Jump to content

visureigis nuo 3000 iki 7000lt


andrelis22

Recommended Posts

  • Atsakymai 61
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Už tokią sumą nelabai be Fronteros kažką dar "gyvo " nupirksi . Nieko neturiu prieš opelį . Už 4 000 paėmiau nuo tralo , dar dadėjau 2 000 ir dabar važiuoju . Ofroado su ja nepadarysi , bet į miestelį ir į laukus užtenka . O šiaip , kuo šustresnis visureigis , tuo didesnio traktoriaus reikia išsivilkt ir dar toliau iki jo pareit ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim nissan patrol gr 1992 metu, variklis 2.7. Vasaromis vazinejema prie karviu, ziema daznai y miska nulekiam. Pravazumas tikrai neblogas jei geros padangos sudetos. Per 4metus gedimas rimtesnis tai sankaba parejusi, dabar jau vel reiketu keisti. Iš bekeles megeju esu girdejas, kad ju variklei beveik neuzmusami tik sankabos ju silpnoji vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu mitschumishi pajero 1996m.

4x4, blokiruote, letintuvas. Pirktas 2000metais.

Bedu kaip ir nebuvo parvarytas is vokietijos, anksciau neveike priekinis tiltas, dabar viskas veikia ir sutvarkyta.

Tiesa preita ziema tik buvo kuro siurblyje uzsikise. Pasirodo filtriuko nebuvo jokio, kazkas iseme....

o seip kurias be jokiu bedu, pravazumas ziaurei geras, padangos uzdetos krosines, giliu protektoriumi, tai kasasi tiek kol seda. :D

2.8l variklis, 96 kW.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimas kur naudosi? medzioklė..laisvalaikis..darbo reikalais i laukus..? ar kaip šeimynini auto? jei normalesni-komfortiškesni uz tiek nelabai paimsi.. darbini gal pavyks..

Auto po kaima važinet,nes fermos ant kiemo stovi,apie 1km,ypač tokie orai akip dabar,su lengvaja uzmiršk,nu tai ir iki miško palekt reikia,ganyklom tvert pats tas,žodžiu kaimo arklio su ratais reikia :D žiurinejau hyundai galloper,kaip jum šitas modelis? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auto po kaima važinet,nes fermos ant kiemo stovi,apie 1km,ypač tokie orai akip dabar,su lengvaja uzmiršk,nu tai ir iki miško palekt reikia,ganyklom tvert pats tas,žodžiu kaimo arklio su ratais reikia :D žiurinejau hyundai galloper,kaip jum šitas modelis? :icon-rolleyes:

Toks varijantas beveik ir geriausias . nes numatyta suma investicijoms neaudringa . Aš irgi apžiūrinėjau galopery , bet neradau dyzelinio . Frontera nėra labai pravaži , ji labiau asfaltinė .....Jeigu dyzelis nebūtinas dar yra SUZUKIAI samurajai , vitaros . Dauk informacijos : http://www.4x4forum.lt/index.php?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimas kur naudosi? medzioklė..laisvalaikis..darbo reikalais i laukus..? ar kaip šeimynini auto? jei normalesni-komfortiškesni uz tiek nelabai paimsi.. darbini gal pavyks..

Auto po kaima važinet,nes fermos ant kiemo stovi,apie 1km,ypač tokie orai akip dabar,su lengvaja uzmiršk,nu tai ir iki miško palekt reikia,ganyklom tvert pats tas,žodžiu kaimo arklio su ratais reikia :D žiurinejau hyundai galloper,kaip jum šitas modelis? :icon-rolleyes:

Galoperį vairuoju 4 metai. Pačioj pradžioj neatkreipiau dėmesio, kad nesuveikia priekinio tilto įjungimo dačikas. Kaip vėliau paaiškėjo, važinėjau su įjungtu priekiniu tiltu. Per keletą mėn. "suvazinėjau" razdatkę.

Šiaip apleistą buvau nusipirkęs, tai keičiau priekinių ir galinių valytuvų mechanizmus, visą gal. durų spynos mechanizmą (su visu centriniu).

Kasmet nustimpa po vieną kitą pakaitinimo žvakę, generatorius buvo sudegęs... Nu ir visos bėdos.

Man tik užkliuvo, kad mašinos dugnas kiek per žemai (man jis užkliūdavo, žiemą dažnokai ant pilvo pakabindavau), tai vietoj savo orginalių tridurio kėbulo gal. tilto spyruoklių susidėjau penkiadurio kėbulo spyruokles, o priekyje bėdų nebuvo - reguliuojamo aukščio torsionai stovi.

Galoperio kėbulas man patiko - aukštas, tai vairuotojo sėdynę pasikėliau papildomai ~7-8 cm. Sėdžiu aukštai, o nuo galvos iki lubų vistiek dar vietos yra. Nei Navaroje, nei Patrolyje, nei Land Cruiseryje nėra tiek vietos, kaip Galoperyje (Pajere dar nesėdėjau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auto po kaima važinet,nes fermos ant kiemo stovi,apie 1km,ypač tokie orai akip dabar,su lengvaja uzmiršk,nu tai ir iki miško palekt reikia,ganyklom tvert pats tas,žodžiu kaimo arklio su ratais reikia :D žiurinejau hyundai galloper,kaip jum šitas modelis? :icon-rolleyes:

Toks varijantas beveik ir geriausias . nes numatyta suma investicijoms neaudringa . Aš irgi apžiūrinėjau galopery , bet neradau dyzelinio . Frontera nėra labai pravaži , ji labiau asfaltinė .....Jeigu dyzelis nebūtinas dar yra SUZUKIAI samurajai , vitaros . Dauk informacijos : http://www.4x4forum.lt/index.php?

Dyzelis būtinybė :D pajero,galloper ir patrol,ties šiais dairaus dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galoperis už tokią sumą visai nieko aparatas, teko paturėt gal 4 metus... kantrus šiaip aparatas, bet turi vieną nesamonę - kartų su generatorium stovi vairo stiprintuvo siurbliukas, pramuša riebokšlį subėga tepalas į generatorių ir generatoriui evangelija...į metus bent po kartą generetorių tekdavo lupt lauk :icon-rolleyes: visa kita neblogai tik kaip ir visi japonai serga "vėžiu" užkirmija galinių durų spyna, galinis valytuvas, el. langų pakėlėjai. važiuoklė laiko, nors ir šiaip nėra brangi, variklis irgi laiko ir kuro normaliai ima, galų gale ir metus geresnius nupirksi nei pajero ar patrolo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galoperis už tokią sumą visai nieko aparatas, teko paturėt gal 4 metus... kantrus šiaip aparatas, bet turi vieną nesamonę - kartų su generatorium stovi vairo stiprintuvo siurbliukas, pramuša riebokšlį subėga tepalas į generatorių ir generatoriui evangelija...į metus bent po kartą generetorių tekdavo lupt lauk :icon-rolleyes: visa kita neblogai tik kaip ir visi japonai serga "vėžiu" užkirmija galinių durų spyna, galinis valytuvas, el. langų pakėlėjai. važiuoklė laiko, nors ir šiaip nėra brangi, variklis irgi laiko ir kuro normaliai ima, galų gale ir metus geresnius nupirksi nei pajero ar patrolo.

Gal tu čia apie mano mašiną, kolega?.. 1 prie 1

Čia man, kaip iš "Operacyja Y..." - "...мне кажется, что я здесь уже был..."

Tiesa, pakeistas generatorius tarnauja treti metai, langų pakėlėjai veikia be trikdžių, visa kita jo... :eusa-think:

Va tai toks tas Galoperis. Man imant tiko, kad buvo INNOVATION komplektacija - čiorna koža-roža, kondišinas, el. langai ir veidrodžiai, na dar niekučiai dėl gražumo visokie - spoileris, arkų praplatinimai, slenksčiai, lankai. Trūksta tik Webasto ir šildomų sėdynių (čia pastarųjų dienų aktualijos :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu čia apie mano mašiną, kolega?.. 1 prie 1

Čia man, kaip iš "Operacyja Y..." - "...мне кажется, что я здесь уже был..."

Tiesa, pakeistas generatorius tarnauja treti metai, langų pakėlėjai veikia be trikdžių, visa kita jo... :eusa-think:

Va tai toks tas Galoperis. Man imant tiko, kad buvo INNOVATION komplektacija - čiorna koža-roža, kondišinas, el. langai ir veidrodžiai, na dar niekučiai dėl gražumo visokie - spoileris, arkų praplatinimai, slenksčiai, lankai. Trūksta tik Webasto ir šildomų sėdynių (čia pastarųjų dienų aktualijos :))

nea, pas patį prabangesnis :lol: beje dar neparašiau, kad septyviečiame galines sėdynes reik patobulint, nes per duobes važiuojant nukreta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...