Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

Kurioj vietoj tas nesandarumas?

Pagal mane tai alyvos padavimas per ašelę, išbėga per purkštukus.

pas mane ne toks variantas kur buna su purkštukais.. :icon-neutral:  http://tractor-center.ru/sistema-smazki-mtz-80/maslyaniy-filtr-mtz-80.html  ..tiesiog pas mane uzkurus sukasi rotorius bet ir tepalas taškosi kažkur pro apacia..manau to netrėtu buti....išdilusi ašele kur rotorius statosi.. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ne toks variantas kur buna su purkštukais.. :icon-neutral:  http://tractor-center.ru/sistema-smazki-mtz-80/maslyaniy-filtr-mtz-80.html  ..tiesiog pas mane uzkurus sukasi rotorius bet ir tepalas taškosi kažkur pro apacia..manau to netrėtu buti....išdilusi ašele kur rotorius statosi.. :icon-rolleyes:

foto i studija:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazus filmukas bet ju veikimo principas vienodas - kaip rusiskos bulviu tarkavimo masinos :)

Pridesiu apie centrifugos tarpelius -isdyla skylutes kur pucia tepala ir atsiranda tarpelis aukstyn zemyn centrifugos rotoriaus jis reguliuojamas uzverziant ar su saibom tarpelis ir tas klibejimas buna iki 0.2 mm bet rotorius turi suktis laisvai nekliuti   ...

skylutes ir turi savo tarpeli bet nepamenu kiek, reikia ziureti tech.duom. inete ...

dazniausia tai pro asele praleidzia kai blogai surinkta . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina.. :icon-evil:  ir dabar tas spaudimas toks stabilesnis..tik visai numetus gaza beveik iki uzgesimo nukrenta spaudimas iki 2,5.. :eusa-dance:

praeita vasara t-40 varikli 1978m gimimo. perinkinejau  indeklus naujus velena nuslifavo... surinkau o spaudimas 2... tik- isimu apsaugini voztuva o saratas keturkampis ..........idejau normalu sarata viskas 4 saltam 3 siltam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina.. :icon-evil:  ir dabar tas spaudimas toks stabilesnis..tik visai numetus gaza beveik iki uzgesimo nukrenta spaudimas iki 2,5.. :eusa-dance:

uzdek nauja centrafuga ir bus tas pats. Visos priezastys manau yra del slegio regulivimo voztuvu nusidevejimo, lizdas ir t.t..

pats uzdejas turbina ant 82.1 buvau palikes centrafuga, pus. sintetiniai tepalai, ir nieko gero, saltas 3 su biski, karstas ant laisvu vos 1, nors bandziau reguliuot, bet jau nebuvo is ko. Uzdejau filtra, spaudima susireguliavau taip kad saltam virs 4 karstas nuo 2,5 iki triju, ir ciki :eusa-dance: pastaruoju metu uztenka ant starterio ilgiau pasukt ir spaudimas sukyla iki 2.5 - 3. manau kad viskas priklauso nuo voztuvu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzdek nauja centrafuga ir bus tas pats. Visos priezastys manau yra del slegio regulivimo voztuvu nusidevejimo, lizdas ir t.t..

pats uzdejas turbina ant 82.1 buvau palikes centrafuga, pus. sintetiniai tepalai, ir nieko gero, saltas 3 su biski, karstas ant laisvu vos 1, nors bandziau reguliuot, bet jau nebuvo is ko. Uzdejau filtra, spaudima susireguliavau taip kad saltam virs 4 karstas nuo 2,5 iki triju, ir ciki :eusa-dance: pastaruoju metu uztenka ant starterio ilgiau pasukt ir spaudimas sukyla iki 2.5 - 3. manau kad viskas priklauso nuo voztuvu :icon-wink:

sutinku kad dėl išsidevėjimo viskas..nieko nėra amžino.. :icon-wink:  tik centrifugos naujos kaina 200lt ..o filtras komplekte.. 158lt :icon-mrgreen:  pabandziau užmesti filtra..bus šiuolaikiškiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei aš dėčiau popierių filtrą (nors nedesiu , žinoma :) ) - spaudimą tep.sistemos reguliuociau max.2,5 ne daugiau ir bent jau pus.sintetika pilciau , jei sintetika brangu . Bet čia grynai , mano nuomonė .

 

Turbinai didesnis tepimo slėgis labiau patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS po m10g supyliau kazkoki mineralini platinum, su centrifuga spaudimas siltam nuktito 0,5. na cia ne esme, Problema tame kad jos visai nesigirdi, kazkaip neramu. Nuemus dangti ir isiziurejus o iscentravimo vietas ir po to uzdejus dangti, uzkuri, padirba, nuimi vel ta dangti tos centravimo vietos kitoj vietoj. Taip iseina, kad ji sukasi, bet ar ne per letai kad jos nesigirdi? Kiek teko dometis, kad motoro magistraleje 4 bar, o pacioje centrifugoje turi but turbut 7 bar. Te sale magistrales voztuvo reguliavimo yra kita profkute, ten lyg ir kitu modeliu slegis pacioje centrifugoje keliasi, bet as pas save radau tik po profkute spuruokle . ir kaip te ta slegi pakelt...cia kosmusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS po m10g supyliau kazkoki mineralini platinum, su centrifuga spaudimas siltam nuktito 0,5. na cia ne esme, Problema tame kad jos visai nesigirdi, kazkaip neramu. Nuemus dangti ir isiziurejus o iscentravimo vietas ir po to uzdejus dangti, uzkuri, padirba, nuimi vel ta dangti tos centravimo vietos kitoj vietoj. Taip iseina, kad ji sukasi, bet ar ne per letai kad jos nesigirdi? Kiek teko dometis, kad motoro magistraleje 4 bar, o pacioje centrifugoje turi but turbut 7 bar. Te sale magistrales voztuvo reguliavimo yra kita profkute, ten lyg ir kitu modeliu slegis pacioje centrifugoje keliasi, bet as pas save radau tik po profkute spuruokle . ir kaip te ta slegi pakelt...cia kosmusas.

 Centrifuga išdilusi, įpylus skystesnį tepalą spaudimas dingsta, centrifuga nevalo tepalo. Uždėjau filtrą spaudimas 3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...