Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

Smagratis , diskatorius liko tie kur buvo ant variklio originalus . Tiktais teko diskatoriui nupjaustyt diafragmines sankabos , nezinau kaip pavadint tuos spaudimo juosteliu galiukus , ar kaip :) , na kad pralystu pirminis velenas . Pats sankabos diskas irgi liko originalus(traktoriuko) ; na ir darbiniui sukt teko pakonstrut biski ta slicine yvore . Dar turejau ilgint isminamaji , uzvirinau tiesiai ant isminamojo , kito guolio 'aboima' . Bet didziausias "vargas" , tai pradzioj - kol sucentruosi . Dariau perejimo saiba is 25mm storio laksto .

va šita informacija ir reikėjo sužinot. reiks ieškot RS"o smagračio pilnos komplektacijos. Dėkingas labai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Padirbeta , gerai :) , bet foto pagal mane, gal cia geriau talpint ?? greiciau but galima susirast jei ka , patogiau but .. Lyginant su Tamsta - tai mane susaudyt , kaip paskutini tingini , reiketu :lol:

Nu statau 10 :) be stakliu tekinimo ne is vietos ...  man vasara tepala pradejo praliedineti is dezes i sankabos ertme   ,itariu salnikas kaltas bus reiks ardyt  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu statau 10 :) be stakliu tekinimo ne is vietos ...  man vasara tepala pradejo praliedineti is dezes i sankabos ertme   ,itariu salnikas kaltas bus reiks ardyt  :icon-rolleyes:

Tikrai taip. Tekinti reikėjo. Įkėliau dar kelias nuotraukytes į galeriją. Čia nemoku įkelt. http://zemesukis.com/gallery/album/53-audi-rs/

teko nuimt rankovę RS"ui, nes ten pilna tepalo. Nusibaigęs riebokšlis. Kaip suprantu čia stabdžiai turėtų būti sauso tipo :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip. Tekinti reikėjo. Įkėliau dar kelias nuotraukytes į galeriją. Čia nemoku įkelt. http://zemesukis.com/gallery/album/53-audi-rs/

teko nuimt rankovę RS"ui, nes ten pilna tepalo. Nusibaigęs riebokšlis. Kaip suprantu čia stabdžiai turėtų būti sauso tipo :icon-mrgreen:

Norint cia ikelti reikia spausti -issamus atsakymas - ir kaireje buna  -  pasirinkti faila-   -ikelti

faila -   greitai pritaiket ir  idejot ...

 

Normalesni reikejo pasiziureti varikli,folksvageno nevykeliai yra.

o kokie dar  normalesni buna vyke :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalesni reikejo pasiziureti varikli,folksvageno nevykeliai yra.

A kokiais 'negerumais' jisai serga , kas konkreciai Jum nepatiko ? Gal turi irgi kur pritaikes auto motoriuka ? Tas "jonyys" , kur idejo konkreciai - blogas ? Man tik baisiai jau pasisiauses , atrodo :lol: . As rinkaus Ford 1,6D tik del to kad kompaktiskas , angliu :) gamybos , ir minimum perdirbimu tereikejo . But idomu koks tiksliai  pas  "jonyys" , modelis motoro .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik šie varikliai neužmušami :icon-mrgreen:  Buvo pradėjęs kalent, bet tepalo įpyliau ir toliau važiuoja. O dėjau butent tokį nes dar vienas toks mašinoj, kuria važinėju yra. Čia audi 80 (perechodo) 1.6 TD 51KW. Nors ir šio variklio siurblys į pabaiga jau. Bet po metų, mašinai TA pasibaigs arba šitas  motoras mirs įdėsiu iš mašinos. O sveikatos per akis. 8 begiu be gazo sankaba numetus negesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...