Jump to content

Siurblys + hidrovariklis...galimybės???


Recommended Posts

Pažiūrėjau ir užkaifavau,klijų klijai...
...
reikės paklijuoti,nors ir labai standžiai viskas susirenka,o nuimti kiek suprantu teks panaudoti karšti.Ačiū už mintis.
O skriemuli ant veleno tik uzmausit ar dar ir uzversit su varztu ?

Gaminau varžtą su stora poveržle,jis pritraukia skriemulį ir įvorę kartu prie alkūninio veleno,velene du pusmėnuliai šplintai,skriemulyje vienas šplintas........pasižiūrėjau pas kaimyną volvo traktoriukas, siurblys per diržus uždėtas,nelabai ten jie įtemti ir kelia jam priekabą be didesnių problemu...kartais diržai sucypia.

Dirzai laiko pvz Doon ir vaziuokle suka bet platus 5 ar 4 o hidraulika du suka reikia -as girdejau kad kazkas ant ,,ifos ,,motora pakeite ir reikejo hidraulikai siurbli pritaisyti tai su vienu kuzavo neiskeldavo.tokiu principu eina pas bulgariskus auto pakrovejus siurblys ..net manau ant rusisku kur gaz variklis stovedavo ir budavo panasiai ..esme gera bet ziema but gerai kad eitu isjungti nes sustinge tepalai atima sveikata kuriant,arba kaip alternatyva turesit zaisti su tepalais .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl šalčio nepagalvojau,o kad palengvinti paleidimą,ar negalima padaryti mažaji ratą????????Čia tik pamąstymai.
iseitis- ziemine sintetine hidrauline alyva -tas ratas tinka santechnikai ,pats siurblys ziema stabdis su vasariniu tepalu.

Nesiginčysiu,aš masčiau kad pradarius sklendę,dali alyvos siurblys pasiims iš suspausto kanalo,sklendė būtu prie pat siurblio....bet už tą kainą(sklendės)nuperki kažkiek alyvos.O kaip su LUKOIL MGE 46V,stingimas iki -32 lyg....darbinė-10 iki +80 0C.????Žiema tik sniegą pastumdau ir miške pasidarbuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalus renkuosi vakarietiskus ,anksciau pagal kaina -bet kai reikia dirbti o ta technika neprasisuka su naujais akumais ir starteriais nusprendziau gera pirkti produkta,tepala naudoju ,,dextrona,, tenka dirbti iki -20 nepavede aisku yra pigesniu ,man taip gavosi kad pigiai gavau ir supyliau..kazkur lentele buvau ikeles apie tepalus ju markes ir tikras savybes, jei raso -32 tai prie -20 bus sutinge :) traktoriu temoje man atrodo ..kokius tepalus naudoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pavasaris,viskam laiko trūkumas.Buvau apleidęs savo projektą , šiaip ne taip pakūriau savo dyzelį - sukas.Siurblys nenutrūko ir per stogą neperskrido :D .Hidro variklis sukas greičiau ir kelia šlaunis sparčiau(čia gal dėl tepalų naujų???).Taip tai vertėjo daryti,dabar laukia naujai padarytas variklio dangtis (senas per trumpas) ir dažai.Minti audžiu ,kad yra galimybė ir darbiniui nuo zil dėžės pajungti ,tada nežaisčiau su hidro varikliais.Dar vienas klausimukas apie alyvos srauto pralaidumą - ar užtenka nš 32 siurbliui vadinamų belarus žarnų,kažkaip jos nuo siurblio iki paskirstytojo šiltos???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavasaris,viskam laiko trūkumas.Buvau apleidęs savo projektą , šiaip ne taip pakūriau savo dyzelį - sukas.Siurblys nenutrūko ir per stogą neperskrido :D .Hidro variklis sukas greičiau ir kelia šlaunis sparčiau(čia gal dėl tepalų naujų???).Taip tai vertėjo daryti,dabar laukia naujai padarytas variklio dangtis (senas per trumpas) ir dažai.Minti audžiu ,kad yra galimybė ir darbiniui nuo zil dėžės pajungti ,tada nežaisčiau su hidro varikliais.Dar vienas klausimukas apie alyvos srauto pralaidumą - ar užtenka nš 32 siurbliui vadinamų belarus žarnų,kažkaip jos nuo siurblio iki paskirstytojo šiltos???
Mazas tepalo kiekis ,nera tepalo ausinimo(radiatoriaus)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki,praėjus šiokius tokius bandymus ,galiu pasakyti kad viskas kol kas gerai.Kam problema su siurbliais - dėkit priekyje nuo veleno,neprasuko man tu šplintu ir kelia kaip ne keista hidraulika sparčiau, + patogumas.Pakeičiau ir įvaizdi,nusidažėm ''pavasariu'' :D .Laukiu hidro siurblio,eisim prie grėblio reikalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

man atrodo jog paprastai siurbliai statosi per letinanti reduktoriu, kad esant maksimalioms apsukoms butu 1500 siurblio veleno sukiai. Todel tiesiai pajungus veikia viskas greiciau.

Splintai laikys ramiai - visu kombainu vaziuokles nuo priekinio skyvo pajungtos. Tik reikia paziuret kad verzle neatsileistu. NEs tada bus ragai splintui :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,sūkiai pas manę tik 1700 [mtz 50 ].Siurblys lyg ir daugiau gali suktis.Naujas projektas - darbinis,atliko ''razdatkė''nuo zil dėžės,manau darbiniui užteks.tik sūkius reiks paskaičiuoti........ir dar jei galit , pakomentuokit dėl vartytuvo-ar vertas jis ko nors kaip grėblys[foto posto pradžioje],sako kad jie nedirba?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Pagaliau rankos išsitiesė link grėblio,pasirodo tai ''VOLUNGĖ''..........o viešpatėliau,kokia ten gamybos kokybė,aš pradėjau daryti traktorių ir su svarke ir galastuvu [kampiniu šlifuoklių nebuvo],bet čia tai įmonės darbas,ir ką galvojo inžinieriai????Tai lenkus nors ir keikia,bet jų dar gaminiai į gaminius panašūs.Perdariau guoliavietes,velenus ir atraminius ratukus diržams,pakeičiau ir ratukus transportavimui,jei jis nors kiek dirbs keisim ir rėmą.Trijų taškų rėmas jiems nesigavo,kažkokia parodija.bandysiu demo versija,reiks parinkti sukimo greiti.

p.s Rašau tiems kas susidurs su tokiomis problemomis,gal kažką naudingo ras pas mane,ir dar....Kam to reikia,ar ne pigiau nupirkti naują daiktą.TAIP -pigiau.Bet kas geria,kas keliauja, kas laužus prikelinėja :D

post-5792-14152183848_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet išbandysi, jai gerai grėbs tai darysiu ir aš kada toki, iš pirmo žvilgsnio gan nesudėtingas mechanizmas .

Tai aš ne vienasssss.... :) su mintimis.Kai paleisiu -parašysiu . Rėmą keisiu ir tobulinsiu toliau jei pasiteisins , prisiklausiau ir blogo ir gero apie juos - laikas parodys,šiaip jie nebrangūs palyginus su ''dobilu''.Bet jei juos gamina ir šiandiena užsienis - matyt kad yra kažkas ir neblogo juose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau rankos išsitiesė link grėblio,pasirodo tai ''VOLUNGĖ''..........o viešpatėliau,kokia ten gamybos kokybė,aš pradėjau daryti traktorių ir su svarke ir galastuvu [kampiniu šlifuoklių nebuvo],bet čia tai įmonės darbas,ir ką galvojo inžinieriai????Tai lenkus nors ir keikia,bet jų dar gaminiai į gaminius panašūs.Perdariau guoliavietes,velenus ir atraminius ratukus diržams,pakeičiau ir ratukus transportavimui,jei jis nors kiek dirbs keisim ir rėmą.Trijų taškų rėmas jiems nesigavo,kažkokia parodija.bandysiu demo versija,reiks parinkti sukimo greiti.

p.s Rašau tiems kas susidurs su tokiomis problemomis,gal kažką naudingo ras pas mane,ir dar....Kam to reikia,ar ne pigiau nupirkti naują daiktą.TAIP -pigiau.Bet kas geria,kas keliauja, kas laužus prikelinėja :D

Aš kažkaip tai čia nė vienos detalės nuo "Volungės" nematau, tik vartymo principas toks kaip "Volungėj" o rėmas visai net nepanašus. Volungė atrodo taip http://skuodoskelbimai.lt/oc-content/uploads/11713.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada jei čia ne ''volungė'' - atsiprašom gamintojo už kritiką..... :eusa-doh: .Pirmas bandymas atliktas,hidro variklis vynioja kaip pašėlęs, greiti galima varijuoti nuo 180 iki 350 apsukų. TEMA PASITVIRTINO :eusa-dance: .Tik dabar apie pati grėblį - kol kas neperprantu jo,brokas juodas,regis konstrukciniai trūkumai,bandysiu perdirbti,dantys ne visada atsilenkia,kartais persiverčia,regis,kad netaisyklingai surinktas.Strypai sulinko.Dabar viskas atrodo neseksualiai,virinau staigiai pabandymui,tiuningas vėliau.

post-5792-141521838498_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada jei čia ne ''volungė'' - atsiprašom gamintojo už kritiką..... :eusa-doh: .Pirmas bandymas atliktas,hidro variklis vynioja kaip pašėlęs, greiti galima varijuoti nuo 180 iki 350 apsukų. TEMA PASITVIRTINO :eusa-dance: .Tik dabar apie pati grėblį - kol kas neperprantu jo,brokas juodas,regis konstrukciniai trūkumai,bandysiu perdirbti,dantys ne visada atsilenkia,kartais persiverčia,regis,kad netaisyklingai surinktas.Strypai sulinko.Dabar viskas atrodo neseksualiai,virinau staigiai pabandymui,tiuningas vėliau.
turetu plati juosta buti tada gal neverstu ps liaudis jau nuvertino ji :icon-cool: as turiu sieno presa ir inzinierius matyt vienu metu 5 darbus dirbo kai kur guoliu nera stovi pienines ivores arba varines ir jokio tepimo tasko tuose vietose :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandiena galiu nubraukti prakaitą ir parašysiu reziume,grėblys išbandytas hektare .....ir vis dar sukasi.Po daugkartiniu perdarymu lyg ir priartinau prie grėblio vardo,vartyti ir varto pakenčiamai.Kas liečia lik švarumo grėbiant,tai lieka įdubose kažkiek.Spartume nepasižymi,greitai nepavažiuosi ir jei ilgesnis šienas būna kad pagavę diržai permeta į priešinga puse .Privalumas gal ir tame kad gali prileisti kampus.Pastebėjau kad grėbiant reikia atmušimo lentos,nes kartais permeta per šieno eilę.Hidro variklis suka pusėtinai,nes debitui alyvos reikia didesnių variklio apsukų (kuro sudeginau daugokai) Dantys atlaikė , kurmrausiai - ne :D .Grėblys nedideliam plotui - žaidimams (bet ne rankomis grėbti). Ar pirkčiau naują tokį ???Per daug mechanizmu , įtempimu , diržų , guolių , bet kuriame grėblyje nėra??!! Taip kad ir siurblys kol kas traktoriuje laiko ir hidro variklis suka ir grėblį prikėliau.......tema kaip ir baigta :)...bet mes dar jos neuždarysim , sako durnas ieško darbo-protingas pavėsio........kažko tai šiemet labai jau įdegiau :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...