Jump to content
Išradėjas

Lenkiskas giluminis purentuvas

Recommended Posts

Variantas su sejos diskais (netgi norageliais) uz giluminio kojos yra idialiausias variantas , ypac rapso sejai.

Algi, kaip supratau taip ir seji rapsa,gal gali placiau.Koks giluminis, gylis(pasiekiamas kojos)ar barstai trasas sejant,ar nepritraukia dideliu kruvu giluminis?ir tt.

Mano technologija noraginis skutikas su kaltiniais norageliais gylis 28-30cm (lemken karat su sunkiais dvigubais volais) po to eina horhs pronto sejamoji su diskiniu dirbimu ir seja , esu pribandes visokiausiu avantiuru :eusa-doh: , turiu agrisemo gilumini iki 40cm gyliu bet naudoju daugiau rudeniniui kurminimui pavasarinems kulturoms . Ko dar neisbandziau tai sitokio varianto

http://www.mzuri.eu/gallery/

manau zieminiam rapsui idialiausias variantas , beda ar trukumas kaip cia pavadint tai dirvinio herbicido jau nepanaudosi

p.s siai dienai neatmetu ir grizimo prie tradicines zemdirbystes bet su nauju poziuriu.

Variantas su sejos diskais (netgi norageliais) uz giluminio kojos yra idialiausias variantas , ypac rapso sejai.

Algi, kaip supratau taip ir seji rapsa,gal gali placiau.Koks giluminis, gylis(pasiekiamas kojos)ar barstai trasas sejant,ar nepritraukia dideliu kruvu giluminis?ir tt.

Mano technologija noraginis skutikas su kaltiniais norageliais gylis 28-30cm (lemken karat su sunkiais dvigubais volais) po to eina horhs pronto sejamoji su diskiniu dirbimu ir seja , esu pribandes visokiausiu avantiuru :eusa-doh: , turiu agrisemo gilumini iki 40cm gyliu bet naudoju daugiau rudeniniui kurminimui pavasarinems kulturoms . Ko dar neisbandziau tai sitokio varianto

http://www.mzuri.eu/gallery/

manau zieminiam rapsui idialiausias variantas , beda ar trukumas kaip cia pavadint tai dirvinio herbicido jau nepanaudosi

p.s siai dienai neatmetu ir grizimo prie tradicines zemdirbystes bet su nauju poziuriu.

Algi ar nedarai grieko ,kad neseji tiesiai i raziena su agrisemo giluminiu o kad panaudot dirvini herbicida juk galima pries seja suskusti ir tada su giluminiu seti.Mano kaimynai sejo su giluminiais o as i arima su vederiu tai skirtumas akivaizdus ,ypac kai israuni saknis vos ne dvigubai ilgesne po giluminio.Gerai kad symet ruduo toks ilgas tai baigia susivienodint,bet sejos laika zymiai paankstini kai nereikia arti paskui lyginti tada seti.Mano svajone giluminis,uz kojos reikiamu gyliu trasos, paskui sekla ,kaip pats minejai, diskas arba noragelis.Yra minciu kitam sezonui kazka suburti.

Matai jei agrisemo kojos butu bent kas pusmetri isdestitos tada , gal ir priburciau kazkokius noragelius , dabar jo kojos stovi kas 70cm. Daryti , kad bertu pakrikai nenoriu , seklite nukritus i tarpa tarp koju isdigs veliau , vystisis dukart maziau ir pan. Galeciau seti su karatu suleidus koki 30cm , deja tas seklos pakrikumas velgi turi savu minusu , tad dedu seklyte tiksliam gyli ir tikslioj vietoj ;)

Nu jo, tas pakrikas barstymas gal ir ne visai gerai,bet pas mus Pakruojo agrochemija su heva ,berods,seja pakrikai jau kelinti metai ir nekreipia demesio.Kokie ten derliai nezinau bet laukai graziai atrodo.Na turiu minti be norageliu uz kojos.Klovainiuose vienas taip pat turi agrisema, barsto su ta gamykline lekstele tai sako kad derliais patenkintas.Bet sutinku su tavim kad sekla turetu nukrist ten kur reikia,taip ir seklos nemazai galima sutaupyt.O del koju isdestymo,agrisemo juk varztais prie remo pritvirtinta,tai galima paslankiot kur nori.Manau 60cm. pats tas.

Ka manote apie sita sejamaja http://www.uniagroup.lt/lt/produktai/se ... t_padargu/ turui noragini skutika cos t. Tik manau vamzdinis volas nelabai seklas ispaustu i zeme. Tektu keisti i packeri

Pakerio nagai paskui save irgi žemes kelia. Taip pat ir kemšasi labai. Mano nuomone, geriau jau lengvas žiedinis volas.

Nors ir ne giluminis purentuvas, bet lenkiškas, kad bent kažkiek tiktų į temą :) Sukasi mintys pirkti tokį noraginį skutiką ir gale volo konstruoti diskus su prispaudimo ratukais rapsui sėti.

Kaip manot ar verta ir ar pasiteisintų? Ar tiks tam reikalui vamzdinis volas? sėtume į vieną kartą skustą ražieną tik su kaltais, be kregždžių? Ar vistik geriau giluminis?

beariminis-agregatas-apsr-30r-40r.jpg

prieš 23 minutes , Išradėjas pranešimas:

Negiliai skutant laukas bus lygus ,bet rapsui seti kai pavarysi, tai volas negelbes.

Bet tai sėjant su kurmiu irgi tas pats būtų.. tik tarpueliai daug platesni ir sėklos gylį sunkiau nustatyt pakrikai beriant..

prieš 18 minutes , edviuks pranešimas:

na bet kiek koju ant kurmio ir kiek ant noraginio skutiko ? noraginis zeme maiso, o giluminis pakelia ieina deguonis ir vel padeda atgal nieko nevartes. 

Su kurmiu dar ir padą arimo suardytum...bet jeigu sausa, kažin ar turės sėkla ražienoj kontaktą su dirva, kad pradėtų dygti?

Ir kaip trąšas įterpti?

Įdomu, kodėl didieji ūkiai atsisako tokio sėjimo...

Vieni atsisako kiti seja su kurmiu,priezastis ta kad nusprendzia arti pries seja,nes nesusutvarko su chemija.Jei priesselis buvo purkstas su nedraugiska chemija rapsui,gali daryti ka nori,kol nesuarsi derliaus nebus.Nukentejes ir as esu del tos bedos  ,  dabar  .pataikau purskimus ir seju i nearta.Po normalaus kurmio zeme nelabai issivarto,sudygsta geriau nors ir sausa,nes dregme kyla is po kojos plysio ir uztenka sudygimui.

Tai tokiu atveju su kurmiu gal geriau seti tiesiai i raziena, o ne i skutima? 

Bet ar tikrai jis neprikelia luitu? tarkim Jympa kurmis tiesiom kojom?

Noretusi, kad tik grioviuka pjautu, nekeldamas zemiu i virsu...tada gal sliuzai nepultu

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti