Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , rulis1 pranešimas:

 Pagaliau.. ir kremlių pagyrėt...    O leidimą tam gavot?  Nenuims paramų ir pašalpų ?

Aš esu Laisvas Žmogus ir neprašau jokiu leidimu savo nuomones reiškimui .Paramos nenuims  nes sutarty nera numatyta vaikščioti nulenkta galva Pašalpos irgi nenuims  negaunu ,nes perdidelis atyginimas , 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , rulis1 pranešimas:

 Na, chitras, bičas, pateikė mirusių lavonų sąrašą.

Turite galvą ar ne, galite pats susiieškoti. Jei jau spėliojate, ar rasite ten savo tėvus ar ne, tai jūsų problema. Aš žinau kas buvo ir ką veikė mano giminaičiasi ir kiti aplinkui, todėl man nereikia aiškintis savo giminės darbelius blogus ar gerus, kaip jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , virgis807 pranešimas:

Aš esu Laisvas Žmogus ir neprašau jokiu leidimu savo nuomones reiškimui .Paramos nenuims  nes sutarty nera numatyta vaikščioti nulenkta galva Pašalpos irgi nenuims  negaunu ,nes perdidelis atyginimas , 

 Tai viskas tuo ir pasakyta. Už labai didelį atlyginimą atidirbinėji. O ar  esi pasiskelbęs kiek babkių gavai,  pasiskelbimas savanoriškas, ar laisvoje  sutartyje numatytas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Valakinis pranešimas:

Turite galvą ar ne, galite pats susiieškoti. Jei jau spėliojate, ar rasite ten savo tėvus ar ne, tai jūsų problema. Aš žinau kas buvo ir ką veikė mano giminaičiasi ir kiti aplinkui, todėl man nereikia aiškintis savo giminės darbelius blogus ar gerus, kaip jums.

Man tai tikrai nėra jokių problemų, net minčių tokių nekyla kaip tamstai. Kadangi sąrašas nepilnas tai ko gero tau neramu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , rulis1 pranešimas:

 Tai viskas tuo ir pasakyta. Už labai didelį atlyginimą atidirbinėji. O ar  esi pasiskelbęs kiek babkių gavai,  pasiskelbimas savanoriškas, ar laisvoje  sutartyje numatytas?

Dirbu Norvegijoj min 181 nok i valanda minus mokesčiai gaunu daugiau nei minimuma taip kad man niekam nereikia atidirbineti  kiek uždirbu  tiek mano  kiekvienais metais.pasiskelbiu VMI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

Dekui uz pastangas keleta pasirinktinai permečiau 567,758,989,1171,1371, 1512  tikrai nieko neradau tik  keli buve  partizanai , kaži kur tas tikrasis sáras

Tikrasis sarasas maskvoi,nie vienos pasaulio valstybes panasi organizacija neatiduotu tokiu jiems vertingu sarasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, rulis1 pranešimas:

 Būdavo prie okupanto, algos didelės nemoka, bet tiem kas panorėdavo, nupirkdavo bilietus į Armeniją Gruziją Moldaviją ar kitur. Ten pasivaišindavom konjaku, o grįžę visada sakydavom kad Lietuvoj geriausia.   Jeigu ir dabar tie kurie pasiima iš mūsų pieną ir mėsą beveik už dyką,  nupirktų bilietus į Daniją Olandiją ar Prancūiją vyno paragaut, tai tada   turėtumėm su kuo palygint, ir grįžę sakytume kad Lietuvoj geriausia.:icon-lol:

Dabar reik ziuret ka darai ir pasirasai ,bu ziu jau anstoliai su kelalapiu ateina atimt :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Valakinis pranešimas:

Turite galvą ar ne, galite pats susiieškoti. Jei jau spėliojate, ar rasite ten savo tėvus ar ne, tai jūsų problema. Aš žinau kas buvo ir ką veikė mano giminaičiasi ir kiti aplinkui, todėl man nereikia aiškintis savo giminės darbelius blogus ar gerus, kaip jums.

Turime , turime ... ir galvą ir visą kitą :D . Ir sieksime , kad būt išviešinti Lietuvoj esantys sąrašai , kad nereikėtų nei spėliot nei Pačiam aiškint , apie Tavo giminės darbelius .O ypač jei giminiečiai postus užima ar yra "dirbantys tėvynės labui" . Lietuvai , sutik nuo to blogiau nebus , a mum atrakcija :D    :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dvidas pranešimas:

sitam teiginiui pritariu 100% ,o kad kiaules uzdrausta auginti tikrai pas mus neuzdrausta sia vasara is kaimyno pirkau ,gal ten pas jus tas maras ,pas mus tikriausiai kitais metais uzdraus nes pas latvius prie musu jau stovi zenklai kad karantinas ,ir man atrodo kad cia valdzia jau nekalta ,ne lietuvoi jis prasidejo ,del pensiju jau rasiau kad ka ateme ta grazino ,tik be palukanu ,o aplamai tai kokia tauta tokia ir valdzia

taigi ,kad ne visiems grazino is ko pavoge ,o maras pas mus 3 metai ir tik skaiciuojamos gaisenosir kas rado moka ismoka ,visas ju darbas ,tad nekalbek uz visus,ko nezinai  o kas turi su juo kovoti ne valdzios institucijos ,niekas nedirba tik draudzia,o gal kokia valdzia tokia ir tauta,nes zmones daugiau kaip puse nerenka jos ,nes nepasitiki turbut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Augunstas pranešimas:

Dabar reik ziuret ka darai ir pasirasai ,bu ziu jau anstoliai su kelalapiu ateina atimt :))

 Antstoliai tai pats geriausias variantas, kurių visada galima išvengt.  Blogiau tie, kurie nakčia surūšiavo ūkininkus pagal socialinę padėtį į kategorijas, ir iš biednesnių atima, turtingesniems vis  prideda. Atrodo ir šioje diskusijoje reiškiasi vienas rūšiuotojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai ruli ir anstoliai ne pas visus eina ,kreipiausi del pavogtos ,nusavintos pensijos i teismus ,vis atidelioja ir sprendimo 4 metai nera is vieno i kita ,o antstoliai nors suma beveik 10 tukstanciu ,bet  tuoanstoliai neuzsiima nes valstybe jums skolinga ,jie sukurti tik zmones smaugti ir tik is ju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ekologas pranešimas:

taigi ,kad ne visiems grazino is ko pavoge ,o maras pas mus 3 metai ir tik skaiciuojamos gaisenosir kas rado moka ismoka ,visas ju darbas ,tad nekalbek uz visus,ko nezinai  o kas turi su juo kovoti ne valdzios institucijos ,niekas nedirba tik draudzia,o gal kokia valdzia tokia ir tauta,nes zmones daugiau kaip puse nerenka jos ,nes nepasitiki turbut

Tai ko nepadaro valdzia ,o gal medziotojai patingejo ,kiek ,kiek atsimenu liktais portugalijoj nuo maro atsikrate tik isnaikine visas kiaules,ir tikrai ne per 3metus,o pas mus atejo is baltarusijos ir rusijos ,tai skusk ju valdzia kad praleido mara

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , ekologas pranešimas:

matai ruli ir anstoliai ne pas visus eina ,kreipiausi del pavogtos ,nusavintos pensijos i teismus ,vis atidelioja ir sprendimo 4 metai nera is vieno i kita ,o antstoliai nors suma beveik 10 tukstanciu ,bet  tuoanstoliai neuzsiima nes valstybe jums skolinga ,jie sukurti tik zmones smaugti ir tik is ju

Nu gera pensija gauni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , ekologas pranešimas:

matai ruli ir anstoliai ne pas visus eina ,kreipiausi del pavogtos ,nusavintos pensijos i teismus ,vis atidelioja ir sprendimo 4 metai nera is vieno i kita ,o antstoliai nors suma beveik 10 tukstanciu ,bet  tuoanstoliai neuzsiima nes valstybe jums skolinga ,jie sukurti tik zmones smaugti ir tik is ju

 Pas mus  tebegalioja ir buvusio okupanto  telefoninė teisė, jei kreipeisi į vietinį antstolį tai pažintys prigesino.  Aš kreipiausi į toliau dirbančius antstolius, tai reikalai man pačiam netikėtai greitai pasitvarkė.  Net iš beviltiškos skolos išlaidos antstoliams jau atsipirko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...