Jump to content
Augunstas

Pliurpalas

Recommended Posts

prieš 31 minutes , rulis1 pranešimas:

Būdavo prie okupanto, algos didelės nemoka, bet tiem kas panorėdavo, nupirkdavo bilietus į Armeniją Gruziją Moldaviją ar kitur. Ten pasivaišindavom konjaku, o grįžę visada sakydavom kad Lietuvoj geriausia.   Jeigu ir dabar tie kurie pasiima iš mūsų pieną ir mėsą beveik už dyką,  nupirktų bilietus į Daniją Olandiją ar Prancūiją vyno paragaut, tai tada   turėtumėm su kuo palygint, ir grįžę sakytume kad Lietuvoj geriausia.:icon-lol:

Nu pirma karta girdziu kad panorejus kelialapi gaudavai ,cia jau virsune ,cia jau tikra propoganda

prieš 9 minutes , Valakinis pranešimas:

Varge, ................................................ o ką daryti su suvaikėjusiais seniais?

... gal sakyč , reikėtų atimt apsaugą ir valstybinę rentą , a ką daugiau ? pasodint nebent ? au.gif

prieš 10 minutes , dvidas pranešimas:

sitam teiginiui pritariu 100% ,o kad kiaules uzdrausta auginti tikrai pas mus neuzdrausta sia vasara is kaimyno pirkau ,gal ten pas jus tas maras ,pas mus tikriausiai kitais metais uzdraus nes pas latvius prie musu jau stovi zenklai kad karantinas ,ir man atrodo kad cia valdzia jau nekalta ,ne lietuvoi jis prasidejo ,del pensiju jau rasiau kad ka ateme ta grazino ,tik be palukanu ,o aplamai tai kokia tauta tokia ir valdzia

Pritariate dar vienai jų nesąmonei. Agentų sąrašas yra paviešintas, kitiems duotas pažadas jų neviešinti dėl bendradarbiavimo su valstybę, matyt, buvo didelė nauda gauti tokią informaciją, o kiti nėra žinomi, nes būta labai daug ir labai sovietų klastota, tad ir skaičius gali būti išpūstas. Dabar yra norima, kad jie būtų paviešinti, valstybės pažadas sulaužytas ir tik tam, kad sužinoti tokią informaciją, kuri nieko neduos. Jūs geriau paklauskite savo artimų, ar jie kada yra skaitę tuos sąrašus, net aš tai padariau pirmą kartą ir ką ten radau- nieko, o jei ir būčiau kokį valdininką radęs, ką tai pakeistų? Kokiam vatnikui palaima slėpiniuos pasijaustų, jei jis ten ras Seimo nario pavardę? Šitame forume vienas prisipažino, kasd buvo verbuotas ir dar juokavo, jog gal blogai padarė atsisakęs. Na, tai kodėl jo niekas nesmerkia, nes atsisakė, nors tikrai nesijsautė principinio požiūrio į šią situacija, ar nepykote vien todėl, kad jis ne koks konservatorius, gal Seimo narys, o. jei būtų iš TS, tai tada jau viskas, visa neapykanta suvirstų. Kokie dvigubi standartai taikomi pas jus. Pamirškite praeities smulkmenas, kurios nieko nereiškia, nes jau ta nostalgija virsta paranoja.

prieš 4 minutes , Valakinis pranešimas:

Pritariate dar vienai jų nesąmonei. Agentų sąrašas yra paviešintas, kitiems duotas pažadas jų neviešinti dėl bendradarbiavimo su valstybę, matyt, buvo didelė nauda gauti tokią informaciją, o kiti nėra žinomi, nes būta labai daug ir labai sovietų klastota, tad ir skaičius gali būti išpūstas. Dabar yra norima, kad jie būtų paviešinti, valstybės pažadas sulaužytas ir tik tam, kad sužinoti tokią informaciją, kuri nieko neduos. Jūs geriau paklauskite savo artimų, ar jie kada yra skaitę tuos sąrašus, net aš tai padariau pirmą kartą ir ką ten radau- nieko, o jei ir būčiau kokį valdininką radęs, ką tai pakeistų? Kokiam vatnikui palaima slėpiniuos pasijaustų, jei jis ten ras Seimo nario pavardę? Šitame forume vienas prisipažino, kasd buvo verbuotas ir dar juokavo, jog gal blogai padarė atsisakęs. Na, tai kodėl jo niekas nesmerkia, nes atsisakė, nors tikrai nesijsautė principinio požiūrio į šią situacija, ar nepykote vien todėl, kad jis ne koks konservatorius, gal Seimo narys, o. jei būtų iš TS, tai tada jau viskas, visa neapykanta suvirstų. Kokie dvigubi standartai taikomi pas jus. Pamirškite praeities smulkmenas, kurios nieko nereiškia, nes jau ta nostalgija virsta paranoja.

Imesk nuoroda i ta saraša noriu ir aš paskaityti ir nieko nerasti

prieš 7 minutes , Valakinis pranešimas:

..............nors tikrai nesijsautė principinio požiūrio į šią situacija,...........

Na surašiau kaip maždaug buvo , ir galėtum suprast , jog parodymas principinio požiūrio - pvz. būč surikęs kiek spėkos turėdams : " žmonės , klausykit šitas gadas , mane į kgb verbuoja :)  " , kuom būtų pasibaigę :D . Jo viską padariau , kad tik be triukšmo ir be įsipareigojimo greičiau atsisveikint , nors tiesa , teko ir adresą duot ir pagalvot pažadėjau .  

prieš 31 minutes , Valakinis pranešimas:

kiti nėra žinomi, nes būta labai daug ir labai sovietų klastota

Dauguma prakutusiu ,,biznesmenu,, buvo arba kgb stukaciai arba ciupinejami .dar partiju pirmininkai .... jie visi ir nenori but paviesinti kad liaudis ju garbes nepakartu :)

prieš 6 minutes , Augunstas pranešimas:

Dauguma prakutusiu ,,biznesmenu,, buvo arba kgb stukaciai arba ciupinejami .dar partiju pirmininkai .... jie visi ir nenori but paviesinti kad liaudis ju garbes nepakartu :)

ir nuo kokios restorano vedėjos pradedant :D  A kareiviukų atitarnavusių , tai tikrai ne vieną "kabino" , šitą tai žinau tiksliai .

Tikrai? Kur buvo tie žmonės, kai išrinko tikrus komunistus su Brazausku priešakyje? Kur tada buvo galvos? Ar sąrašo reikėjo, kad jie komunistai tikri, kad jie bijojo laisvos visuomenės, o valstybės vėliavą skuduru vadino? Kur dabar ūkininkų valdžioje turime kolūkio pirmininko sunų, kurio didžiausia svajonė buvo tapti kolūkio pirmininku, pats tai prisipažino prieš 10 metų, jei neklystu, bet ir vėl dvigubi standartai, geriau va sąrašas, va koks priešas kažkur vaikšto, lyg kokia raganų medžioklė pateisinti tai, kas prarasta pačių vertybėse.

prieš 2 minutes , virgis807 pranešimas:

Dekui uz pastangas keleta pasirinktinai permečiau 567,758,989,1171,1371, 1512  tikrai nieko neradau tik  keli buve  partizanai , kaži kur tas tikrasis sáras

Rusijoj  , bet jo nepamatysi niekad . Jie neišduoda netgi juos išdavusių , čia tipo kaip garantas tiems kuriuos verbuoja dabar , kad nieko nebijotų , kad ir kas benutiktų .

prieš 6 minutes , wydas63 pranešimas:

Rusijoj  , bet jo nepamatysi niekad . Jie neišduoda netgi juos išdavusių , čia tipo kaip garantas tiems kuriuos verbuoja dabar , kad nieko nebijotų , kad ir kas benutiktų .

Aš ir ta pati esu suprates, nes Kremlius  "ant zapadlo"  jau butu išmetes keleta bylu ,bet tuo klausimu juos galima pagirti

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

... gal sakyč , reikėtų atimt apsaugą ir valstybinę rentą , a ką daugiau ? pasodint nebent ? au.gif

Ale jo... iškart gyvenimas pagerėtų... daugelio svajonė..., bet kad ir Lukiškėse kratosi... vos pusę sroko ir varo lauk.

prieš 14 minutes , virgis807 pranešimas:

Aš ir ta pati esu suprates, nes Kremlius  "ant zapadlo"  jau butu išmetes keleta bylu ,bet tuo klausimu juos galima pagirti

Pagaliau.. ir kremlių pagyrėt...    O leidimą tam gavot?  Nenuims paramų ir pašalpų ?

Prieš 1 valandą, dvidas pranešimas:

Nu pirma karta girdziu kad panorejus kelialapi gaudavai ,cia jau virsune ,cia jau tikra propoganda

Nežinau, kaip ten pas jus, bet pas mus berods kasmet būdavo organizuojamos ekskursijos ir problema būdavo surinkt norinčius.

prieš 1 minutę , rulis1 pranešimas:

Pagaliau.. ir kremlių pagyrėt...    O leidimą tam gavot?  Nenuims paramų ir pašalpų ?

Aš esu Laisvas Žmogus ir neprašau jokiu leidimu savo nuomones reiškimui .Paramos nenuims  nes sutarty nera numatyta vaikščioti nulenkta galva Pašalpos irgi nenuims  negaunu ,nes perdidelis atyginimas , 

prieš 4 minutes , rulis1 pranešimas:

Na, chitras, bičas, pateikė mirusių lavonų sąrašą.

Turite galvą ar ne, galite pats susiieškoti. Jei jau spėliojate, ar rasite ten savo tėvus ar ne, tai jūsų problema. Aš žinau kas buvo ir ką veikė mano giminaičiasi ir kiti aplinkui, todėl man nereikia aiškintis savo giminės darbelius blogus ar gerus, kaip jums.

prieš 5 minutes , virgis807 pranešimas:

Aš esu Laisvas Žmogus ir neprašau jokiu leidimu savo nuomones reiškimui .Paramos nenuims  nes sutarty nera numatyta vaikščioti nulenkta galva Pašalpos irgi nenuims  negaunu ,nes perdidelis atyginimas , 

Tai viskas tuo ir pasakyta. Už labai didelį atlyginimą atidirbinėji. O ar  esi pasiskelbęs kiek babkių gavai,  pasiskelbimas savanoriškas, ar laisvoje  sutartyje numatytas?

prieš 1 minutę , Valakinis pranešimas:

Turite galvą ar ne, galite pats susiieškoti. Jei jau spėliojate, ar rasite ten savo tėvus ar ne, tai jūsų problema. Aš žinau kas buvo ir ką veikė mano giminaičiasi ir kiti aplinkui, todėl man nereikia aiškintis savo giminės darbelius blogus ar gerus, kaip jums.

Man tai tikrai nėra jokių problemų, net minčių tokių nekyla kaip tamstai. Kadangi sąrašas nepilnas tai ko gero tau neramu?

prieš 3 minutes , rulis1 pranešimas:

Tai viskas tuo ir pasakyta. Už labai didelį atlyginimą atidirbinėji. O ar  esi pasiskelbęs kiek babkių gavai,  pasiskelbimas savanoriškas, ar laisvoje  sutartyje numatytas?

Dirbu Norvegijoj min 181 nok i valanda minus mokesčiai gaunu daugiau nei minimuma taip kad man niekam nereikia atidirbineti  kiek uždirbu  tiek mano  kiekvienais metais.pasiskelbiu VMI

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

Dekui uz pastangas keleta pasirinktinai permečiau 567,758,989,1171,1371, 1512  tikrai nieko neradau tik  keli buve  partizanai , kaži kur tas tikrasis sáras

Tikrasis sarasas maskvoi,nie vienos pasaulio valstybes panasi organizacija neatiduotu tokiu jiems vertingu sarasu

prieš 39 minutes , rulis1 pranešimas:

Nežinau, kaip ten pas jus, bet pas mus berods kasmet būdavo organizuojamos ekskursijos ir problema būdavo surinkt norinčius.

Per 20 m darbo kolukyje statybininku mano tevas gavo viena ekskursija i gruzija

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti