomos :eusa-think:  , tą prasme jog pliaukštelėjimas per feisą  , kaip atsakomoji reakcija įkyruoliui bm.gif , dažniausiai joms neįmanoma , dėl išsiauklėjimo  . :D:D

Čia labai jau plona ta linija, bet manau, kad žinau kur ji yra ir kada jau teisėtai turėtum gaut per tą žandą. O šitos istorijos parodė, kad Lietuvoje moteriai pavojinga net arbatos eit su vyru gert, nes tai jau laikoma ženklu, kad esi prieinama. Kad tai vyksta šuo biznyje, tai čia net pas būrėją nereikia eit. Tikiu, kad yra tokių, kurios ir pačios sutiktų daryt karjerą per lovą ir matyt tokiems bartams jau sunku pasidaro atsirinkt. Tai ir matuoja visas pagal vieną kurpalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Mes dabar apie savus kalbam. Kur buvo tų "didvyrių" drąsa, kai rusas be jokio šūvio užėmė Lietuvą? Ne vienas jų demonstravo drąsą prie vokiečio, padėdamas žydų klausimą spręst, o po to pleškino senukus pamiškėse. Gal aš kažką praleidžiu, bet jei pavardintum jų didvyriškumo pavyzdžių, tai galėtume diskutuot.

Sunku kalbet su zmogum katras mato tik tai kas jam priimtina ,ir tik nuo 1941.06.22.O kas buvo pries tai kada pradejo lietuvius ir zydus ,vest i sibira kaip elgesi tie gerieji okupantai Rainiuose ,  Nelabai tikiu kad zydsaudziai pasiliko lietuvoi greiciau jie su vokieciais pasitrauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

Sunku kalbet su zmogum katras mato tik tai kas jam priimtina ,ir tik nuo 1941.06.22.O kas buvo pries tai kada pradejo lietuvius ir zydus ,vest i sibira kaip elgesi tie gerieji okupantai Rainiuose ,  Nelabai tikiu kad zydsaudziai pasiliko lietuvoi greiciau jie su vokieciais pasitrauke

Aš klausiu, kuo kalti tie 20-25 tūkstančiai civilių, kuriuos tavo "didvyriai" sušaudė beginklius? Gali tikėt kuo nori, bet faktas, kad tas istorijos tarpsnis buvo labai sudėtingas ir mes turim galybę fobijų, apie kurias bijom kalbėt. Lengviausia padaryt juos didvyriais ir uždaryt klausimą. Man taip netinka. Nes iš savo senelės, kaimynų - nieko didvyriško apie juos negirdėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...