Jump to content

PARAMA: Tiesioginės išmokos už mėsines avis


mgintaras

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

uzmeciau aki per banka NMA mano duomenyse rasoma keistai gal kas zino kodel...?

Pagrindinė tiesioginė išmoka Vertinama Susietoji parama už mėsines avis Atmesta Mažo nepalankumo vietovėse Vertinama Žalinimo išmoka Vertinama

del ko kur uz avis raso kad atmesta nors aviu dabar daugiau negu pernai .Ar cia dar nelaikas tai tiesiog taip raso ar kas negerai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzmeciau aki per banka NMA mano duomenyse rasoma keistai gal kas zino kodel...?

Pagrindinė tiesioginė išmoka Vertinama Susietoji parama už mėsines avis Atmesta Mažo nepalankumo vietovėse Vertinama Žalinimo išmoka Vertinama

del ko kur uz avis raso kad atmesta nors aviu dabar daugiau negu pernai .Ar cia dar nelaikas tai tiesiog taip raso ar kas negerai?

 

Kadangi Valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras (toliau – ŽŪIKVC) dar nepateikė duomenų NMA,tai sistema automatiškai generuoja atmetimą

Ateis laikas bus ir vaikas  :icon-biggrin: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi Valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras (toliau – ŽŪIKVC) dar nepateikė duomenų NMA,tai sistema automatiškai generuoja atmetimą

Ateis laikas bus ir vaikas  :icon-biggrin: 

Jo viskas ok.Sake pasikeis po kokios savaites tas uzrasas laikinai...Kai paskambinau net nespejau pasakyti kas kaip o sako turbut del to atmetimo skambinat :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 8 mėnesių...

paskutinis laikytojas einamaisiais metais nepertraukiamai išlaikęs 60d mėsinę avį gauna išmokas. tai yra, jei pats išlaikei tarkim nuo lapkričio1 iki gruodžio 31 dienos, gauni išmokas. Visi ėriukai vice turi būt registruoti iki spalio 31 dienos , jei nori gaut išmokas už juos. Jei ėriukų ženklinimo amžius, registravimo data pagal amžių ir dar galai kas neatitinka taisyklių, vėlgi tais metais negauni už juos išmokų. 
Dar yra man buvę kuriozų su išmokom, kai uždeklaruoji avis, o ėriukus registruoji jau liepą ir rugpjūtį, tada irgi klausimas ar visad jie teisingai atnaujina. 

Papasakosiu , dar vieną girdėtą istoriją iš ūkininko: vis trūkdavo pusės išmokų už avis , ir niekaip nesuprato kame problemos. Avys vic'e visos , bet išmokos ne. Kol neįsijungė avių perkėlimo žurnalo ir nepastebėjo, kad link metų galų, pusė jo bandos kažkokiu stebuklingu būdu vis atsirasdavo pas kažkokią ponią , pabūdavo 60d, o po to vėl avys grįždavo atgal, bet jau išmokų krepšelio :). padėdavo kažkoks vetas.  taip buvo anksčiau, nežinau ar tai dar vyksta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmokų už ėriavedes sulauks tie paramos gavėjai, kurie ne mažiau kaip 12 ėriavedžių valdoje išlaikė 100 dienų nuo  birželio 1 d. iki  rugsėjo 8 d., o deklaruodami žemės ūkio naudmenas ir pasėlius paraiškoje nurodė, jog prašo skirti išmoką už visas valdoje laikomas ėriavedes.

o be to uz  viska ka pardaviai gyva  iki spalio 31 d ir negausi ismoku uz mesines avis

eriukai ,jei nori ismoku uz juos, per 30 dienu  nuo gimimo turi buti suzenklinti ,visi ivykiai,gimimas skerdimas  viskas suvedama i sistema per 7 dienas,tos datos privalo atitikti jei nori gauti ismokas,nes pvz aviu prieauglis gali buti zenklinamas ir  iki 6 menesiu,bet kaip minejau ismokos bus mokamos tik uz tuos,kuries buvo suzenklinti per 30 dienu nuo gimimo.As kai pats zenklinu tai man dzin kas, kur,  ir kada faktiskai  gime ar mire nes sistemoje visada tvarka tokia kokia turi buti  ir  su aviu ismokom viskas ciki nes jie mato ta pati kaip ir as

ar supratai geras uki?

On 12/4/2017 at 19:36, gerasukis pranešimas:

Ar kas žinot kaip apsakčiuoja tas išmokas už ėriavedes ir mėsines? Nes kiekvienais metais tiek už mėsines tiek už ėriavedes pas mane ismokos paskaičiuojamas praktiškai už du kart mažiau galvų... Kažkaip atsibo tokios nesamonės. O gal tik pas mane vieną taip yra?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...