Jump to content

Lenkiška rotacinė sienapjovė


runkelis

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

sveiki  patarimo del šenapjovių,darbe pirks nauja šienapjove prie japono reikia kad laikytų normaliai kokia rinktis                                                  http://marguciai.lt/sienapjoves/4470-bugnine-sienapjove-talex-135-m.html

http://marguciai.lt/sienapjoves/3636-bugnines-sienapjoves-kowalski-135-m.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Teko pilnai perrinkti rotacinę šienapjovę ir kyla klausimas ar nieko tokio, kad tie pjovimo diskai sukasi sunkiau nei prieš juos išardant. Bijau, kad pajungus darbinį, vėl kažkas nesulūžtų dėlto, kad darbinis turės sunkiau sukti. Ar kaip tik prasukus darbiniu, viskas turėtų stoti į savo vietas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
On 2020-02-03 at 10:55, hellboy197 pranešimas:

Gal kas padės problemą išsprest, yra rotacinė 1,65m Viskas buvo su ja tvarkoj, bet pradėjo palikti vidurį tarp diskų neišpjautą. Pakeitėm peiliuku laikiklius, diržus patikrinom, nebuksuoja, traktoriaus darbinis irgi gerai veikia, bet vistiek nebenupjauna vidurio. Kame gali būti bėda?

Koks traktorius ja suka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , hellboy197 pranešimas:

MTZ 82

Man buvo tokia problema kažkada, tai aš ijunges iš karto pradėdavau pjauti, tai taip pat likdavo barzdos per viduru, pirkau ir kitokius, sunkesnius peiliukus, nepadėjo, pasirodo ijungus reikia palaipsniui leisi isisukti iki maximaliu apsuku ir tik tada pradėt važiuot, mano atveju tas pasiteisino,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, viktorass pranešimas:

Man buvo tokia problema kažkada, tai aš ijunges iš karto pradėdavau pjauti, tai taip pat likdavo barzdos per viduru, pirkau ir kitokius, sunkesnius peiliukus, nepadėjo, pasirodo ijungus reikia palaipsniui leisi isisukti iki maximaliu apsuku ir tik tada pradėt važiuot, mano atveju tas pasiteisino,

kai paskaičiau tamstos pranešima atsimimiau kad ir man taip būdavo ir tikrai tas būdavo dėl apsuku trukmo. Tas pats budavo kai pjauna normaliai ir   jei papasitakydavo vietose labai daug žoles  tai ir neišpjaudavo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu susidėsi bent į viena bliuda 6 peiliukus, tai subėgs į kruva pajungus ir pridarys bėdos.. Turi prasikeisti peiliukai. Pats pjaunu su belarusu, darbinis sukasi 540 apsukų, visada pilnu gazu. Pajungus darbini, ir stovint vietoje duodi gazo iki dugno leiskit pilnai isibėgėt pjaunamajai. Tik pajungus darbini ir pavažiavus į prieki (neįsibėgėjus pjaunamajai) peiliukai pasislepia už laikiklio ir po to gali gazuot, jie nebeišlenda lauk, ir apie normalu pjovima tik pasvajot, tuomet reikia išjungt ir jungt iš naujo, kartais pasitaiko kad tenka peiliukus iš po laikikio pastumt lauk. Nėra buve kad nepjautu, gazas dugnas ir skuta kaip barzda :handgestures-thumbupright:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Audrius90 pranešimas:

Jeigu susidėsi bent į viena bliuda 6 peiliukus, tai subėgs į kruva pajungus ir pridarys bėdos.. Turi prasikeisti peiliukai. Pats pjaunu su belarusu, darbinis sukasi 540 apsukų, visada pilnu gazu. Pajungus darbini, ir stovint vietoje duodi gazo iki dugno leiskit pilnai isibėgėt pjaunamajai. Tik pajungus darbini ir pavažiavus į prieki (neįsibėgėjus pjaunamajai) peiliukai pasislepia už laikiklio ir po to gali gazuot, jie nebeišlenda lauk, ir apie normalu pjovima tik pasvajot, tuomet reikia išjungt ir jungt iš naujo, kartais pasitaiko kad tenka peiliukus iš po laikikio pastumt lauk. Nėra buve kad nepjautu, gazas dugnas ir skuta kaip barzda :handgestures-thumbupright:

viskas yra padaroma ,kaimynas turi susidejes ,reikia tik prasukti bliūdus kad peiliukai nesiliestų vienas į kita,pas mane darbe yra mažoji šienapjove 1.35 ir orginaliai yra trys peiliukai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zigizmundas pranešimas:

viskas yra padaroma ,kaimynas turi susidejes ,reikia tik prasukti bliūdus kad peiliukai nesiliestų vienas į kita,pas mane darbe yra mažoji šienapjove 1.35 ir orginaliai yra trys peiliukai 

Žinoma, kad galima perstatyti krumplius į kita vieta, bet kam to reik, eina ir taip gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Audrius90 pranešimas:

Žinoma, kad galima perstatyti krumplius į kita vieta, bet kam to reik, eina ir taip gerai.

mažiau gazo reikia duoti pjaunant ,su MTZ gal ir ne būtinai jeigu daili pieva 1000 apsukų ,aštunta pavara ir leidi ,o T-40 natūraliuose pievose ketvirta pjaunant tik mažiau gazo ir lieka barzda ,bet juk krumplių nereikia perstatyti ,užtenka atsisukti blūdus ir prasukti per kelias skyles 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , zigizmundas pranešimas:

mažiau gazo reikia duoti pjaunant ,su MTZ gal ir ne būtinai jeigu daili pieva 1000 apsukų ,aštunta pavara ir leidi ,o T-40 natūraliuose pievose ketvirta pjaunant tik mažiau gazo ir lieka barzda ,bet juk krumplių nereikia perstatyti ,užtenka atsisukti blūdus ir prasukti per kelias skyles 

o paskui ir prasideda rašymai koks lenkiškas  š... tos rotacinės...    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zigizmundas pranešimas:

jeigu š nuperki tai š ir gaunasi ,kad ir tos raudonos yra geros pagamintos ir yra š 

Su bet kokiu š.. reik mokėt dirbt, ir tas š.. dar kažkiek ilgiau gyvenima pratemps, o jeigu norint 8-a pavara belarusu ta š.. vilkt, tai nežinau.. Daug esu girdėjas kaip su belarusais tas lenkiškas pjaunamas lakina, bet gyvai nesu mates, ir pačiam neteko bandyt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...