Jump to content

dirvožemio tyrimai


gbandinis

Recommended Posts

Jei kompleksas, vis tiek jis turi būti su didesniu fosforo kiekiu. Kas realiai yra brangiau nei atskirai barstyti amofosą ir kalį. Nes tas 10-26-26 neatstatys P ir K balanso. Aš pats asmeniškai jau trečias pavasaris prasidės kai atiduodu vienanarėm, tirsim rudenį vėl iš naujo, bet grūdų derlius žymiai padidėjo ir pasidarė stabilus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, tadasg pranešimas:

Jei kompleksas, vis tiek jis turi būti su didesniu fosforo kiekiu. Kas realiai yra brangiau nei atskirai barstyti amofosą ir kalį. Nes tas 10-26-26 neatstatys P ir K balanso. Aš pats asmeniškai jau trečias pavasaris prasidės kai atiduodu vienanarėm, tirsim rudenį vėl iš naujo, bet grūdų derlius žymiai padidėjo ir pasidarė stabilus.

Zieminiams pries seja vienanaremis vaziuojat? O vasarojui pries seja tiek kali tiek fosfora? Ir idomu dar ar tresiat pagal zemelapius ar visam laukui viena norma vienodai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Reik isivertint manau  iki 300kg. Nes per metus dideliais kiekiais žemės neatgaivinsi. Turiu toki nedideli ekspermentini laukeli irgi gan numelžtas. Tai kiekvienais metais gauna po 600kg npk ir kad derliai butu super nematau. 

Taikyk sėjomaina, žalias trašas ir panašiai ;)

Vyrai, aš jum pasakysiu paprastai ir aiškiai, duok kiek nori ir ką nori, visko pradžios pradžia yra PH jūsų sklype. NORMALUS Ph t.y. pasiekiamas augalui K ir P ir t.t. Duokit man prirsmėlį kurio PH 6.0 aš jums 6t.užauginsiu visai daug nesukdamas galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kiuxsas pranešimas:

Vyrai, aš jum pasakysiu paprastai ir aiškiai, duok kiek nori ir ką nori, visko pradžios pradžia yra PH jūsų sklype. NORMALUS Ph t.y. pasiekiamas augalui K ir P ir t.t. Duokit man prirsmėlį kurio PH 6.0 aš jums 6t.užauginsiu visai daug nesukdamas galvos.

Tai čia savaime aišku kad ph turi būti sutvarkytas kaip priklauso. Be to, autorius minėjo kad ph 6 - 6,7 svyruoja tai mes ir patarinėjam kokias trąšas pasirinkti.

Prieš 3 valandų, tadasjo pranešimas:

Zieminiams pries seja vienanaremis vaziuojat? O vasarojui pries seja tiek kali tiek fosfora? Ir idomu dar ar tresiat pagal zemelapius ar visam laukui viena norma vienodai?

Tiek žieminiams, tiek vasariniams beriamos vienanarės. Tik deja dar visam laukui vienodai. Bet gali būti kad pavasarį startuosim jau pagal žemėlapius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tadasg pranešimas:

Tai čia savaime aišku kad ph turi būti sutvarkytas kaip priklauso. Be to, autorius minėjo kad ph 6 - 6,7 svyruoja tai mes ir patarinėjam kokias trąšas pasirinkti.

Tiek žieminiams, tiek vasariniams beriamos vienanarės. Tik deja dar visam laukui vienodai. Bet gali būti kad pavasarį startuosim jau pagal žemėlapius.

Du vaziavimai trestuvu? Neikirsta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, kiuxsas pranešimas:

Vyrai, aš jum pasakysiu paprastai ir aiškiai, duok kiek nori ir ką nori, visko pradžios pradžia yra PH jūsų sklype. NORMALUS Ph t.y. pasiekiamas augalui K ir P ir t.t. Duokit man prirsmėlį kurio PH 6.0 aš jums 6t.užauginsiu visai daug nesukdamas galvos.

Aš ir aštuonias tonas užauginsiu ir ką nesukdamas galvos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Nieko man neduoda tik tiek, kad zinau, kad nera bloga situacija ir vis tiek noriu ji padidinti. Man dabar aktualu P ir K zemelapiai, kad galeciau tresti su ismania barstykle :)

Nusiperki gudrią sėjamąją, kuri realiu laiku matuoja humuso kiekį, dirvos drėgmę ir temperatūrą, pagal tai skaičiuoja sėklos normą, kad turėtum tolygų dygimą visam lauke.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Bulvinykas pranešimas:

Nusiperki gudrią sėjamąją, kuri realiu laiku matuoja humuso kiekį, dirvos drėgmę ir temperatūrą, pagal tai skaičiuoja sėklos normą, kad turėtum tolygų dygimą visam lauke.

 

O tai visatai skaičiuojama ir kintama norma sėja. Ne dėl to kad pasėti tiek kiek toje vietoje dirvą sugebės išmaitinti? Kad nebūtų konkurencijos smeliuose paėjus per tankiai. Ir kur riebiau pasėti daugiau.

Kažkaip nesuprantu kaip kintama norma gali įtakoti dygimo to lyguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Bulvinykas pranešimas:

Nusiperki gudrią sėjamąją, kuri realiu laiku matuoja humuso kiekį, dirvos drėgmę ir temperatūrą, pagal tai skaičiuoja sėklos normą, kad turėtum tolygų dygimą visam lauke.

 

 

Na apie toki kosmini aparata dar negirdejau ir, kol kas, dar neizvelgiu jo naudos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Nusiperki gudrią sėjamąją, kuri realiu laiku matuoja humuso kiekį, dirvos drėgmę ir temperatūrą, pagal tai skaičiuoja sėklos normą, kad turėtum tolygų dygimą visam lauke.

 

Na kad granulometrinę realiu laiku matuotu ir normą keistų tai yra tokių aparatų, bet, kad humusą.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...