Jump to content

Kiek ir kur gali kainuoti ta pati detalė


arimas

Recommended Posts

Taspats orginalas. Tiesiog, lytagra neturi zmogaus kad užsakinetu dalis. Pavieniai užsakymai ir tiek.

Jeigu originalas, tai skirtumas nesveikas. Noragėlius amazonei tai man lytagra pasiūle tokia pat kaina, kaip būtų iš lenkų kainavę. Tik klausimas, ar ten bus originalas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
On 7/23/2016 at 09:00, viktorass said:

Kaune Agrotekoje mačiau daug detaliu overumam turi ir dar šitiem pabandyk paskambint www.balticagroparts.com

Tik Lytagroje bus Franke, o Agrotekoje - Belotta. Kas geriau laiko ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , viktorass said:

Belotos neteko naudot, Franke plūgui noragus esu naudojes tai nesiskūndžiu, laikydavo panašiai kaip orginalūs rabewerk.

Franke aš irgi esu naujus pirkęs ir noragus ir kaltus - tikrai gerai laikė. Ant dabartinio plūgo pridėta belotos, bet jau dalys padilusios neblogai, neaišku kiek su jomis dirbta tai negaliu pasakyti nieko apie laikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na frankes daliu nebeperku. Su orginaliais kaltais ir noragais apariu dvigubai daugiau, nei su franke. Jei franke man atlaiko noragai du sezonus, tai su orginalais varau tris - keturis. Kaltai visam sezonui orginalai laiko. apverti ir tiek. O franke tai totalus sudas. Dyla kaip ant popieriaus ir dyla ne is ilgio, o is storio. nudyla iki varzto galvutes, ir bam, nebera ziuri jau kalto. o orginalas dyla is ilgio. Tad as tik uz orginala 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne i tema bet labai daznai pastebimas reiskinys, Kai tas pats daiktas salyje kur bedarbis i savaite gauna virs 200-500euru. kur minimalus valandinis berods dabar virs 8euru. didzioji dauguma gauna apie 15e. Mokesciai daug didesni ir tie patys daigtai sugeba kainuoti pigiau.

Cia pavyzdziui niekavertis uzdangalas stiklui kad neapsaltu ar vasara nuo karscio. kurio savaikaina gal 10 centu. lietuvoje ir vakaruose kainu skirtumas 1euras lietuvos nenaudai.

lietuviska kaina https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=5255

vakarietiska kaina http://www.lidl.ie/en/Offers.htm?action=showDetail&id=50234

yra ir atvirkstiniu varijantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra sunku paaiškinti kode, visa ta lemia perkamoji galia, jei iš tavęs perka 100vnt tu gali parduoti pigiau,  negu tam kuris perka 10 vnt, dėl visų kitų kaštų išskyrus gamyba. Tai ir yra esmė ten žmonės turi daugiau pinigų ir žmonių kiekis didesnis perka daugiau,  todėl ir parduoda daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

http://filtryoleje.istore.pl/pl/static/strona-startowa.html kam reikia kokiu mandresniu yvoriu rekomenduoju sita firmele, yvore intrake 40e pas juos 50 zlotu, kaistis 90e pas juos 65 zlotai. zodziu lietuvoj butu visos dalys kainave apie 400 o cia su kelione gavosi 180. aisku viskas vietos gamybos bet susidejo puikiai, kaip laikys bus matyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
8 valandas ago , marazas said:

case magnum tepalo slegio daviklis: dotnuvos projektuose 120 eur, ebay 9,5 usd ( kadandi jis skirtas cummins varikliui kuris i dodge ram statosi, tai truputi su paklaida rodo, kazkur 0,1 bar maziau nei yra, bet tai nieko blogo).

Ebay nuoroda gali pasidalinti? Aktualu ir man. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , marazas said:

case magnum tepalo slegio daviklis: dotnuvos projektuose 120 eur, ebay 9,5 usd ( kadandi jis skirtas cummins varikliui kuris i dodge ram statosi, tai truputi su paklaida rodo, kazkur 0,1 bar maziau nei yra, bet tai nieko blogo).

Matyt turejo valstybini uzsakyma ir pamirso kainas pakeist...po euru keitimo baisu kai kur kas buvo litais dabar eurais kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 valandas ago , wildfire said:

Gal ir smulkme, bet pirkau led lempas, kurias lietuviai pardavineja uz 23eur/vnt, o as pirkau identiskas ebay ir uz abi sumokejau apie 20 euru.

Klausimas ar jos visiškai identiškos, bet gali būt. Bet dažnai būna, kad kinietiškos be vardo LED lempos suvartoja tik 40%-70% deklaruojamos galios, kai identiškos, bet su kažkokiu vardu suvartoja 70%-90% deklaruojamos, tai taip pat ir šviečia atitinkamai. Dar nepamirškim yra PVM ir muito mokesčiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...