Jump to content

žemės pirkimas priklauso nuo kaimynų


sauluzelis

Recommended Posts

kaip aiskino notare pirmiausia parduodamas zeme turesi pasiuliti kaimynam jei neperka tada jau kas nori tas perka :)iki galo dar pats neesu isiaiskines,bet daba perku sklypuka is kaimynes,tai kaip jau viska turesiu dokum tada papasakosiu, ir ta kur perku gabaliuka ribojasi su mano zeme tai pirmam pasiule tai manau uzteks vieno ir nereiks dar kam siulit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kaip tik tokia byla pas mane vyksta, nupirko mano dirbama zemes visiskai nepazastamas zmogus, nei kaimynas nei kas ir man apie tai nieko nezinant. Istatima sutrumpinus, pirmumo teise yra pirkti zemes naudotojas, antras kaimynas, o kaimynas skaitosi zemes naudotojas salia dirbantis. Jei pardavejas naglas aisku nuleks pas tos zemes kaimyna, tai yra salia dibancios zemes naudotoja. Ji pasiulo didesne kaina nei as, tai vel pardavejas privalo mane informuoti rastiskai. Na ir aisku vel ta pati situacija. Dar ir tu kaimynu gali buti ne 4 ir ne 8, priklauso nuo sklypo. Bet jei as neperku, kaimynai irgi neperka, 3 yra valstybe, o paskutiniai yra bet kurie asmenis. Na matysiu kaip ta mano byla baigsis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kuris naudojies ta žeme turi pirmanybe pirkti nors ir nesi kaimynas su salia esancia savo zeme?

tas kuris ja legaliai nuomoja is savininko. t.y nuomos sutartis registruota registru centre, tada taip jam pirmumas paskui kaimyninio sklypo savininkui po to valstybe ir tada jau vokietis danas ar kas nori ja perka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmenybe turi tas kuris turi registrine nuoma padares, ir tai tures kreiptis i zemetvarka parasyti laisvos formos prayma apie sandori. tada ilga nezinia pas notara, ir reziume geriausiu atveju per men. laiko nupirksi ta skypa

o jeigu nks nenuomoja zemes tai tada koks kaimynas turi pirmenybę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu palaukit... tai tipo tas, kuris pirmenybę turi, ir nuperka už tarkim visai nedidelę kainą, nors kiti pirkėjai galėtų sumokėti daug daugiau? Ir savininkas neturi teisės parduot kitiems už didesnę kainą? Kažkas man čia ne taip :eusa-think:

Paklausi kiek kuris gali daugiausia mokėt ir siūlai pagal pirmenybe.

Jei už tą kainą neperka dirbantis žemę, privalai pasiūlyt visiems kaimynams.

Jei neperka ir tie, gali parduot kam nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada pardavėjas nelabai protingas.

taigi cia normalu ir net labai LIETUVISKA kaimynui uz brangiau o kitam uz pigiau. beja su sumom iki 9999 lt praktiskai nei teoriskai neirodisi uz kiek buvo nupirkta ar parduota, nes yra gryni pinigai

kai perzengia 10 000lt tada privalomas bankinis pavedimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada pardavėjas nelabai protingas.

taigi cia normalu ir net labai LIETUVISKA kaimynui uz brangiau o kitam uz pigiau. beja su sumom iki 9999 lt praktiskai nei teoriskai neirodisi uz kiek buvo nupirkta ar parduota, nes yra gryni pinigai

kai perzengia 10 000lt tada privalomas bankinis pavedimas

Nebent ta užsiprašyta kaina yra nereali.

Nemanau, kad tas lietuviškumas pasireiškia pinigų dalinimu iš savo kišenės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...