Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 27 minutes , ekologas pranešimas:

as juo niekada nebuvau bet nebuvau ir ozio xuibeibinu jums vis atrodo ,kad mes tiesa rasantis norim tu ,laiku ,niekas nenori ,norim lietuvoje tvarkos ,kad butu islaptinti kgb pakalikai ,kad zmones nebadautu,kad zmoniu nerusiuotu ,nes visi esam lietuvos pilieciai ir garbint vagiu kurie vagia is zmoniu ,niekada 

Vat yra visdėlto dar Lietuvoj tikrų vyrų , "Ekoloas" ; "KAZE"; "rulis1" ; "Cainikas"ir "Augunstas"  jei pasitaikytų netoli Kelmės pravažiuot , brukšteklkit man į privatą būtinai , norėč jum bent leteną paspaust , blyn Jūsų nebut ,  kas beliek nisišaut tiktais  ...  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idealios santvarkos nera, tiek prie ruso tiek prie lietuvio yra savu pliusu ir minusu, bet dabar ne apie tai, mastom blaiviai:

sako negalejai vaziuot i vakarus, bet uztat galejai vaziuot i rytus nors iki pat Japonijos, o kas dabar, del politikos negali vaziuot i rytus, o del pinigu stygiaus nebevaziuoji ir i vakarus

sako valdzia voge, bet ji voge is izdo, o dabartine valdzia vagia is zmoniu

sako istreme kruva zmoniu i sibira, o tai kaip pavadinsit priverstine emigracija dabar? tipo zmones is gero gyvenimo priversti kazkur lenkti nugara

sako kad nacionalizavo turta ir suvare visus i kalhozus, bet kaip ir bebutu blogai, tie kalhozai dave darbo ir produkcijos tiek kad visiems uzteko, o isiskovojus laisve mes tesugebejome viska sugriauti ir tik atejus kitai sajungai (EU) pradejom kazka atstatineti

 cia but galima prirasyt tokiu palyginimu kruvas, bet man gaila savo laiko kazka irodinet, kas buvo tas buvo, reik ziuret i prieki ir maziau verkti, kas yra mastantis, tai ir prie ruso gyveno ir prie lietuvio neskursta, o jei ateis koks kinietis, tai ir prie to isgyvens 

kaip mano diedukas sakydavo blogam sokejui ir k......siai maiso :) taip ir su ta santvarka, nu atsikovojom ta nepriklausomybe, nu tai ir stenkimes kad ji mums naudos duotu, bet kolkas ji tik minusa nesa

aisku as jau nebepamatysiu, bet kazi ar po kokiu 50metu tos nepriklausomys bus dar kam ja paminet, jei tokiais tempais risimes zemyn :(

cia tik mano asmenine nuomo, nebutina su ja sutikti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , ekologas pranešimas:

as juo niekada nebuvau bet nebuvau ir ozio xuibeibinu jums vis atrodo ,kad mes tiesa rasantis norim tu ,laiku ,niekas nenori ,norim lietuvoje tvarkos ,kad butu islaptinti kgb pakalikai ,kad zmones nebadautu,kad zmoniu nerusiuotu ,nes visi esam lietuvos pilieciai ir garbint vagiu kurie vagia is zmoniu ,niekada 

Kas ta tiesa pagal tave kad nebadavo ,tai nemeluok mano mama eidavo i kolukio laukus susalusiu bulvu pasirinkti ,viska  is ju ateme ,tai cia gerai buvo niekas pagal tave nevoge ,tada skaitosi nerusiavo ,kai pradejau koluki dirbti po technikumo part sekretore  mane vadino banditu vaiku ,tai buvo 1985m viska greit uzmirstam [tevai buvo teisti uz pagalba partizanams] Nebadavo gal nuo kokiu 1965 ,buvo pilnos parduotuves liberio jei toki atsimeni,o kad dabartine valdzia vagia ir voks as sutinku ,o sovietiniais laikais visi vogem tame tarpe ir as ,bet paprasti zmones nemate kiek tuometine valdzia voge  ,Dar klausimelis o kas dabar badauja konkreciau ,Dar del valdzios vogimo netikiu jei pats butum valdzioje ir nieko nevoktum ,O del to bado ukrainoje kur rase valakinis jei nieko nezinai tai pasiguglink 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , agriman pranešimas:

idealios santvarkos nera, tiek prie ruso tiek prie lietuvio yra savu pliusu ir minusu, bet dabar ne apie tai, mastom blaiviai:

sako negalejai vaziuot i vakarus, bet uztat galejai vaziuot i rytus nors iki pat Japonijos, o kas dabar, del politikos negali vaziuot i rytus, o del pinigu stygiaus nebevaziuoji ir i vakarus

sako valdzia voge, bet ji voge is izdo, o dabartine valdzia vagia is zmoniu

sako istreme kruva zmoniu i sibira, o tai kaip pavadinsit priverstine emigracija dabar? tipo zmones is gero gyvenimo priversti kazkur lenkti nugara

sako kad nacionalizavo turta ir suvare visus i kalhozus, bet kaip ir bebutu blogai, tie kalhozai dave darbo ir produkcijos tiek kad visiems uzteko, o isiskovojus laisve mes tesugebejome viska sugriauti ir tik atejus kitai sajungai (EU) pradejom kazka atstatineti

 cia but galima prirasyt tokiu palyginimu kruvas, bet man gaila savo laiko kazka irodinet, kas buvo tas buvo, reik ziuret i prieki ir maziau verkti, kas yra mastantis, tai ir prie ruso gyveno ir prie lietuvio neskursta, o jei ateis koks kinietis, tai ir prie to isgyvens 

kaip mano diedukas sakydavo blogam sokejui ir k......siai maiso :) taip ir su ta santvarka, nu atsikovojom ta nepriklausomybe, nu tai ir stenkimes kad ji mums naudos duotu, bet kolkas ji tik minusa nesa

aisku as jau nebepamatysiu, bet kazi ar po kokiu 50metu tos nepriklausomys bus dar kam ja paminet, jei tokiais tempais risimes zemyn :(

cia tik mano asmenine nuomo, nebutina su ja sutikti :) 

Keli pastebejimai tai izdas ne zmoniu uzdirbti pingai ,is emigracijos gali gryzti bent aplankyti kada nori ,o nori pasakyti kad pries kara lietuvoi maisto truko  o kas yra mastantis ir netingi dirbt tai tikrai prie visu valdziu isgivens 

cia irgi tik mano asmenine nuomone ,su kuria galima ir nesutikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , agriman pranešimas:

idealios santvarkos nera, tiek prie ruso tiek prie lietuvio yra savu pliusu ir minusu, bet dabar ne apie tai, mastom blaiviai:

cia tik mano asmenine nuomo, nebutina su ja sutikti :) 

Va čia ir visa esmė , nu kiek vartysim tą praeitį ?? buvo - nebuvo ; tas kaltas -  anas kaltas , ir t.t . ... taip niekad nepajudėsime pirmyn , blyn pamiršimtam tas praeities nuoskaudas ir varomės pirmyn . Nu dabar , :eusa-think: kaip nevartyk , lietuviai kaip kokios amžinos "žertvos" - verkiam dėl tos praeities , kaip maži vaikai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pas rusus paskaitau ,tai jie ir verkia ,kad jei rasdavo pas juos бксс namuose siuvimo masina ta ja is kart su kuvalda i dvi dalis ,sako: i dabar dar gali rast su sriubais suverzta . jokio verslo viskas patpolnai.  

Dabar visko yra kinieciai konteineriais visoki s.da veza ( cinkuota sietka apm.zo avis ir surudyjo) o kaip pakilo senuku prekbcentris ,o gamina tai kinietis ko rezultate cia pas mus neapsimoka gaminti ir liuto dali susizeria prekybininkas .  kaip rusu anekdote- eu jiem ferma kur auginama mesa,pienas,vaisiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, rulis1 pranešimas:

 Nenoriu tai pasakyt ir patarčiau ateityje taip nespėliot.

 Aš noriu pasakyt kad europoj nuolat spausdinami popieriniai, niekuo nepadengti pinigai ir dalijami veltui,  o tai reiškia   kad sąžiningai dirbantis Lietuvos pilietis už juos privalo atidirbti, nes jo uždirbti menkučiai pinigėliai kasdieną nuvertėja. Prie to žymia dalimi  prisideda ir vadinamųjų emigrantų pinigai.

Pasakyk kur čia dykai dalijami tie popereliai metu darba NOK ir važouju susirnkti  o kad tavo pinigéliai kasdien nuvertéja esi pats kaltas nes nemoki teisingai elktis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, virgis807 pranešimas:

Pasakyk kur čia dykai dalijami tie popereliai metu darba NOK ir važouju susirnkti  o kad tavo pinigéliai kasdien nuvertéja esi pats kaltas nes nemoki teisingai elktis 

 Tai mesk darbą, registruokis biržoje  ir iš karto dykai gausi.  O jei  NOKe, tai  gausi keturis kartus daugiau. Jei trūks dar paspausdins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, rulis1 pranešimas:

 Tai mesk darbą, registruokis biržoje  ir iš karto dykai gausi.  O jei  NOKe, tai  gausi keturis kartus daugiau. Jei trūks dar paspausdins.

Aš dykai menoriu  aš noriu pats nuvažiuot ir pasiimti aš ne iš tos kategorijos tik tamsta nenori išduoti kur tie "poperéliai europoje veltui dalijami "ir manes i darbo birža nepriims nes turiu úki 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valakini,tik palyginimui:.atėjęs į ūkį anais laikais  iškart gaudavai namą(butą) nekalbant apie darbą.Dabar?Pensija moterims nuo 55,vyrams pora metų vėliau,o dabar?Mokslas nemokamas dabar ar tada?Ir t.t.Čia tam,kad gal rastumėte paaiškinimą.O ir apie tą jūsų kančią dėl okupacijos...kažkaip atkreipiau dėmęsį,kad kuo daugiau prabėga metų nuo tarybinių laikų(esu lietuvis todėl nenaudoju politrukų brukamo barbarizmo "sovietinis"),tuo kovingesni "patriotai".Gal kartais etatiniai?Kita tema :youtube.com/watch?v=RGoFr4cJPC0 ar galima apie Lietuvos valdžią pasakyti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As matau kokia itaka padaro zmonems,, rusiki kanalai: Kazkas garbina Sovietu Sajunga,buvo gerai,Leninas,Stalinas irgi geras buvo. Jau vien reiketu ispagarbos taip nesakyti tremtiniams kurie isvezti buvo,o tremtiniai buvo patys turtingiausi ir t,t. dabar patys isivaizduokit,ateina pas jus ziema NKVD ir sako duodam 2 valandas renkis vaziuojam. Ir ne tai,kad viska atima,bet dar irisveza kur sunkiai dirbi ir daugumoj atveju mirsti,ar jis (buoze) kaltas buvo,kad daugiau dirbo,galbut Amerikoje buvo dirbes ir prasigyveno,o koks kaimo girtuoklis iskunde,o mes uz numesta desrigali 1979-1988 m laikotarpy viska pamirsom,nes iki 1979 m zmones labai bednai gyveno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus zinote,kad nuo 1919 m nuvertus cara iki 1939 m,kiek rusu zmoniu buvo istremta? kiek miljonu Ukrainoje badu mire ? Po antrojo pasaulinio karo visos valstybes: Sovietu Sajunga,Vokietija,Anglija,Olandija,Italija buvo nukentejusios  ir visas lesas pinigus mete i ekonomika atgaivinti,kadzmones geriau gyventu,ir t,t.,tik Sovietu Sajunga mete i raketas,Branduolines bombas ir t,t. Juk rusai buvopasieme Rytu Vokietija,Berlyno dali ir kas isejo? Sovietu Sajunga 1961 m paleido pirmaji zmogu i kosmosa su tuo nesigincijama,PIRMIEJI,bet tuo paciu metu kosmoso uzkariautojai pirko grudus is amerikonu,prekiu nebuvo,zmones kolhozuose dirbo uz dyka. Nuo 1956 m iki 1963 m praktiskai kasmetai Rusijoje sukildavo po viena miesta ir visada malsindavo su tankais, Sovietu Sajunga ne savus zmones maitino ir traktorius,kombainus kure vietoj bombu,net ne finansavo Alzyra,Nikaragva,Egipta,KInija Kiba ir t,t.kad nuversti kapitalizma pasaulyje apmokino ivairiouse salyse issilaisvinimo kovotojus( vat is kur dabartiniai teroristai),ar ne Chrusciovas veze atomines bombas i Kuba? praktiskai ir teoriskai per plauka nesukeldamas,Treciojo Branduolinio Karo,ar ne Chrusciovas Berlyne 1961 m pastate siena pazeisdamas Potsdamo susitarima tuo uzastrindamas pasauline situacija. Ir jus dabar del to,kad nuo 1979-iki 1988 m buvo geriau nei iprasta ,gailites Tu laiku? Ne siaip sau dave o dirbti reikejo,dabar visi dirbat su sieno presais sukrauna rulius parveza,viskas be fizinio darbo,o tada dirbdavai  kolhoze visa diena 30 lps/karsty,dulkese,po vidurnakcio savo,ar ne tiesa? miegodavo per 3-5 val zmones,taip,kad jei dabar taip dirbtumet ne tiek turetumet,turiu omeny fiziskai,ne su technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , KAZE pranešimas:

Valakini,tik palyginimui:.atėjęs į ūkį anais laikais  iškart gaudavai namą(butą) nekalbant apie darbą.Dabar?Pensija moterims nuo 55,vyrams pora metų vėliau,o dabar?Mokslas nemokamas dabar ar tada?Ir t.t.Čia tam,kad gal rastumėte paaiškinimą.O ir apie tą jūsų kančią dėl okupacijos...kažkaip atkreipiau dėmęsį,kad kuo daugiau prabėga metų nuo tarybinių laikų(esu lietuvis todėl nenaudoju politrukų brukamo barbarizmo "sovietinis"),tuo kovingesni "patriotai".Gal kartais etatiniai?Kita tema :youtube.com/watch?v=RGoFr4cJPC0 ar galima apie Lietuvos valdžią pasakyti? 

Taip ir yra ko daugiau metu prabega nuo tarybiniu laiku tuo pas kitus didesne nostalgija jiems ,nors as labai gerai gyvenau tada ,bet ju nepasilkstu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, rulis1 pranešimas:

O ką darė iš sušalusių bulvių? Samagoną virė?  Gal tų bulvių keletą kibirų pačiai pasisodint reikėjo, nelaukt kol kolchozas atveš.

zmogaus nepazindamas kaskaip nesinori debilu vadint ,valge tas bulves ,o ka ir kur pasisodinsi jei viska ateme ,jusu milima tarybu valdzia,o kolxozas tais laikais uz darbadienius jei nezinai tai ne bulvem mokejo o pelais ,kuriouse pasitaikydavo grudu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , arciu555 pranešimas:

As matau kokia itaka padaro zmonems,, rusiki kanalai:.............

Nu kokia ten tų rusiškų kanalų įtaka ? Va galiu konkrečiai Pačiam paskaičiuot - mano kaimuke apie dvidešimt namų , ir tik vienas teturi palydovinę lėkštę plius pas aštuonis yra internetas . Taigis tik aštuoni ir teturi galymybę tuos draudžiamus kanalus žiūrėt , bet žiūri tik vienas vienintelis pas katrą yra ir netas ir palydovinė lėkštė :D . Kiti to nedaro tikrai , nes pas triejus yra vaikai mokyklinio amžiaus(dėl jų tas netas) ir tėvai į tą kompa net nelenda , kiti trys "netai" pas ūkininkaujančius gana garbaus amžiaus ta politika jie nesidomi turi kitų reikalų , dar vienas netas pas dirbantį Norgėj - su motina pabendraut , nu ir dar vienas pas neseniai atsikėlusius žmones - jų išvis nepažystu , tiktais važiuojant pro šalį planšetas parodė jog dirba WIFI , nu gal jie ir žiūri nežinau . Nu vat , daugiausia gali but du arba daugiau tikėtina jog tik vienas iš dvidešimt , nu ir kokia pagal Tamsta čia rusų įtaka ? O tikrai ir atvirai palaikančių valdžią ,  tik vienas ir tasai jau senelis pensininkas , nė to neto net neturys .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As matau pagal mastyma: uzuojauta Putinui ir kalta Amerika. As nesakau,kad Putinas kvailas ir t,t, atvirsciai jis labai protingas.As nesakau,kad Amerika sventa ir t,t. Nesventa,bet rusu doktrina yra tragiska: aplenkti Amerika ir dabartine rusu kariska doktrina iki 2022 m, būti pasirengusiai kovoti su Nato,.NATO puola?nepuola tai kam kovoti? gal butu protingiau jiems patiems vytis ta NATO ir EU,bet ne kovoti,zodziu smukdyti,griauti. Tai  paimkim paprasta pavyzdi,Amerikos draugai,Europa,Japonija,Ir puse Azijos normaliu saliu su normaliais rezimais,Rusu draugai S,Koreja,Iranas ir t,t,zodziu tie kurie vietoj geru,taikiu darbu daro,gamina bombas,sodrina uranus ir grasina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dvidas pranešimas:

zmogaus nepazindamas kaskaip nesinori debilu vadint ,valge tas bulves ,o ka ir kur pasisodinsi jei viska ateme ,jusu milima tarybu valdzia,o kolxozas tais laikais uz darbadienius jei nezinai tai ne bulvem mokejo o pelais ,kuriouse pasitaikydavo grudu

  Matau stengiesi kitą debilu paversti. Teigiama dar tai kad grūdų peluose radai,nes  kiti nerasdavo.  Dabar 2017 metais dar žiauriau  grįžo tie patys tavo mamos minimi 1965 metai, kai aš pats, dabar,  savo  akimis nekartą, ne vienoje vietoje   mačiau, kai močiutės anksti ryte ir vėlai vakare, iš ūkininkų laukų rinko pažaliavusias bulves. Jos blogesnės už pašalusias, nes nuodingos. Ir ką jos darys, nes skirtingai nei prie ruso, yra uždrausta laikyti kiaules ir paukščius, o turint karvę  už pieną primokėt reikia, turint kelis arus žemės iš viso į užribį esi nustumtas. Trečdalis Lietuvos evakuavosi, dar trečdalis skurde.Ir tai oficialiai skelbiama Europos Taryboje. Maisto bankas per metus išdalijo  net 5657 tonas maisto produktų skurstantiems. Ir kiek jų negavo?  Ir tai vykta ne 20 amžiaus pradžioje ar viduryje, kai darbai buvo atliekami arkliais dalgiais ir kastuvais, bet  moderniame, pilname mokslo ir technikos naujovių 21amžiuje.  Nėra žodžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , rulis1 pranešimas:

  Matau stengiesi kitą debilu paversti. Teigiama dar tai kad grūdų peluose radai,nes  kiti nerasdavo.  Dabar 2017 metais dar žiauriau  grįžo tie patys tavo mamos minimi 1965 metai, kai aš pats, dabar,  savo  akimis nekartą, ne vienoje vietoje   mačiau, kai močiutės anksti ryte ir vėlai vakare, iš ūkininkų laukų rinko pažaliavusias bulves. Jos blogesnės už pašalusias, nes nuodingos. Ir ką jos darys, nes skirtingai nei prie ruso, yra uždrausta laikyti kiaules ir paukščius, o turint karvę  už pieną primokėt reikia, turint kelis arus žemės iš viso į užribį esi nustumtas. Trečdalis Lietuvos evakuavosi, dar trečdalis skurde.Ir tai oficialiai skelbiama Europos Taryboje. Maisto bankas per metus išdalijo  net 5657 tonas maisto produktų skurstantiems. Ir kiek jų negavo?  Ir tai vykta ne 20 amžiaus pradžioje ar viduryje, kai darbai buvo atliekami arkliais dalgiais ir kastuvais, bet  moderniame, pilname mokslo ir technikos naujovių 21amžiuje.  Nėra žodžių.

Nu jo renka turbut mociutes pazaliavuses bulves  nes vaikai pensija jos pragere,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, virgis807 pranešimas:

Pasakyk kur čia dykai dalijami tie popereliai metu darba NOK ir važouju susirnkti  o kad tavo pinigéliai kasdien nuvertéja esi pats kaltas nes nemoki teisingai elktis 

 

Prieš 2 valandų, virgis807 pranešimas:

Aš dykai menoriu  aš noriu pats nuvažiuot ir pasiimti aš ne iš tos kategorijos tik tamsta nenori išduoti kur tie "poperéliai europoje veltui dalijami "ir manes i darbo birža nepriims nes turiu úki 

 Tai nori ar nenori?  Panašu kad tau pačiam  teks ilgai arti už  kitų gaunamus dykus pinigėlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , rulis1 pranešimas:

 

 Tai nori ar nenori?  Panašu kad tau pačiam  teks ilgai arti už  kitų gaunamus dykus pinigėlius.

Ar tau su sveikata viskas gerai neysižeisk bet man kilo siokiu tokiu itarimu nes tamsta ysikalei, kad kažkur kažkas dykai pinigélius gauna  As ne iš tu kurie aria už kitus aš ariu už save

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , rulis1 pranešimas:

 O tamsta buvai pas tas močiutes ir tvirtai įsitikinai kad vaikai pensiją jos pragėrė, ar dėl įpratimo    močiučių vaikus kaip ir visus,  kitaip manančius   šmeiži? Beje  jų vaikai, jei išmokyti gerti, tai išmokyti jau naujos Lietuvos mokyklose.

Kad gerimo pamoku "naujos Lietuvos " mokymo programoje nera 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...