Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš valandą, dvidas pranešimas:

Tai pagal tave stribai buvo tautos gelbetojai ,Ir vanagaite vienintele neklystanti istorike ,o gal tokia istorike kuri kalba kas tau patinka ,Ner vienos tiesos kaip kaskas rase ,Del skelbimo ka nuzude ar apiplese tureai laiko j 50 metu apie tai skatyti Ir pagal tavo pasisakymus matyt kad butum stribas jei rusai vel ateitu ,o as tas katras is pasalu

  Nedaviau tamstai įgaliojimo mąstyti už mane. Aš taip nemąstau.Aš mastau kaip eilinis pilietis ir didvyrių niekur neįžvelgiu. Pagal mane nebuvo divdyriai nei tie, nei tie. ir Vanagaitė ne istorikė, bet ji paskelbė žinią kad   tas ginkluotas  partizanas nebuvo joks didvyris kaip piešiama. Dar prieš tai buvo Ribentropo - Molotovo paktas ir buvo padalyta taip, kaip buvo padalyta. Ir tas Partizanas tam padalinimui neturėjo absoliučiai jokios    įtakos, nors galbūt nužudė  nemažai Lietuvos žmonių.  Tiesa, istorikai skaito jo bylas, bet iki to matyt dar nedaskaitė. nes yra 20 tomų, ir niekas Lietuvoje dar tiek nėra perskaitęs.   https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/i-miska-a-ramanauskas-vanagas-isejo-neistveres-kgb-reikalavimo.d?id=76231503

 Aš "istorikais" nepasitikiu, nes jie yra iš ano meto laikotarpio, arba baigę mokyklas kur dėstė ano meto istorikai.   Tad istorija rašoma taip, kaip pageidauja " faktiškasis šeimininkas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , rulis1 pranešimas:

  Nedaviau tamstai įgaliojimo mąstyti už mane. Aš taip nemąstau.Aš mastau kaip eilinis pilietis ir didvyrių niekur neįžvelgiu. Pagal mane nebuvo divdyriai nei tie, nei tie. ir Vanagaitė ne istorikė, bet ji paskelbė žinią kad   tas ginkluotas  partizanas nebuvo joks didvyris kaip piešiama. Dar prieš tai buvo Ribentropo - Molotovo paktas ir buvo padalyta taip, kaip buvo padalyta. Ir tas Partizanas tam padalinimui neturėjo absoliučiai jokios    įtakos, nors galbūt nužudė  nemažai Lietuvos žmonių.  Tiesa, istorikai skaito jo bylas, bet iki to matyt dar nedaskaitė. nes yra 20 tomų, ir niekas Lietuvoje dar tiek nėra perskaitęs.   https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/i-miska-a-ramanauskas-vanagas-isejo-neistveres-kgb-reikalavimo.d?id=76231503

 Aš "istorikais" nepasitikiu, nes jie yra iš ano meto laikotarpio, arba baigę mokyklas kur dėstė ano meto istorikai.   Tad istorija rašoma taip, kaip pageidauja " faktiškasis šeimininkas".

Tai idomu kas tas vanagaites faktiskas seimininkas ,As nemastau uz kitus bet kaip ir Tamsta isreiskiu savo nuomone ,ir is sio parasymo iseina taip kad buvo vokieciu ir rusu pasidalinta lietuva ir niekas negalejo tam priestarauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , dvidas pranešimas:

Tai idomu kas tas vanagaites faktiskas seimininkas ,As nemastau uz kitus bet kaip ir Tamsta isreiskiu savo nuomone ,ir is sio parasymo iseina taip kad buvo vokieciu ir rusu pasidalinta lietuva ir niekas negalejo tam priestarauti

 Vanagaitė ne istorikė, tad faktiškojo šeimininko neturi.  Prieštarauti galėjo ir įgaliojimą turėjo tas kur pasiraitojęs kelnes perbrido upeli. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, urbonas10 pranešimas:

..................Kad didvyrių liaudžiai reikia irgi tiesa. < ..................................> Vanagas dabartinėje santvarkoje yra didvyris ir diskutuoti čia nėra apie ką.

Nebesvaik , gal jau :) .... o dėl liaudies , tai tuos "divyrius"  gali drąsiai susikišt ...  ir ana nė nemirktels :D  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , rulis1 pranešimas:

 Vanagaitė ne istorikė, tad faktiškojo šeimininko neturi.  Prieštarauti galėjo ir įgaliojimą turėjo tas kur pasiraitojęs kelnes perbrido upeli. 

 O is kur zinai kad neturi ,ir jei raso apie istorija tai kas ji jug ne romaus raso ,as vanagaites knygu nekomentuoju ,ju neskaiciau ,tik supratau kad jos parasytos pagal archyvus rastus pas mus ,bet pagrindinis dalykas ,kai zmogus tikrai nezinodamas pradeda sakyti ,kad GALIMAI tas yra tikos tas yra anoks cia man atrodo stengiamasi sukirsinti zmones  as irgi smetonos todel kad buvo skystu kiausiu negerbiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu Jus pliurpale rasot apie vagystes,kad valdzia vagia mums nieko nepalieka ir t,t. tai neseniai buvau Vakaru Ukrainoj ir tenai apsilankes gali pasakyti,kad vagia:keliai tragiski,duobes baisines ir niekur nemaciau,kad remontuotu ar jas ruostusi remontuoti. Greitosios pagalbos  masinos velkasi Uazikai 40 km/h greiciu,policija isvis neturi zodzio nera jokios pagarbos,O cia keliai tvarkomi,greitoji atlekia su svytureliais ,net is medzio iskritus,gelbetojai sunis,katinus visokius traukia is vandens,policija turi zodi ir tada pamatai,kad mes esam 50 m i prieki nueje,plius jokiu muitiniu,jokiu eiliu,jokiu vizu,bet mes nevertinam ir nematom,ka turim......Ir jei ne NATO  gal jau artumem zeme pas kita,bet ne pas save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , arciu555 pranešimas:

Jeigu Jus pliurpale rasot apie vagystes,kad valdzia vagia mums nieko nepalieka ir t,t. tai neseniai buvau Vakaru Ukrainoj ir tenai apsilankes gali pasakyti,kad vagia:keliai tragiski,duobes baisines ir niekur nemaciau,kad remontuotu ar jas ruostusi remontuoti. Greitosios pagalbos  masinos velkasi Uazikai 40 km/h greiciu,policija isvis neturi zodzio nera jokios pagarbos,O cia keliai tvarkomi,greitoji atlekia su svytureliais ,net is medzio iskritus,gelbetojai sunis,katinus visokius traukia is vandens,policija turi zodi ir tada pamatai,kad mes esam 50 m i prieki nueje,plius jokiu muitiniu,jokiu eiliu,jokiu vizu,bet mes nevertinam ir nematom,ka turim......Ir jei ne NATO  gal jau artumem zeme pas kita,bet ne pas save.

Gal galėtum plačiau apie tą Ukrainą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , arciu555 pranešimas:

Jeigu Jus pliurpale rasot apie vagystes,kad valdzia vagia mums nieko nepalieka ir t,t. tai neseniai buvau Vakaru Ukrainoj ir tenai apsilankes gali pasakyti,kad vagia:keliai tragiski,duobes baisines ir niekur nemaciau,kad remontuotu ar jas ruostusi remontuoti. Greitosios pagalbos  masinos velkasi Uazikai 40 km/h greiciu,policija isvis neturi zodzio nera jokios pagarbos,O cia keliai tvarkomi,greitoji atlekia su svytureliais ,net is medzio iskritus,gelbetojai sunis,katinus visokius traukia is vandens,policija turi zodi ir tada pamatai,kad mes esam 50 m i prieki nueje,plius jokiu muitiniu,jokiu eiliu,jokiu vizu,bet mes nevertinam ir nematom,ka turim......Ir jei ne NATO  gal jau artumem zeme pas kita,bet ne pas save.

tai pagal tave,musu vagiai ,geresni ,humaniskesni ir juos sakai gerbti reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , ekologas pranešimas:

nesuprasi ju,paraso ,atsipraso ,kiti nekencia kgb istu ,ir tuo paciu islaptina 75 metams ,kas cia dedasi 

Nu ir ko čia nesupranti ? juk gyvenęs tarybinej sąntvarkoj o  neisikerti :) Skaityt gi moki ,  ir nesi gi koksai "beretavas"  kurs supranta tik tai ką reikia suprast arba tik komandas :eusa-think: . Tad pasistenk teisingai suprast tą "atsiprašymą" , (skaitydamas sakinius  pagauk išreiškiamą mintį , juose :D ) : " ... aš ir toliau tikiu, kad brandi atvira demokratinė visuomenė yra ta, kuri gali atverti visus savo istorijos puslapius jų necenzūruodama, netaikydama tiesai naudingumo kriterijaus. Tikiu, kad Lietuvoje atsiras istorikų, kurie atskleis Lietuvos visuomenei visą istorinę tiesą be baimės ir be savicenzūros. Tikiu, kad tiktai tiesai atvira visuomenė gali būti laisva ir atspari priešiškai propagandai. " . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , wydas63 pranešimas:

Tikiu, kad Lietuvoje atsiras istorikų...............

Kurie nueis i archyva ,paskaitys kgb rasinelius ir parasys :))   jie raso del PINIGU  jei nebus kazko OCH tai knygos nieks nepirks . kodel kai raso -neapklausia senu zmoniu ir neparaso ju orginaliu pasakojimu o remias tik siai dienai reikalingo och..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Augunstas pranešimas:

.............. , kodel kai raso -neapklausia senu zmoniu ir neparaso ju orginaliu pasakojimu o remias tik siai dienai reikalingo och..

O Pats imk ir parašyk , jug gali galvą duot nukirst , už "lietuvišką demokratiją"(čia gi ne rusija :) ).... nors galiu išpranašaut , kad po tokio "parašymo" ,  Juozuko džiaugsmas , kad buvo įšvadintas skuduru , nublanktų prieš tai , kuom save paprašytų vadint "Augunstas" :D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai neuzsiimsiu rasineliu rasymu,bet yra pikta kai mokykloje aiskino apie maryte melnikaite daba jau partizanai geri . o kai istoriju rasytojai pasiulo okupuot tai nafik tokius visus rasytojus ,asmeniskai girdejau is pirmu lupu  ,,diena stribai-nakti banditai-partizanai,,  pastate paminkla yra kur pagerbt ir tegu gerbia ,dar kariu kapiniu yra tuos ir galetu gerbt ,kam patinka.Praeis 5m ir vel nauja istorija rasys,ana bus jau perskaityta neidomi ir nieks nepirks.O kad pirktu reikia naujo och 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ko taip audrinies ? :D  Nu aš tik vieno , niekaip nesuprantu - turit jau rods ir metų kažkiek , bet "tūpinat" kaip nežinau kas ... Jeigu papunkčiui :  "Marytė Melninkaitė" - nu ir kas kad aiškino kokia ji didvyrė , bet reikėjo parodyt man tarybiniais laikais nors vieną moksleivį katras but tuom šventai įtikėjęs . "Partizanai geri" - nu kokie , blyn , dar partizanai penkiasdešimtais ? Kritinio mąstymo dar likę nors kiek ? Penki metai po karo  kai jau tarybinė Lietuva , tai ką tam pamiškės žmogeliui daryt o jei dar ir šeima , vaikai : eisi kolūkin(ant duonos užsidirbt) būsi priešas ; neisi - išvažiuosi . Ko iš jo norėjo , kad eitų su reguliaria kariuomene kariaut paprastas sermėgius , tai a savam prote tokie "kovotojai už laisvę" ? "istoriju rasytojai pasiulo okupuot" - nieko ji nepasiūlė okupuot , tai buvo toksai vadinamas 'juodasis humoras' . Tipo tiek jau davaldė ponai Lietuvą jog kito kelio sulaikyt emigracijos nėr , čia toks kaip juokingas paradoksas , išties būdas būtų veiksnus :D , nors ir pačiai rašytojai tai nėra priimtinas . ____ Įstorijas tol ir perrašnėsim , pakol neišmoksim patys sau nebemeluot . Nu neturim mes tų didvyrių , nu nėr jų , nors pasikark :D ... tai gal geriau jau sąžiningai , kad ir be didvyrių dėl kūrių vėliau netektų raudonuot , kai vėliai kas kitas pasikapstys , o ir jevrosojūze gi ne visi durniai - gėdos bent prieš juos reiktų tūrėt . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas partizanus dydviriais laiko kaskas banditais kiek zmoniu tiek nuomoniu ,o kodel penki metai po karo ir jau ne partizanai,tai ka jei ju iki to laiko nenusove tai patiems reikejo nusisaut, o dar del didviriu paziurekit kas paradus latvijoje kiekvienais metais rengia,ir bent latviai turbut nesako apie juos kaip lietuviai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

.........,o kodel penki metai po karo ir jau ne partizanai,tai ka jei ju iki to laiko nenusove tai patiems reikejo nusisaut, o dar del didviriu paziurekit kas paradus latvijoje kiekvienais metais rengia,ir bent latviai turbut nesako apie juos kaip lietuviai

Šiaip jau , kiek man žinoma , partizanai tai kovoja konkrečiai su okupacine kariuomene , rengia diversijas , sabotažus , užsiima karių ir koloborantų likvidavimu ir t.t. , bet ne  kolxoznikų žudimu , kad ir pirmininkais jie but . Negi nori pasakyt , jog koks kaimelio gyventojas , galėjo tūrėt , kokį bent santykį su reguliariosios armijos daliniais ? nebejuokink :D  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...