Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

negi is siurblio eina i centrifuga tepalas o poto i velena ir kt tepimo kanalus? man atrodo is siurblio eina per visus kanalus ir galutinis tikslas slegio reguliatorius ir filtras o isvalytas tepalas per centrifugos ertme apacioj grizta i karteri. neg ne taip? ir taip matuodamas nesuprasi ar siurblys ar indeklai ar paskirstymo ivores. jei klystu pataisykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandirn perskeliau traktoriu pusiau, issiemiau indeklus visus ir ka jus galvojat visi vos kaip nenauji yra ybrezimu, bet nedaug, pasikvieciau vietiny traktorista tas paziurejo, sako del indeklu negalejo krist spaudimas, sako matyt bus paskirstymo veleno yvores, bet paskiau sako nuimk dar dangtely voztuvu, o nuemus atsargines dalys viduje metosi, pasirodo is velenelio galo issisukes varztas ir todel matyt man visas spaudimas nueidavo, tai bereikalo varikly emiau:/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandirn perskeliau traktoriu pusiau, issiemiau indeklus visus ir ka jus galvojat visi vos kaip nenauji yra ybrezimu, bet nedaug, pasikvieciau vietiny traktorista tas paziurejo, sako del indeklu negalejo krist spaudimas, sako matyt bus paskirstymo veleno yvores, bet paskiau sako nuimk dar dangtely voztuvu, o nuemus atsargines dalys viduje metosi, pasirodo is velenelio galo issisukes varztas ir todel matyt man visas spaudimas nueidavo, tai bereikalo varikly emiau:/

 issiemiau indeklus visus ir ka jus galvojat visi vos kaip nenauji yra ybrezimu.......... na ir kam tas mikrometras.čia ne indekluose esme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatsirado spaudimas vistiek, syla variklis ir slegis krenta. Man dar ytarima kelia toj centrifuga, abudu voztuvai vos ne iki galo susukti, o spaudimo nepakelia, gal ir ji kalta ir jis sukantis negirdet, nera is ko pasiskoliny centrifugis kitos ar bandyt pakeist joje esantyd varztai

o tu neuždėjas apsauginio gaubto pabandyk trumpam uzkurti... pamatysi ar sandari centrifuga...man pvz nesigirdėjo sukantis...tai užvestam tepals prabėgo per sandarinimo guminį žiedą..ir jinai  vos vos judėjo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba ne apie ta dangti Zilvinai. Nuimi ta pirma gaubta kab butu rotorius atviras ir trumpam uzkurt paziuret ar tepala per purkstukus pucia ar per ta apatini bliuda. Nes ten ir guminis ziedas yra. O kelinto remonto indeklus sudejai? Tokius kokius sake meistrai nuslifave? Nebus taip kad velenas jau antram remontui nuslifuotas o indeklus pirmo remonto sudejai? Ten tas slifavimo laiptas labai nedidelis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...