Jump to content

Kinetiški traktoriai.


koliarus

Recommended Posts

Laba diena

Noriu nusipirkti 40 - 60 HP tiesiai iš Kinijos sau traktorių su padargais.

Gal kas turite patirties dėl atsiuntimo.

Su kuo galima vesti reikalus. Garantijas ir kitus reikalus.

Ieškojau bendraminčiu gal kas nori dar nusipirkti kažką panašaus sau kad siunta kainuotu pigiau.

Rašykite prašome kas jau turėjo patirties ir jeigu kam idiomų pabandyti atsisiųsti sau techniką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena

Noriu nusipirkti 40 - 60 HP tiesiai iš Kinijos sau traktorių su padargais.

Gal kas turite patirties dėl atsiuntimo.

Su kuo galima vesti reikalus. Garantijas ir kitus reikalus.

Ieškojau bendraminčiu gal kas nori dar nusipirkti kažką panašaus sau kad siunta kainuotu pigiau.

Rašykite prašome kas jau turėjo patirties ir jeigu kam idiomų pabandyti atsisiųsti sau techniką.

N elabai patenkinti ta technika -teko nauja matyti pas zmones.Rimtus pirkinius perkant pirkti reikia vietoje tai yra ten .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau na yra tokia galimybe nuvažiuoti ir tien

bet man te reikia max. 60 arklių tai negalėčiau pavadinti rimta technika.

matau kad lietuvoje ar nenori niekas dalintis info ar neturi kinietišku traktoriu nors tie kurie Lietuvoje parduoda kinetiškus traktorius tai parduoda i mėnesi min. 20 traktorių galia nuo 25 - 80 ag.

Atsiliepimu tik vienas pa kol kas. :D

Taigi Ieškojau bendraminčiu gal kas nori dar nusipirkti kažką panašaus sau kad siunta kainuotu pigiau.

Ir kas turite kinietiškus traktorius parašykite pirmus kinietiškus naujus traktorius pardavė daugiau negu 8 metus atgal bet nekas nerašo ar verti dėmesio ar ne traktoriukai.

suprantu nėra kada rašyti dirbti reikia darbymetis

bet jeigu nesunku parašykite kas ką žino ir su kuo susidure

Busiu labai dėkingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas tien buvo blogai pas ką matėte kinietiškus traktorius?

"Tien" galejo buti blogai tas , kad jie parduoti , kaip Pats rasai , daugiau kaip pries 8 metus . Vadinas pagaminti buvo , galim spet dar anksciau . China pries 15-20 metu , kokybe nespindejo . Apie traktorius nepasakysiu , bet buitine elektronika , dabar geresnes kokybes . Toks mano ispudis , gal ir traktorius , tai paliete :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu sake nedirba hidraulika kaista generatorius mokejo 40k virs uz parama ... be krautuvo su stikline kabina -zodziu vienas brolis peikia spjaudosi o kitas brolis rekia kad nepeiktu ... cia reikia ziureti vietoje pas a yra .ikeliu foto labai panasus i sita o gal toks pats -kadangi nejau artyn to traktoriaus tai tik tiek galiu papasakoti :)

post-9775-14152183842_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip sutinku su jumis bet keista kad nerašo nei vienas asmuo kuris juos turi.

Nes kaip ir rusiškus visi keikia bet dauguma ir dirba su jais nors ka nepaklausk tai visi sako kad blogas bet dirba su juo.

Šeip tie pirmi turėjo pavadinimą europad, lovol, dong feng populiariausi.

Dabar jau atsiranda tokiu kuriu as net negaliu surasti info internete

Mano nuomone apie juos buvo irgi nekokia iki tol kai aš neužlipau ant juo ir nepravažiavau (aišku arklys save parodo darbe o ne bėgiojant po pieva) tikrai yra firmų kur smagu pažiūrėti ir pravažiuoti

O iš viso to reikalo jeigu palyginti techninės charakteristikas tai nieko nenusileidžia europiniam variantui (dar galiu netgi pasakyti kai kur ir lenkia) o šniakant apie kaina tai per pus ir daugiau yra pigiau

Skaičiau atsiliepimus apie traktorius virš 80 Ag tai visi patenkinti traktoriais

Bet mane domina būtent mažesnio galingumo traktoriukai.

Žinau kad Klaipėdos pusės ūkininkai pirko tiesiai iš gamintojo kelis.

Dar karta ačiū visiems kas rašote ką žinote ir ieškau tu kurie norėtu pabandyti nusipirkti tiesiai iš gamintojo ar juo atstovo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip sutinku su jumis bet keista kad nerašo nei vienas asmuo kuris juos turi.

Nes kaip ir rusiškus visi keikia bet dauguma ir dirba su jais nors ka nepaklausk tai visi sako kad blogas bet dirba su juo.

Šeip tie pirmi turėjo pavadinimą europad, lovol, dong feng populiariausi.

Dabar jau atsiranda tokiu kuriu as net negaliu surasti info internete

Mano nuomone apie juos buvo irgi nekokia iki tol kai aš neužlipau ant juo ir nepravažiavau (aišku arklys save parodo darbe o ne bėgiojant po pieva) tikrai yra firmų kur smagu pažiūrėti ir pravažiuoti

O iš viso to reikalo jeigu palyginti techninės charakteristikas tai nieko nenusileidžia europiniam variantui (dar galiu netgi pasakyti kai kur ir lenkia) o šniakant apie kaina tai per pus ir daugiau yra pigiau

Skaičiau atsiliepimus apie traktorius virš 80 Ag tai visi patenkinti traktoriais

Bet mane domina būtent mažesnio galingumo traktoriukai.

Žinau kad Klaipėdos pusės ūkininkai pirko tiesiai iš gamintojo kelis.

Dar karta ačiū visiems kas rašote ką žinote ir ieškau tu kurie norėtu pabandyti nusipirkti tiesiai iš gamintojo ar juo atstovo.

Gal ir pirko , gal ir dziaugiasi, bet gal tie pirkejai ne forumo nariai tai ir nemato tavo klausimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo pas mane tas pirmas kinietiskas traktorius ir yra foton 404. nes pirkau jau pries kokius 8 metus. Dar su metaline kabina jie eidavo. Ir nejo uzdeti naujasnio frontalinio. Kol kas rimtu problemu nera. Nors ir buvo visiskai negerbemas ir nepriziurimas . Tepalai niekur nebega iki siol. Dalys pigios... Kokią ANNA ar vyniotuva tai gerai patraukt. Rulonus ziema susivezt. Jei kam kas idomu tai galit klaust. Nes cia rasyt visko is eiles nematau prasmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena na va jau įdomiau pasidarė gavau aš pasiūlymus iš vienos kompanijos tai jeigu kam įdomu rašykite atsiusiu su kainom.

Sužinojau dar kad rimtesnis iš kinų traktoriukas kuris eina eksportui yra Jinma ar sutrumpinimas JM turi visus sertifikatus jis.

Yra ir atstovas Lietuvoje už Kauno reikės kada nuvažiuoti jį pabandyti.

Malonu kad atsirado piliečių kurie pasidalino informacija apie traktoriukus.

Noriu tik patikslinti tokį dalyką ypač kur jau turėjo problemų su sankaba ar įmanoma rasti dalių ar pritaikyti iš kitu detalių. Mechanizmai yra paprasti ar kažko sudėtingi kad negalima butu kažką pačiam padaryti.

pas mane ūkis labai mažas reikės užarti 2 ha žemės ir į mišką nuvažiuoti malkų atvežti (sausas miškas ne pelkės) ir prie namu daržą frezuoti

užtai ir noriu paimti nauja knietį negu jau 15 metų japoną naudotą.

noriu dar paklausti ar vikrus yra traktoriukas (apsisukimo laipsniai)?

Ačiū laukiu dar daugiau komentaru šią temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir nebloga tavo idėja pirkti tiesiai iš Kinijos,bet tokiu atveju ir kaina turi manau ženkliai skirtis to paties modelio parduodamo Lietuvoje ir Kinijoje.Jei ne paslaptis gal domėjaisi kiek skiriasi?Aš kažkaip laukiu kada prasidės naujos paramos skirstymas.Nes kiek suprantu pirkdamas iš Kinijos jau perki grynai savo lėšomis.Paskui kitas klausimas kaip su dalimis,ar pavyks jų gauti Lietuvoje,ar tik Kinijoje.Iškyla klausimas kodėl būtent Kiniečių,o ne Korėjiečių.Ir dar manau koks modelis būtų geriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parašyk į asmeninį atsiusiu kainas ką gavau.

Bel Europos paramos nežinau pas mane ūkis mažas nenoriu tu Europos pinigu ir jų paramų nes ten tikrai rėmai labai siaurus.

Korėjiečiai brangus labai o tiesiai iš Korėjos nežinau nebandžiau dar tu turi omeni Kioti? ir panašiai ? Reiktu pažiūrėti tiesiai pas korėjiečius.

Dėl detalių problemų nebus kaip man vienam servise sakė kad Lietuvoj ištekinti gali viska.

Vat laukiau atsakymo iš vyrukų kurie rašė kad jau remontavo jau traktorius bet kiek supratau bėdų nebuvo su detalėm.

Plius yra atstovu plius internetas o pagaminti jie gan elementariai tik aš noriu sau nuo 20-50 HP traktoriuko galingesniu nežiūrėjau.

Norėčiau kad butu daugiau norinčių nes i konteineri lenda 8 vnt. jeigu dar padargas imti tai jų tilps mažiau tai atsiuntimas ir visos procedūros kainuotu pigiau visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parašyk į asmeninį atsiusiu kainas ką gavau.

Bel Europos paramos nežinau pas mane ūkis mažas nenoriu tu Europos pinigu ir jų paramų nes ten tikrai rėmai labai siaurus.

Korėjiečiai brangus labai o tiesiai iš Korėjos nežinau nebandžiau dar tu turi omeni Kioti? ir panašiai ? Reiktu pažiūrėti tiesiai pas korėjiečius.

Dėl detalių problemų nebus kaip man vienam servise sakė kad Lietuvoj ištekinti gali viska.

Vat laukiau atsakymo iš vyrukų kurie rašė kad jau remontavo jau traktorius bet kiek supratau bėdų nebuvo su detalėm.

Plius yra atstovu plius internetas o pagaminti jie gan elementariai tik aš noriu sau nuo 20-50 HP traktoriuko galingesniu nežiūrėjau.

Norėčiau kad butu daugiau norinčių nes i konteineri lenda 8 vnt. jeigu dar padargas imti tai jų tilps mažiau tai atsiuntimas ir visos procedūros kainuotu pigiau visiems.

tai kokos firmos traktorai ir kokios kainos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent su foton dalim problemu nera. Paskambini ir kita diena jau kurjieris kieme, ir ebay' juj galima nusipirkt einamiausias... Nors kazko pirkt daug ir neteko: tik traukiu antgalius, vairo cilindru gumas, duris buvau dar sudauzes. Beto dar ir perkant nauja kiek pamenu buvo visu filtru komplektas. Variklio remonto komplektai ( tarpines, ziedai, indeklai,) Neatsimenu ar visu triju reik dezej paziuret. Dar ten kazko, raktu rinkinys, specofke ir ta vaikisko dydzio lyginant su lietuviu vyrais... Apie kitus kinietiskus tai nieko nezinau. Nors dabar kaip parodoj maciau kokiu tik nori rytietisku markiu privesta

O tai tipo tiesiai is gamyklos pirkt? Tikrai neuzsiims jie del vieno. visa konteineri turesi pirkt. O tada jau abejoju ar tu cia rasi bendraminciu kurie noretu tokiu dalyku, ir kurie tau patikes tokias kelias desimt tukstaciu sumas, nes netaip lengvai jos uzsidirba. Beto ir pats gali but isdurtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku su Jumis

Aš pirksiu traktorių pas viena iš stambiu įmonių Kinijoje kuri prekiauja gal 10 pagrindinių kinų traktorių gamintoju. Lietuvoje gali buti tas atstovas man niekas neuždraus padaryti pirkinį iš tos firmos.

Bet man nereikės dar permokėti 8000 - 10000 už traktorių.

Modelius aklai neperku viskas jau yra apžiūrėta.

Kam yra įdomų konteineris kainos iš Kinijos su prekių pakrovimu (plius minus) 1700 doleriu

muitas

dokumentai priklausomai nuo pozicijų bet tikrai ne kosmine kaina

atvežimas į Vilnių konteinerio (plius minus) 1200 lt.

jeigu atsiras norinčiu ir nebijančiu rašykite pabandysime susitikti Vilniuje ir visas detalės aptarty.

Rašykite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Dėl vieno sutinku kad bus sunku surasti bendraminčiu nes pasitikėjimo nėra o apgauti yra daug kas mėgsta čia tiesa.

Pinigus nerinksiu kiekvienas perves už savo prieke ir priedus pats į tekėjo sąskaita.

Taip tiesiai iš gamyklos aš nepirksiu o pirksiu iš atstovu (kurie prekiauja daug firmų traktoriais)

Konteineri nebūtinai visa reikė pilna pirkti ne vienas aš siunčiu į Lietuva tai firmos suformos konteinerį kiek reikės aš tiktai užmokėsiu už savo užimtą vieta.

Ačiū tiems kurie parašė dėl kinietiškų traktorių savo nuomonė ypač savininkus.

Rašykite dar kas turite šitą techniką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Aš ant bajerio skaipan parašiau tam ale vadybinkui gamyklos šitam europos regionui kai šitoj temoj sakė kad kažkas nori siųstis, online jis buvo tai sakė yra atstovai ir pas juos ir pirkit, nebent norite pirkti mažiausiai 10 vnt. tada ok galim toliau kalbėt. Kaip ir visur korporaciniai pardavimai. Tai dvi alternatyvos, arba atstovai, arba perpardavinėtojas iš rytų kuris gal ir atsiūstų, alibaba tokių nemažai sklebiasi, bet alibababoj daug šaraškino kontorų kaip žinot ar neišdurs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...