Jump to content

MTZ Darbinis velenas (GTV)


Recommended Posts

darbiniui hana, as su 1025 su amazone per viena sezona papjoviau uztai ir isitaisiau ta nelemta zt 323, persilpnas beloruso darbinis tokiems darbams, kol nevelu butinai susireguliuok juostas ar bent jau iiverzk ijungimo servo mechanizmo spyruokle, siaip mano palinkejimas isigyk kita traktoriu jei daug dirbi su freza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur ten tos juostos randasi? niekada neardes as ten, sunku ten prieit? nuo ko pradeti ardyt? desini rata nuimti, ar pro kur ten priejimas, nu ir prisiviriau koses su freza, 12 metu bielkius be rimtu remontu duzge sau, o cia per antra sezona ziu darbinis parejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur ten tos juostos randasi? niekada neardes as ten, sunku ten prieit? nuo ko pradeti ardyt? desini rata nuimti, ar pro kur ten priejimas, nu ir prisiviriau koses su freza, 12 metu bielkius be rimtu remontu duzge sau, o cia per antra sezona ziu darbinis parejo.

Žiū - nemiegalius, ką veiki iš ankstyvo ryto? Aš neardes, neįsivaizduoju nuo ko ir pradėt :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pirma kart yra truputi sunkiau, bet viskas buna pirma kart, po to zymiai lengviau sekasi.as pabandysiu paaiskint praktiskai, kaip pats darydavau. pirmiausia, tai atsidarai dankteli kur reguliuojasi juostos ir issuki abu varztus lauk. Tada susiieskai griovi ir ivarai traktoriaus prieki i griovi, vienu zoodziu reikia ,kad traktoriaus galas butu i virsu. Cia darosi tam ,kad nereiketu leist is lovio(dezes) tepalo, susitaupo dauk laiko, Tada per gala, aplink darbini yra keturi varztai, juos atsuki ir issitrauki darbini lauk, o tada matysi kokios jam problemos, atkreipk demesi i saules dantracius, jie stovi ant adatiniu guoliuku. Surinkt viskas analogiskai, sunkiausia itaikit isukt juostu varztus. Ardymui padarytas patogiai. sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidas> pavasaris - nera kada miegot :) i turgu isvaziavau siandie paprekiaut.

arimas> dekuj kad taip smulkiai papasakojai, bet itariu kad vistiek reiks rimta meisteri samdytis, nes pats isardyt taj kaip nors, bet paskuj detaliu gali atlikti... :) o kokio gylio griovys turetu but? yra keletas kalneliu pas mane gal reiks gala i kalna 'ikelt' o prieki uzblokuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zinai kai toks is manes 'meistras' taj paskuj gali tekt daug detaliu dasipirkt. Jau cia pernai priekinio tilto krumplius keiciau, taj pavaziavus 5 metrus teko vel lytagron siaust dasipirkt vieno krumplio, pasirodo perdaug suleidau, gal 0,5 mm, pasirodo uzteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 metų...

Sveiki. nekuriant naujos temos norėčiau paklausti apie mtz 1025,5 darbinį veleną.

Kaip skaičiau knygoje tai norint iš 540 abarotų ant 1000 padaryt reikia ten dar kažką ant greičių dėžės perjungti? na kaip ir radau tą svirtelę nors pradžioj susimėčiau ir norėjau išjungti hidrosistemos siurblį, kur svirtelė yra biškį aukščiau :) tačiau.. toliau knygoje rašo jog nedirbant su BOM  bei dirbant transporte reikia vėl perstatyti ant 540. ar jūs taip darot ir kokia logika kiekvieną kart perjunginėti? :)

Dar kažkur forume skaičiau jog mtz BOM prabuksuoja esant dideliai apkrovai ir ten rašė jog tai l.gerai nes tipo nelaužo prikabintų agregatų...man atrodo tai nelabai logiška :) ką manot jųs???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. nekuriant naujos temos norėčiau paklausti apie mtz 1025,5 darbinį veleną.


Kaip skaičiau knygoje tai norint iš 540 abarotų ant 1000 padaryt reikia ten dar kažką ant greičių dėžės perjungti? na kaip ir radau tą svirtelę nors pradžioj susimėčiau ir norėjau išjungti hidrosistemos siurblį, kur svirtelė yra biškį aukščiau  :) tačiau.. toliau knygoje rašo jog nedirbant su BOM  bei dirbant transporte reikia vėl perstatyti ant 540. ar jūs taip darot ir kokia logika kiekvieną kart perjunginėti?  :)


Dar kažkur forume skaičiau jog mtz BOM prabuksuoja esant dideliai apkrovai ir ten rašė jog tai l.gerai nes tipo nelaužo prikabintų agregatų...man atrodo tai nelabai logiška  :) ką manot jųs???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

............................. rašo jog nedirbant su BOM  bei dirbant transporte reikia vėl perstatyti ant 540. ar jūs taip darot ir kokia logika kiekvieną kart perjunginėti?  :)

Dar kažkur forume skaičiau jog mtz BOM prabuksuoja esant dideliai apkrovai ir ten rašė jog tai l.gerai nes tipo nelaužo prikabintų agregatų...man atrodo tai nelabai logiška  :) ką manot jųs???

 

Turbut , todėl rekomenduoja perjungt i "540" , kad mažiau dils planetinio mex. dalys , nes jos bus lėtesniu greičiu sukamos (jei yra galymybė iš vis geriausia i neutralę padėtį pastatyt) . Padargus apsaugo prabuksavimo mova (esant dideliai apkrovai) , ir švelnus jų stabdymas . aš taip  :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

................................  :) kur persijungia  ant gr.dėžės ten nautralios padėties nėra.

Oficialiai nėr , bet ant mtz82uk , rasdavau tarpinę padėtį tarp 540 ar 1000  ir ten varžtu užfiksuodavau . Tada garantuotai , kad nieks nesuka "planetarkės" :) p.s. "sinchroninis gtv 3,5 aps/metran" naudot tik išskirtiniu atveju ir baigus darbus nedelsiant perjungt i "nepriklausomas gtv" , nes jei užsimiršęs pralėksi transportiu iš planetarkės liks "rozki da nožki"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar klausimas.. ten kur po sedyne rankenėlė perjungti padėtis gtv ...ji turi lengvai jungtis?? kiek skaičiau tai į nepriklausomą gtv reikia nedirbant varikliui įjunti, bet kad ten ji kaip kaulas?? ar daug turi pasisukti ji???

 

Nepykit chebra, bet šiaip dar daug įvairių durnų gal ir nedurnų klausimų turėsiu, nes čia mano kaip ir pirmas traktorius :DD

 

Aišku būtų l.gerai kad ir su tel su kuo pašnekėti kas turi tokį traktoriu ir sutiktų pakonsultuot.. jeigu kas nors galėtu parašykit savo nr. man žinute paskambinčiau kada  

 

ačiū labai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar klausimas.. ten kur po sedyne rankenėlė perjungti padėtis gtv ...ji turi lengvai jungtis?? kiek skaičiau tai į nepriklausomą gtv reikia nedirbant varikliui įjunti, bet kad ten ji kaip kaulas?? ar daug turi pasisukti ji???

 

Nepykit chebra, bet šiaip dar daug įvairių durnų gal ir nedurnų klausimų turėsiu, nes čia mano kaip ir pirmas traktorius :DD

 

Aišku būtų l.gerai kad ir su tel su kuo pašnekėti kas turi tokį traktoriu ir sutiktų pakonsultuot.. jeigu kas nors galėtu parašykit savo nr. man žinute paskambinčiau kada  

 

ačiū labai :)

Pasisuka ta rankenėlė nedaug, bet gal pas tave jau ijunktas 540 apsuku greitis dėl to ir nejuda ta rankena, pabandyk ijunkti darbini ir matysi ar sukasi ar ne. Gali  ta rankenėle pabandyt judint sukdamas varikli starteriu, buna kad lengviau persijunge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar toks klausimas apie darbini. MTZ 1025,5

Važiuojant ant 1,5-2 tukst apsukų rodo jog veikia darbinis-ta prasme užsidega tie greičio langeliai 1 langelis du net trys !!! viskas išjungta ,rankenėlė neutralkė  :icon-geek: ir dar pastebėjau jog ir nevažiuojant kai gazo duodi ant 2 tūks.apsuku irgi tie langeliai užsidega... tai kas čia gali būtū??? Belarus elektronikos stebuklai ar kas idomiau??? :icon-mrgreen: Gal kur kokį dačiką reikia žiūrėt?

 

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ten gerai su tais "langeliais" , jie Tau signalizuoja apie tai kad būtent ant šitų variklio sūkių (jei darbinis būtų ijungtas ) yra pasiektos tos darb.veleno aps. kūrių langelis ir šviečia . Ant mex.tacho ties tais sūkiais paprasčiausiai yra užrašas (540 - 1000)- čia lempukės , gražiau ir tamsoj geriau matosi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas galėtu parašyti kaip gerai atreguliuoti darbinio veleno juosta traktorius MTZ 920.4 ar tik su tais viršutiniais varštais rekia reguliuoti ar dar ir us išcentrikais ar gal dar kas yra? nesu to niekada daręs tai klausiu patarimo kaip viska gerai pasidaryti kad gerai ir toliau suktu presą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...