Jump to content

Purkštuvų naudotojų atsiliepimai


Recommended Posts

Įdomumo dėliai,kodėl ne JD purkštuvas geras daiktas ar ne? :D

Jei kalbant apie mechaninį tvirtumą JD 700 serija tikrai viskas labai gerai, ko nepasakyčiau apie elektroniką. Pokrypio reguliavimas susikniso ir po remonto neveikia taip kaip naujas. Vėžų sekimas per jautrus, per daug gaunasi visokių nereikalingų kraipymusi. Normos kartais irgi kompas ilgai ieško, ypač sezono pradžioj. Žodžiu nesutvertas tokioms sąlygoms kurias turi dauguma LT ūkių. Ne kiekviena diena įvarom purkštuvą po stogu. O jis tiesiog prašosi būti sausai. Nes nei viena elektronikos dėžė lengvai nenusiima.

Nemanau, kad dar kartą pirkčiau tokį pat.

kaip cia dabar taip butu? kazkur skaiciau tavo pasisakymus kad tai jis labai vykes,o dabar sakai kad jau nebepirkciau :eusa-think::) aisku juokais drapox,nieko asmenisko,spalva juk neviska lemia ;)

Tikrai nesakau, kad jis nevykęs. Žiūrint su kuo lyginsi. Manau, kad yra bent pora ar trejetas geresnių brendų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Renkuosi purkštuvą ir domina atsiliepimai pagrinde apie šiuos:

Hardi Navigator 3000; Amazone UG3000; Lemken Albatros 9/300;

Šiai dienai renkuosi iš šiu modelių (ateityje gal dar kažką pridėsiu), norėčiau išgirsti pliusų ir minusų iš naudotojų. Pvz: greitai/lėtai išsimala sijos, nesumaišo/sumaišo normaliai chemijos, chemikalu bakelyje negalima tirpinti karbamido, prastai/gerai kopijuoja sijos ir t.t.. Ačiū už pagalbą kolegos.

Įdomumo dėliai,kodėl ne JD purkštuvas geras daiktas ar ne? :D

Per daug žinomas iš praeities, kad jį įtraukčiau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, aš taip pat po truputėli ieškaus purkštuvo, purkšti reiks apie 600 ha, kaip manot viska apibendrinus(purškimo kokybe ir greiti, patikimuma,servisa,detaliu pasiula,patoguma,kaina ir pan.) kuris turi geriausias savybes:

1. Amazone

2. Jd

3. Kverneland

4. kas dar?

kažkaip linkstu prie Amazonės...skaitinėjau tipo kad blogas servisas...kaip iš tikrujų yra...bet tipo kopijavimas, sijų stiprumas okei...pasidalinkite patirtimi... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš taip pat po truputėli ieškaus purkštuvo, purkšti reiks apie 600 ha, kaip manot viska apibendrinus(purškimo kokybe ir greiti, patikimuma,servisa,detaliu pasiula,patoguma,kaina ir pan.) kuris turi geriausias savybes:

1. Amazone

2. Jd

3. Kverneland

4. kas dar?

kažkaip linkstu prie Amazonės...skaitinėjau tipo kad blogas servisas...kaip iš tikrujų yra...bet tipo kopijavimas, sijų stiprumas okei...pasidalinkite patirtimi... :icon-rolleyes:

Ir SVT servisas silpnas? Detaliu kiek reikejo visai neblogai sekesi su SVT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

as taip pat kokia technika berinkciaus, pirmu per vadyba, po to ukiai, bendroves, po to priimi sprendima :icon-wink: dar svarbus labai momentas ant kiek arti ukio yra tos kompanijos servisas,atstovybe...sugedo, nuleki dalies ir vel gazo... o i leeba kazkaip net neatkreipiau demesio is tikruju :icon-rolleyes: ten 6 ir 8 tonos talpos ania...blemba jei idealios salygos purskimo(sausa) tai fantastika, o jei blogos isipili puse purkstuvo ir leki :)nes kitaip griovus lauke paliksi, taip pagalvojus ania... :)

o damana kod atmetei?del ju kainos?

o apie leeba ka girdejai?

kita savaite tesiam paieskas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na girdeti tai girdejau geru atsiliepimu apie Leeba, bet manau reikia faktu, o kalbos tai zinai ir lieka kalbomis. Damano atsisakiau ne del kainos ir konstrukcija gera ju, patobulinimu padaryta, veikia, dirba, purskia, nelusta jei nelaksto per lauka tolygu arimui 20 km/h greiciu (yra tokiu, pats maciau)....Bet ten suzinojau tokia smulkmenele kuri nuleme mano sprendima atsisakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

Kokios tos opcijos pas lemkena? Kiek aš domiuosi tai Tecnomoi daugiausia buna visko prikrauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš taip pat po truputėli ieškaus purkštuvo, purkšti reiks apie 600 ha, kaip manot viska apibendrinus(purškimo kokybe ir greiti, patikimuma,servisa,detaliu pasiula,patoguma,kaina ir pan.) kuris turi geriausias savybes:

1. Amazone

2. Jd

3. Kverneland

4. kas dar?

kažkaip linkstu prie Amazonės...skaitinėjau tipo kad blogas servisas...kaip iš tikrujų yra...bet tipo kopijavimas, sijų stiprumas okei...pasidalinkite patirtimi... :icon-rolleyes:

Kodėl neitrauki Tecnomos i saraša?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

Kokios tos opcijos pas lemkena? Kiek aš domiuosi tai Tecnomoi daugiausia buna visko prikrauta.

Na kaip pasakyti, tecnomoje panasiai galimybes su opcijomis, tik man lemkeno sijos pasirode ir tvirtesnes ir geriau kopijuojancios kiek sugebejau rasti info ir kiek maciau. O opcijos pas lemkena nuo disliaus ir tilto amortizacijos iki pilno elektroninio valdymo. Na kaip pvz. amazonei tilto amotrizacijos nera, o cia ir tilto ir disliaus gali gauti, plius man aktualu sekciju skaicius, hardis 20m siulo tik 5, o lemkenas 13. (bent jau taip vadyba deklaruoja ir tai yra daugiausiai is visu). Kitoms markems vis ko truksta ar negali uzsisakyti, o pas lemkena gali gauti praktiskai ko nori. :) Na ir Tecnomai taspats, bet kadangi ja jau atmeciau tai is mano saraso lemkenas gudriausias. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl neitrauki Tecnomos i saraša?

Manau todėl, kad reik purkšt 600ha, jei dar vienas purkštuvas tam plotui tai aš asmeniškai irgi nerizikuočiau pirkdamas tokį daiktą... :eusa-think:

Dėl leeb'o - atkreipkite dėmesį į jo tuščio svorį, kadangį sudėta į jį daug nerūdijančio plieno, jis gavosi sunkus...su visom iš to išplaukiančiom bėdom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

seip but ydomu kodel tau kvernelandas nepatiko?seip kaina jo ir komplektacija tai tikrai gera :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

Kokios tos opcijos pas lemkena? Kiek aš domiuosi tai Tecnomoi daugiausia buna visko prikrauta.

Na kaip pasakyti, tecnomoje panasiai galimybes su opcijomis, tik man lemkeno sijos pasirode ir tvirtesnes ir geriau kopijuojancios kiek sugebejau rasti info ir kiek maciau. O opcijos pas lemkena nuo disliaus ir tilto amortizacijos iki pilno elektroninio valdymo. Na kaip pvz. amazonei tilto amotrizacijos nera, o cia ir tilto ir disliaus gali gauti, plius man aktualu sekciju skaicius, hardis 20m siulo tik 5, o lemkenas 13. (bent jau taip vadyba deklaruoja ir tai yra daugiausiai is visu). Kitoms markems vis ko truksta ar negali uzsisakyti, o pas lemkena gali gauti praktiskai ko nori. :) Na ir Tecnomai taspats, bet kadangi ja jau atmeciau tai is mano saraso lemkenas gudriausias. :D

Neskaitant to kas isvardinta auksciau, ar gali Lemkenas pasiulyti:

-keturguba purkstuko laikykli, valdoma is kabinos?

-kiekvieno purkstuko valdyma per GPS?

-veziu sekima vairuojant purkstuvo ratus?

O ir sijos jo kazkur matytos, lygtais Schmotzeris tokias pat naudoja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios tos opcijos pas lemkena? Kiek aš domiuosi tai Tecnomoi daugiausia buna visko prikrauta.

Na kaip pasakyti, tecnomoje panasiai galimybes su opcijomis, tik man lemkeno sijos pasirode ir tvirtesnes ir geriau kopijuojancios kiek sugebejau rasti info ir kiek maciau. O opcijos pas lemkena nuo disliaus ir tilto amortizacijos iki pilno elektroninio valdymo. Na kaip pvz. amazonei tilto amotrizacijos nera, o cia ir tilto ir disliaus gali gauti, plius man aktualu sekciju skaicius, hardis 20m siulo tik 5, o lemkenas 13. (bent jau taip vadyba deklaruoja ir tai yra daugiausiai is visu). Kitoms markems vis ko truksta ar negali uzsisakyti, o pas lemkena gali gauti praktiskai ko nori. :) Na ir Tecnomai taspats, bet kadangi ja jau atmeciau tai is mano saraso lemkenas gudriausias. :D

Neskaitant to kas isvardinta auksciau, ar gali Lemkenas pasiulyti:

-keturguba purkstuko laikykli, valdoma is kabinos?

-kiekvieno purkstuko valdyma per GPS?

-veziu sekima vairuojant purkstuvo ratus?

O ir sijos jo kazkur matytos, lygtais Schmotzeris tokias pat naudoja :)

Keturgubo laikiklio per visa ukininkavimo laikotarpi neprireike ir kaip matau neprireiks, tai del sito negaliu pasakyti ar turi lemkenas ar kiti, man jis bereikalingas. Atskiras valdimas taipogi man nereikalingas, tai neklausiau, amazone liktais turi, nes siule man sita. O seip tai galima toki daikta uzsisakyti bet kokiam purkstuvui, tik statosi papildoma iranga ir kainuoja kaip....:D Reikia pasiknaisioti, turejau info apie gamintoja kaskur...Dar tas pats gamintojas gamina iranga kuri ispurskia tiksliai ant augalo, jei yra tarpas nepurskia kiek pamenu. Ratu vairavima gali pasiulyti UX ir Tecnomos kaskuris modelis, Bertrudas dar berods ir Commanderis (ten toks specifinis ir galima judeti daug didesniu greiciu) is tu kur domejausi, bet tai vel reikia ziureti kaip veikia tas sekimas ir ar apsimoka. Man ant tokio ploto ratu vairavimo nereikia. Sociai ir disliaus. Sijos panasios, ir jei tai butu smocerio tai valio, nes jos pas ta daikta laiko gerai. Tik Smoceriui siju vertikali sparno ivore jei nepatepi dyla, yra kas keite, minejo kad atlaike 6m, o dirbamos zinau jog 1200ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai Kvernelanda, damana, leeba, agrio ir aisku lenkiskus atmeciau jau. Leeba atmeciau del to, kad jis man per didelis, o del jusu ukio dydzio manau reiketu pasiziureti tikrai. Asmeniskai as tai vaziuoju per visas imones, pasiklausau ka vadyba buria ir tada per ukininkus, bendroves lekiu atsiliepimu. Tai dabar sarase liko is visu lietuvoje pardavinejamu purkstuvu: Amazone, Hardi, Lemken ir JD (jei naujajeme modelyje bus padaryti tam tikri pakeitimai.) Technologiskai Lemkenas siulo daugiausia opciju, tik dar del patikimumo turiu tik du ukius aplankes...ju atsiliepimai geri.

seip but ydomu kodel tau kvernelandas nepatiko?seip kaina jo ir komplektacija tai tikrai gera :eusa-think:

Kvernelandas arba Rau taspats purkstuvas, geriau jau pasvalio agrodilerio perku ir liks pinigu dar remontui. :) Na paciu ukininku turetoju, atsiliepimai, vizualus parodymai problemu ir nuleme apsisprendima. Aisku tie kur nupurske kelis sezonus ir finale gave pora tukst. ha tai dar sako jog gerai viskas. As vazineju ir ieskau atsiliepimu tu kurie siai dienai nupurske bent jau keliolika tukst.ha. Nes tik tada gali pamatyti kaip atrodo daiktas kuris dirba. Cia tik mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant tokio ploto ratu vairavimo nereikia. Sociai ir disliaus. /quote]

šiaip visom tamstos mintim aukščiau visiškai pritariu, nėra ko dėt tų daiktų kurių realiai nepanaudosi...bet dėl vairavimo su ratais dar pagalvok, nes su tais dišliais vairuojamais mėgsta ir parvirsti ir šiaip turiu susidaręs nuomonę, kad su ratais vairuojamais geriau seka :icon-rolleyes: nebent išsirinktas purkštuvas negali to pasiūlyti, tada kita kalba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant tokio ploto ratu vairavimo nereikia. Sociai ir disliaus. /quote]

šiaip visom tamstos mintim aukščiau visiškai pritariu, nėra ko dėt tų daiktų kurių realiai nepanaudosi...bet dėl vairavimo su ratais dar pagalvok, nes su tais dišliais vairuojamais mėgsta ir parvirsti ir šiaip turiu susidaręs nuomonę, kad su ratais vairuojamais geriau seka :icon-rolleyes: nebent išsirinktas purkštuvas negali to pasiūlyti, tada kita kalba...

Na matote as pradzioje kai tik pradejau dometis purkstuvais buvau uz vairuojamus ratus, kol nepakalbejau su tokiu zmogeliuku kuris susuko visas mintis. Tai dabar dar bandau viska atkapstyti ir apskaiciuoti. Pasak jo, su vairuojamu disliumi virsta labiau uz vairuojamus ratus tuo atveju kai disliaus pasisukimo vieta yra arciau traktoriaus padaryta. O jei paskaiciuota ir padaryta grynai purkstuvo tempimo centre (kaskaip panasiai man aiskino), tai isvengiama to lengvo virtimo ir gaunamas geras ir stabilus sekimas. O vairuojami ratai tada siuo atveju isbrangina visa konstrukcija. Plius sake, kad vairuojami ratai negali veikti simetriskai, na kai pasisuka vienas turi labiau pasisukti i vidine puse kad isvengti lauzimo ir po to atsirandanciu pasekmiu. Tai vat dabar bandau atkasti ar cia teisybe ar melas ir jei teisybe, tai kiek jos cia tera. :) O purkstuvas dar neissirinktas, dar vis mazinu ju skaiciu kol liks vienas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matote as pradzioje kai tik pradejau dometis purkstuvais buvau uz vairuojamus ratus, kol nepakalbejau su tokiu zmogeliuku kuris susuko visas mintis. Tai dabar dar bandau viska atkapstyti ir apskaiciuoti. Pasak jo, su vairuojamu disliumi virsta labiau uz vairuojamus ratus tuo atveju kai disliaus pasisukimo vieta yra arciau traktoriaus padaryta. O jei paskaiciuota ir padaryta grynai purkstuvo tempimo centre (kaskaip panasiai man aiskino), tai isvengiama to lengvo virtimo ir gaunamas geras ir stabilus sekimas. O vairuojami ratai tada siuo atveju isbrangina visa konstrukcija. Plius sake, kad vairuojami ratai negali veikti simetriskai, na kai pasisuka vienas turi labiau pasisukti i vidine puse kad isvengti lauzimo ir po to atsirandanciu pasekmiu. Tai vat dabar bandau atkasti ar cia teisybe ar melas ir jei teisybe, tai kiek jos cia tera. :) O purkstuvas dar neissirinktas, dar vis mazinu ju skaiciu kol liks vienas. :)

Turi labiau pasidomėt apie ta sekima, nes tas žmogeliukas tau kažka ne taip supasakojo, su vairuojamu dišlium bet kuriuo atveju greičiau virsta, dėl to ir gamina tuos su vairuojamais ratais (nors jie ir brangesni) kad purkštuvas sektu tiksliai pagal traktoriu ivairiom darbo salygom, nes tie kur su vairuojamu dišliumi dėl saugumo rekomenduojama sekima išjungi prieš darant posuki kalne.

Kvernelandas arba Rau taspats purkstuvas, geriau jau pasvalio agrodilerio perku ir liks pinigu dar remontui. :) Na paciu ukininku turetoju, atsiliepimai, vizualus parodymai problemu ir nuleme apsisprendima. Aisku tie kur nupurske kelis sezonus ir finale gave pora tukst. ha tai dar sako jog gerai viskas. As vazineju ir ieskau atsiliepimu tu kurie siai dienai nupurske bent jau keliolika tukst.ha. Nes tik tada gali pamatyti kaip atrodo daiktas kuris dirba. Cia tik mano nuomone.

Pasidalink plačiau kas per gedimai ir problemos pas tuos purkštuvus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalink plačiau kas per gedimai ir problemos pas tuos purkštuvus.

Na is aplankytu ukiu apibendrinus bedas: nekopijuoja sijos jei purkstuvas pasvires vaziuoja ilgesni laika (praktiskai visi ta paminejo), truke sijos (2 paminejo ir parode), prasitrynusi backa (4 parode, bandyta remontuoti, klyjuoti), prastai isiplaunanti backa, po kiek laiko viduje matosi chemijos likuciu ar padariniu kaip cia tiksliau issireiksti (toks kaip patamsejimas, netoks slidus pavirsius, pas keleta pirmuju ta maciau), neteisinga greiti rodo, pasitaiko kad pradeda strikti valdymas (elektronika) reikia perkrovineti, kaip pasake labiausiai uzknisa kai supranti jog jau nebepurskia kuris laikas nuo greicio. O vienas turejo Rau ir poto 4200 pasvalio agrodilerio, tai sake agrodilerio jam geriau, sijos minejo kad kopijuoja panasiai abieju tik agrodilerio dar nebuvo tu vaikisku problemu su elektronika (sake jei ne tas daviklis tai kitas jau ziurek neveikia, (na as manau reikia jam dar atidirbti tiek kiek Rau buvo atidirbes)) ir kaska minejo jog agrodileris patobulino sekima tai dabar sake bus dar geriau. Tai vat toks apibendrinimas. O siaip tai negendancios technikos nera ir manau kiekviena daikta reikia priziureti ir jis vienaip ar kitaip tarnaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi labiau pasidomėt apie ta sekima, nes tas žmogeliukas tau kažka ne taip supasakojo, su vairuojamu dišlium bet kuriuo atveju greičiau virsta, dėl to ir gamina tuos su vairuojamais ratais (nors jie ir brangesni) kad purkštuvas sektu tiksliai pagal traktoriu ivairiom darbo salygom, nes tie kur su vairuojamu dišliumi dėl saugumo rekomenduojama sekima išjungi prieš darant posuki kalne.

Pas jus Tecnoma kiek pamenu? Ar neturejote problemu su detalemis ir servisu? Nes man cia vienas pasake kad daliu neimanoma sulaukti is ju, kitas papasakojo jog jam liepe paciam ardytis ir remontuotis, nes neva neturi laiko jie. O ir siaip ten sako jog vienas kaskoks gudresnis laksto per visa Lt. Nes ten kieme pas juos tai dirba tokie , kad pas save i uki tikrai neimciau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu purkstuvas nebus tehnikos zvaigzde tad siulau nusileist ant zemes ir tiesiog issirinkti patikima paprasta branda, visokie kopijavimai galu gale taip daknis kad pats save keiksi kam tikejai kazkuom tai,

gerai sekantis purkstuvas yra tik vienas - savaeigis, visi kiti tik nevykusios kopijos ar siekimas imituoti tai kas tikrai nera paprasta.

kol naujas viskas ok kai susitrins tada vazinesi isjunges visus sekimus ir tik pries kaimyna galesi pasipuikuoti kad pas tave su sekimu, bet kaimynas ne durnas pro laukus vaziuoja ir mato seka jis tave ar ne (purkstuvas)

tai va, zodziu grynai gamybinis patarimas - tvirtas, patikimas, bet gink dieve be jokiu makaronu.

ko tikrai neatsisakyciau tai sekciju kontroles nuo gps ir srauto sukimosi ratu maisant, ta prasme kad tirpalas stangose eina ratu kai maisomas, o visa kita tik taip isvargina, kad net nebelieka noro dirbti.

Niekad nesusimasciau gal cia taip specialiai suredyta, daknisa smulkmenos ir visokie nenumatyti gedimai tai imi ir vel nauja perki, o tie prieskariniai ziurek vaziuoja ir vaziuoja ir dar vaziuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...