Jump to content

Kinetiški traktoriai.


koliarus

Recommended Posts

Tai naujausias tik estetika skiriasi, plius kabina 4stipinų, tai be kondyškės net nemastyčiau jo imt, techniškoji dalis niekuo nesikeitė, tik dizainas išorėje ir viduje.

Jei patvirtins paramą atsivarysim jį, kiek pardavėjas sakė sertifikatus turi tai turėtų tik nmą, pakeis jis t40 jei viskas gerai bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai naujausias tik estetika skiriasi, plius kabina 4stipinų, tai be kondyškės net nemastyčiau jo imt, techniškoji dalis niekuo nesikeitė, tik dizainas išorėje ir viduje.

Jei patvirtins paramą atsivarysim jį, kiek pardavėjas sakė sertifikatus turi tai turėtų tik nmą, pakeis jis t40 jei viskas gerai bus.

kaip nupirksi tai duok žinoti kaip sekasi su tuo traktoriuku......aš jį mačiau parodoje visai neblogai atrodė......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kaimynas jau kokį dešimtmetį naudoja fotoną tai tik dėl neapžiūrėjimo buvo perkaitines, daugiau kaip ir nieko, yra rokišky dėvėtą pardavinėja žmogus bent tris juos turi tipo, nebandžiau skambintis, pasiklaust kas ir kaip, nors ir pats vyrukas iš technolos sakė jei reiks duos kontaktus kam yra parduotų, bet irgi nebesigilinau labai į tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Atvežė prieš gerą mėnesį foton/lovol 504III  bet kad jis labai mažas tai nepasakyčiau, aukščiu vos nes su proxima zetor lygus, tik trumputis, kolkas nieko doro nedirbom, bet srutvežį 4t velka, iš bėdos ir 6t mėšlo kratytuvą pavežė, ir iškratė, vieną didelį minusą galiu iškart pasakyt, per didelis skirtumas tarp 3ir4 (paskutinės) pavaros, nes jei vos įkalnytė kokia, ir nepakanka smarvės permetus iš trečio į ketvirtą  ir pradeda mažėt greitis, realiai 3pavara 2300rpm būna, meti 4pavarą ir nukrenta iki +-1450rpm, . Nežinau kaipmpas kitus kiniečius chery, dongfeg, ir pan, su pavarom, bet fotone šitas minusėlis yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepats, iš technola uab pirkom, gal būtų žymiai pigiau tiesiai siūstis, bet paskuj garantijos visokios, ir pan, tai neprasidėjom, toks ir didelis ten jis, realiai kaži ar t40 prilygsta, bet salone tai nesulyginamai maloniau sėdėt  gana tylu, kaip dirbs tai pasipasakosiu kada jei neužmiršiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet matai, kinietis neskris per pusę pasaulio jei maža kas subirs, aišku tokį traktorioką gali išardyt ir surinkt realiai per porą dienų, bet geriau to nereiktų daryti. Technola davė 24mėn jei jie aptarnavimus darys ir 12 jei pats darysies.  Kiek pats gamintojas duoda tai nesidomėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
On Friday, May 26, 2017 at 07:32, Gita pranešimas:

Gamintojas kinija duoda 18, bet pagal es visoms prekėms 24 mėn.  garantija. Tas pats ir technoloj...:-) tikrai nereik jokio aptarnavimo....

Tik nesusidėkit su litechnija, nes kaip kažkas kažkada sakė- tu jiems klientas, kol neišvažiavai pro vartus...

Įdomu kodėl weidemann'ui gavom tik 12mėn garantiją ir niekam neįdomu(Jos panaudot neteko bet vistiek)? Ir fella šienapjovėm berods 12mėn taipogi, tai arba kažkam dzin ant es reglamentų, arba kažkas neten paskaitė ir skleidžia erezija, nors tą ale es reikalavimą dėl garantijos Esu jau iš kažko anksčiau girdėjes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, jezusLT pranešimas:

Įdomu kodėl weidemann'ui gavom tik 12mėn garantiją ir niekam neįdomu(Jos panaudot neteko bet vistiek)? Ir fella šienapjovėm berods 12mėn taipogi, tai arba kažkam dzin ant es reglamentų, arba kažkas neten paskaitė ir skleidžia erezija, nors tą ale es reikalavimą dėl garantijos Esu jau iš kažko anksčiau girdėjes.

Tai vadinasi teisinė garantija, ir nors gamintojas jums suteikia 12 mėn., bet bėdai atsitikus, jūs pilnai laimėsit ir per 24 mėn., ta garantija galioja visoje es. Pati esu skambinusi į vartotojų teises, nes t urėjau problemą su litechnija, tai buvo paaiškinta, kad aš galiu kreiptis su pretenzija į bendrovę, nors garantija buvo tik 18 mėn., o šiai nesutikus, su visais reikiamais dokumentais į vartotojų t e ises. 

Pagooglinkit „teisinė garantija es” ir gausit visą platesnę info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...