Jump to content

Beicavimo aparatas


Gintokas

Recommended Posts

  • po 1 metų...
  • po 1 metų...

Jeigu dar mandriau tai maždaug už 1000 euru su pvm perki toki aparačiuka, dedi ant šneko ir puikiai beicuojasi. Parduoda juos daugelyje firmu, žinau, kad pernai Specagra turėjo, dar Liudynė, dar žinau Šėtoje yra firma Šervudas, būtent šervude prieš savaite kainavo 1010 euru su pvm, turi nuo 12 voltu ir nuo 220, dabar rašydamas sugalvojau, kad uždėjus ta 12 voltu ant hidraulinio šneko kur ant priekabu deda iš karto i sėjamaja beicuoti grūdai byrėtu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, viktorass said:

Jeigu dar mandriau tai maždaug už 1000 euru su pvm perki toki aparačiuka, dedi ant šneko ir puikiai beicuojasi. Parduoda juos daugelyje firmu, žinau, kad pernai Specagra turėjo, dar Liudynė, dar žinau Šėtoje yra firma Šervudas, būtent šervude prieš savaite kainavo 1010 euru su pvm, turi nuo 12 voltu ir nuo 220, dabar rašydamas sugalvojau, kad uždėjus ta 12 voltu ant hidraulinio šneko kur ant priekabu deda iš karto i sėjamaja beicuoti grūdai byrėtu...

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/beicavimo-iranga-25271987.html

 

apie sita kalbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, viktorass said:

Jeigu dar mandriau tai maždaug už 1000 euru su pvm perki toki aparačiuka, dedi ant šneko ir puikiai beicuojasi. Parduoda juos daugelyje firmu, žinau, kad pernai Specagra turėjo, dar Liudynė, dar žinau Šėtoje yra firma Šervudas, būtent šervude prieš savaite kainavo 1010 euru su pvm, turi nuo 12 voltu ir nuo 220, dabar rašydamas sugalvojau, kad uždėjus ta 12 voltu ant hidraulinio šneko kur ant priekabu deda iš karto i sėjamaja beicuoti grūdai byrėtu...

Is to mazai naudos, beicas turetu susigerti i grudus ir nudziuti kad veiksmingumas butu. o tieisiai i sejamaje tai tik sejalka dazysi, grudai i zeme gaus dregmes o dar jeigu lietaus rimtesnio ir tavo beicas jau plaukia drenazo vamzdziais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, MBLORINSER said:

Is to mazai naudos, beicas turetu susigerti i grudus ir nudziuti kad veiksmingumas butu. o tieisiai i sejamaje tai tik sejalka dazysi, grudai i zeme gaus dregmes o dar jeigu lietaus rimtesnio ir tavo beicas jau plaukia drenazo vamzdziais.

Gali būti, bet prieš keliolika metu esu mates sėjamaja ar tai suomiška ar švediška su beicavimo įranga kažkokia, kadangi man jos nereikėjo tai nesidomėjau kas ten ir kaip, bet tai gal to beico kokio ipatingo yra kur iš karto suveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa sekla supilam i priekaba, per galo leika leidziam i sneka, po sneku teleskopas maisa kisa, tai kaip ir minejo tona apie 15min, greitai.

Foto matosi melynas kanistriukas, man jo nedave, tai beica maiso paprastam 30ltr kanistre, iki tobulumo reiktu dvigubai, geriau trigubai didesnes talpos, dar koki maisyma sugalvojus ir butu pasaka, tas pilstymas laiko uzima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
Prieš 3 valandas, sigitasi pranešimas:

Sveiki kokius beicavimo įrengius naudojat kad praeitu apziūra o gal kas jau turit su apžiūra

Turiu tokią https://m.autoplius.lt/skelbimai/kita-grudu-beicavimo-mechanizmas-grudu-tvarkymo-technika-6039191.html ir jai jau metų oj oj... Tai va ir man tie patys klausimai kyla. Skaičiau Mano Ūkyje, tai supratau kad bardakas kolkas su tom apžiūrom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , jevgenijus pranešimas:

Turiu tokią https://m.autoplius.lt/skelbimai/kita-grudu-beicavimo-mechanizmas-grudu-tvarkymo-technika-6039191.html ir jai jau metų oj oj... Tai va ir man tie patys klausimai kyla. Skaičiau Mano Ūkyje, tai supratau kad bardakas kolkas su tom apžiūrom. 

Kaimyno gamyba.Tikrai vykes aparatas,norma beico ir kokybė darbo l.gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...