Jump to content

dirvožemio tyrimai


gbandinis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Kalio chloridas išspres reikalus ;)

Gauna kviečiam 200kg sulfato. Galvoju iki 300kg didins amonio sulfato tik klausimas ar tikrai tikslinga tiek 

O ka tai duos? Nebent tikslas parugstinti dirvozemi. Siera vistiek isplaus tokius kiekius. Mano manymu 150 kvieciam perakis, patresus po pirmo tresimo ir veliau dar su kokiu fungicidu MgS patirpinti manau daugiau naudos bus o ta likusi 150 geriau pasilik, ant pelno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, sigitass pranešimas:

O ka tai duos? Nebent tikslas parugstinti dirvozemi. Siera vistiek isplaus tokius kiekius. Mano manymu 150 kvieciam perakis, patresus po pirmo tresimo ir veliau dar su kokiu fungicidu MgS patirpinti manau daugiau naudos bus o ta likusi 150 geriau pasilik, ant pelno

Kolega cia tik pasvarstymai ir klausiu gudresniu nes pH tikrai aukštas ir ar verta versti daugiai nei 150kg sulfato

Kaip matai Shaulini viska ka rado yra. O magnio ar netyre ar nera domenu apie ji. 

Išradėjas, dirvožemis neblogas, bet neatspindi visiškos realybės, kai per lauka labai skirtinga granuliometrinė sudėtis ir nuo molio iki durpės smėlio ir dar visokio velnio, kuris bendra lauko derlinguma muša iki 1-1,5t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Vilius pranešimas:

Kolega cia tik pasvarstymai ir klausiu gudresniu nes pH tikrai aukštas ir ar verta versti daugiai nei 150kg sulfato

Kaip matai Shaulini viska ka rado yra. O magnio ar netyre ar nera domenu apie ji. 

Išradėjas, dirvožemis neblogas, bet neatspindi visiškos realybės, kai per lauka labai skirtinga granuliometrinė sudėtis ir nuo molio iki durpės smėlio ir dar visokio velnio, kuris bendra lauko derlinguma muša iki 1-1,5t

Is tikro reikia dziaugtis kad ph 7 o ne 5,5 nes jei derliai siekia 8 tonas ir daugiau imanoma tai manau viskas ten gerai su tuo dirvozemiu, nebent kaip pas mane kad yra laukuose kad darai viska identiska o lauke kampas kokie 5 ha visada atsilieka nuo lauko per kokias 2 ar 3 tonas tokiose vietose reikia pasiziureti kas ten su juo negerai, aisku jei ne koks smelis o sausa tai nieko ir nepadarysi. Keik gamta duoda tokie ir derliai jei ne tie metai vistiek nekazka tepadarysi.

Derlius bandome kelti, o kiek tas duoda naudos kisenei tai gal net nesusimastome ar tas vienas ar kitas papildomas purskimas duoda kanors kisenei nes jug del to ir dirbame ar tik kad kaimynas labiau pavydėtu - manau kad daznai ir taip buna 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Vilius pranešimas:

Kolega cia tik pasvarstymai ir klausiu gudresniu nes pH tikrai aukštas ir ar verta versti daugiai nei 150kg sulfato

Kaip matai Shaulini viska ka rado yra. O magnio ar netyre ar nera domenu apie ji. 

Išradėjas, dirvožemis neblogas, bet neatspindi visiškos realybės, kai per lauka labai skirtinga granuliometrinė sudėtis ir nuo molio iki durpės smėlio ir dar visokio velnio, kuris bendra lauko derlinguma muša iki 1-1,5t

Mano tyrimai siek tiek prastesni,bet PH labai panasus Gal kiek didesnis,Am.sulfata kvieciams pilu po 200kg.Ryskiai matosi nugeltimai jei tresiant kur nors kliuna maziau.Diskutavau su vienu chemiku tai jis net patarinejo pabandyti visa azota atiduoti su Am.sulfatu.Kazkaip nesiryztu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gan smarkiai aktualus ph. Tai galvoju nejau kiekviena kartą tuos tyrimus darytis. Turiu tokiu vietu kur prastai auga viskas. Pasimatuociau ph, jei jis normos ribose, tada gal humuso trūksta, tai meslo vezciau. Tik idomu koki tą ph matuokli įsigyti. Buvau vieną iš adwa nusipirkęs, 30 eur berods. Tipo išsikasi kažkiek dirvožemio sumaišai su distiliuotu vandeniu ir matuoji, bet taip matuoti duomenys labai skyrėsi nuo tų kur tyrimus dare. Net durpej ph normalus buvo. Gal yra toks matuoklis kur tiesiai ir tiksliai žemę gali matuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...