Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

Darnusis vystymasis, kaip mokslo kryptis yra kudikystes stadijoje, jis jungia tris esminius poziurius i ekonomija, aplinkosauga ir socialine aplinka. Kaip kuriomis, kaip drapox sake, panacejomis naudojames ir jau nei nebepastebim.

Albertas Einšteinas: „Išnykus bitėms, žmonės tegyvens ketverius metus“.

Nedaug yra kas jam priestarauja. :lol:

Po nauju tikiuosi gauti apie tuos zalinimus siek tiek info. Kas zino, gal kokiai pasirinktai priemonei igyvendint reikes pasiruosimo, planavimo ir laiko, tad butu gerai zinot gerokai is anksto kas ir kaip.

Kiek supratau, tiesiogines naudos pinigais, kaip kad razienos per ziema, tikrai nebus.

Kaip nebus ekonominės naudos,bus.Nevykdysi reikalavimų,negausi 30 proc.išmokų,būsi geras,vykdysi,gausi.Va tau ir nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Męs tai su lėkštiniu pakeltu pravažinėjam. Gaunasi ražienos stačios ir žemė, kaip žąsino snapu pabaksnota.

Būtent ir aš taip suprantu tą minimalų įdirbimą. Bet gal galimas ir kitoks įdirbimas, kas žino, kai tas labai abstrakčiai apibrėžta.

as su waderstad diskiniu idirbau 5-6cm gyliu, atvaziavo patikrino, viskas gerai, juk aiskiai yra parasyta turi matytis razienos tik mes tas razienas skirtingai suprantam. cia ir beda visa, ir aisku nuo tikrintojo priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Męs tai su lėkštiniu pakeltu pravažinėjam. Gaunasi ražienos stačios ir žemė, kaip žąsino snapu pabaksnota.

Būtent ir aš taip suprantu tą minimalų įdirbimą. Bet gal galimas ir kitoks įdirbimas, kas žino, kai tas labai abstrakčiai apibrėžta.

as su waderstad diskiniu idirbau 5-6cm gyliu, atvaziavo patikrino, viskas gerai, juk aiskiai yra parasyta turi matytis razienos tik mes tas razienas skirtingai suprantam. cia ir beda visa, ir aisku nuo tikrintojo priklauso.

Tai vat kad nėra konkretumo. Šiaip tai bet kuriuo skutiku, bet kuriuo gyliu įdirbant, bus kažkiek šiaudų paviršiuj. Bet šiaudai jau ne be ražiena mano supratimu. Ražiena turi stovėti kaip stovėjus. Nu vienu žodžiu eilinė lietuviška nesąmonė, negirtas nesuprasi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes dar kitaip darom, pertraukiam su rusku kultivatorium kur kliuvo kur ne, ir pavasari glifosuojam ir sėjam grikius, taip geriausiai pasiteisina kol kas :eusa-violin:

pas mumis su tokiais ruskais pratraukia, tokias "valksnas" padaro, siaudu kruvas,kad nei juoktis nei verkti. kazkur anglu literaturoj skaiciau,kad jie lengva "kultivavima" (zodi kuri liaudis tiesiogiai issiverte is anglu kalbos nors mano manimu turetu buti lengvas zemes dirbimas) vadina zemes dirbima iki 8cm gyliu. bet cia tik mano samprotavimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes dar kitaip darom, pertraukiam su rusku kultivatorium kur kliuvo kur ne, ir pavasari glifosuojam ir sėjam grikius, taip geriausiai pasiteisina kol kas :eusa-violin:

pas mumis su tokiais ruskais pratraukia, tokias "valksnas" padaro, siaudu kruvas,kad nei juoktis nei verkti. kazkur anglu literaturoj skaiciau,kad jie lengva "kultivavima" (zodi kuri liaudis tiesiogiai issiverte is anglu kalbos nors mano manimu turetu buti lengvas zemes dirbimas) vadina zemes dirbima iki 8cm gyliu. bet cia tik mano samprotavimai.

viskas priklauso nuo smulkinimo kokybės, man valksnų kažkaip nedaro, gal dėl to kad smulkinam šiaudus gana smulkiai, buvo mintis su lėkštėm eit, bet pasiteiravus nma pasirodo negalima, sako turi but aiškiai matomos ražienos :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kad nėra konkretumo. Šiaip tai bet kuriuo skutiku, bet kuriuo gyliu įdirbant, bus kažkiek šiaudų paviršiuj. Bet šiaudai jau ne be ražiena mano supratimu. Ražiena turi stovėti kaip stovėjus. Nu vienu žodžiu eilinė lietuviška nesąmonė, negirtas nesuprasi. :)O tu drapox kai atvažiuos tikrintojai pamokyk kaip turi buti ir viskas manau bus gerai kitus pradės pagal tave tikrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kad nėra konkretumo. Šiaip tai bet kuriuo skutiku, bet kuriuo gyliu įdirbant, bus kažkiek šiaudų paviršiuj. Bet šiaudai jau ne be ražiena mano supratimu. Ražiena turi stovėti kaip stovėjus. Nu vienu žodžiu eilinė lietuviška nesąmonė, negirtas nesuprasi. :)O tu drapox kai atvažiuos tikrintojai pamokyk kaip turi buti ir viskas manau bus gerai kitus pradės pagal tave tikrinti.

Namioką supratau. Bet tikrai nenoriu kad būtų pagal mane ar pagal tave. Noriu kad būtų konkretu ir aišku kaip pas vokiečius, o dabar pas mus viskas dar tebesitesia kaip pas rusus ir taip jau trečias dešimtmetis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

http://www.ekonomika.lt/m/naujiena/siul ... 34865.html

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/l ... i/,print.1

gal naujesnių žinių ira ?

o ka daryti jai didžioji dirbamas žemės dalis ira nuomojama? kaip tada jai nuomotojas sumastys parduoti ta žeme už man neikandama kaina o aš asmenine žeme pievom paleides busiu ,kaip tada su tuo isipareigojimu (daugiau niekada nearti tų pievų) :eusa-think: jug jai neturiu saliginių galvų i ha ir pievos bei ganyklos viršija daugiau nei 10 proc. vėl GRESE SANKCIJA ir paramos mažinimas :eusa-think: Paleidus nuomojama žeme pievon,kam isipareigojimas pereina išlaikyti pievas,žemės pardavimo atvėju?

jau 14m o konkretumo jokio nerandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane tai eilini karta tai tik burbulai vandenyje. Kiek as zinau visas zalinimas daugiausia susijes su dirvozemiu issaugojimu. Cia kalba apie erozijos stabdyma, dirvozemiu alinima. Zolynu isveisimas tikrai nebus vienintele priemone. Apskritai tai labai didelis dokumentas bandantis suderinti nesuderinamus dalykus. Manau be 14tu metu vidurio nieko ir nezinosim, juk keisis komisija, ES parlamento rinkimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...

Pagal mane tai eilini karta tai tik burbulai vandenyje. Kiek as zinau visas zalinimas daugiausia susijes su dirvozemiu issaugojimu. Cia kalba apie erozijos stabdyma, dirvozemiu alinima. Zolynu isveisimas tikrai nebus vienintele priemone. Apskritai tai labai didelis dokumentas bandantis suderinti nesuderinamus dalykus. Manau be 14tu metu vidurio nieko ir nezinosim, juk keisis komisija, ES parlamento rinkimai.

Po kokių penkiolikos metų apie tai kalbėsim kaip apie labai rimta ir svarbu, net ir savaime suprantama dalyką, bet klausimas ar neįvyks tai pervelai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tai kiek mano galva suprantu,tai taip yra. Pvz jeigu as turiu 17h zemes turiu sejomaina daryt is 2 kulturu ir 5% pydumo (0,85h) palikt arba biski virs 1h zirniais ar kokiais lubinais uzset ir atitiksiu zalinima? Pievu neturiu,nedeklaruoju. Aciu

 

 

Isimeti planuojamus pasėlius į exelį ir matai išvadą.

 

https://www.nma.lt/uploads/files/dir701/dir35/dir1/9_0.php

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas turit kokiu protingų minčių ką daryt buvo deklaruotos pernai daugiametes pievos, o dabar reikia išarti ar nereiks atsėt vėl jei sumažės 5 % 

jeigu pernai jau buvo daugiametes deklaruotos panaikinti jas draudziama... :icon-rolleyes:  net jei augalininkas tarkim nusiperka žemę kuri pernai jau buvo deklaruota kaip daugiametė tai visada turės laikyti pievą.. :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pernai jau buvo daugiametes deklaruotos panaikinti jas draudziama... :icon-rolleyes:  net jei augalininkas tarkim nusiperka žemę kuri pernai jau buvo deklaruota kaip daugiametė tai visada turės laikyti pievą.. :icon-exclaim:

Bet gal yra kažkokių apėjimu.  :icon-rolleyes:  jei dar dabar pradžioj išarsiu ir nesumažės 5 procentais lietuvoj daugiamečių plotai gal praeitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...