Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

Galuose kregždutės, tempiu su NH 7060 arba su JD 4755  abu kažkur apie 200aj.  Kas verčiau tai kiekvienas turi savo nuomone, nes jei lenkas pabirės tai maždaug galvosi durnas, kad pirkau o jei lemkenas pasiskleis tai tada galvosi kiekvienam pasitaiko, jeigu lenkiško dažaii po keliu metu nubluks tai sakys šūdas net nudažyt nemoka ka jau kalbėt apie kokybe, jei lemkenas paves tai sakys nieko čia baisaus, truputis svarkės truputis metalo ir varom toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-08-27 at 18:16, viktorass pranešimas:

Šiemet pavasari o dabar ir rudeni  išbandžiau  lenkiška AGRO-TOM  UPH,  tai jei lyginant su germinatorium tai kur grumstai po arimo padžiūve tai su germiu 2 kart reik važiuot su tuo kompaktorium vieno užtenka.

O nekisa voliuku, kai tokia zeme dregna, kaip dabar????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Witalikas pranešimas:

O nekisa voliuku, kai tokia zeme dregna, kaip dabar????

Kaip dabar, turi galvoi šendien, tai tada be šansu, penktadieni ir šeštadieni variau su juo arimus tai nekišo bet baigus lauka pravariau per tokias drėgnesnes vietas tai užkišo  kelis tarpus, drėgnai žemiai reiktu kultivatoriaus be jokiu voliuku. Jei drėgna stipriai tai užkiš bet koki vola, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , viktorass pranešimas:

Kaip dabar, turi galvoi šendien, tai tada be šansu, penktadieni ir šeštadieni variau su juo arimus tai nekišo bet baigus lauka pravariau per tokias drėgnesnes vietas tai užkišo  kelis tarpus, drėgnai žemiai reiktu kultivatoriaus be jokiu voliuku. Jei drėgna stipriai tai užkiš bet koki vola, 

Ne ne, nesiandien. 

Nesugalvoju koki padarga isigyti, pries vederi su dirbimu. Nes iki siol su balkiu lyginom, bet ner 100% dirvos paruosimas seklai. 

Paskaicius atsiliepimus, patiko sitas padargas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Ne ne, nesiandien. 

Nesugalvoju koki padarga isigyti, pries vederi su dirbimu. Nes iki siol su balkiu lyginom, bet ner 100% dirvos paruosimas seklai. 

Paskaicius atsiliepimus, patiko sitas padargas. 

Tai tame ir reikalas, kad tu padargu ivairiu reik, turim germinatoriu Šiauliu gamybos bet pernai uždžiovino moli tai su tuo germiu 3-4 kart teko važiuot kol aptrupinau, žiūriu šalia kaimynai net keli su tais čekiškais farmet kompaktomatais visai neblogai sudirba tokius molius tai aš ta lenka paėmiau nes tas čekas per brangus man. Jei kaina nebaido tai čekiška galima su segmentine lyginimo llenta reguliuojama iš kabinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, viktorass pranešimas:

Tai tame ir reikalas, kad tu padargu ivairiu reik, turim germinatoriu Šiauliu gamybos bet pernai uždžiovino moli tai su tuo germiu 3-4 kart teko važiuot kol aptrupinau, žiūriu šalia kaimynai net keli su tais čekiškais farmet kompaktomatais visai neblogai sudirba tokius molius tai aš ta lenka paėmiau nes tas čekas per brangus man. Jei kaina nebaido tai čekiška galima su segmentine lyginimo llenta reguliuojama iš kabinos.

Norisi kuo pigiau, bet gera daikta isigyti. Ukis mazas, tai ir pinigu ne marios. Lenkiskui surinkciau. 

O kaip jo patvarumas, nes kalba. Kad lenkiski metalai kudi yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Witalikas pranešimas:

Norisi kuo pigiau, bet gera daikta isigyti. Ukis mazas, tai ir pinigu ne marios. Lenkiskui surinkciau. 

O kaip jo patvarumas, nes kalba. Kad lenkiski metalai kudi yra

Na apie patvaruma tai sunku kol kas sprest, dabar pirmi metai su juo dirbau tai tik apie 200 ha sudirbau, prieš pirkdamas skaitinėjau lenku forume tai atsiliepimu blogu nebuvo bet ten pavyko rast informacijos tik apie 4 metru toki agregata, Dėl to kūdumo tai kiekvienas turi savo nuomone jei padargo svoris gerokai virš 4 tonu tai nepasakyčiau, kad jis lengvas, aš turiu nemažai lenkišku padargu tai visi kol kas man atidirbo investuotus pinigėlius ir dar uždirbo. Jei netyčia kliudytum koki stulpa ar medi tai tegul ir trigubai brangesnis jis bus bet suluš vis vien. o jei tokia nelaimė atsitiks su pigesniu tai nepikta ir pasiremontuot ar netgi kita nauja gali vėl nupirkti, mes mastėm apie ta čekiška farmet bet jo kaina dvigubai didesnė o darbas tai vizualiai lygiai taip pat atrodo tai už ta pinigu suma kiek už ji reiktu atiduot paėmėm ta agro-tom ir dar plūga nupirkom 5 korpusu akpil firmoskas labai šiemet paspartino darbus. Prie kokio traktoriaus kabintum ta kompaktomata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , viktorass pranešimas:

Na apie patvaruma tai sunku kol kas sprest, dabar pirmi metai su juo dirbau tai tik apie 200 ha sudirbau, prieš pirkdamas skaitinėjau lenku forume tai atsiliepimu blogu nebuvo bet ten pavyko rast informacijos tik apie 4 metru toki agregata, Dėl to kūdumo tai kiekvienas turi savo nuomone jei padargo svoris gerokai virš 4 tonu tai nepasakyčiau, kad jis lengvas, aš turiu nemažai lenkišku padargu tai visi kol kas man atidirbo investuotus pinigėlius ir dar uždirbo. Jei netyčia kliudytum koki stulpa ar medi tai tegul ir trigubai brangesnis jis bus bet suluš vis vien. o jei tokia nelaimė atsitiks su pigesniu tai nepikta ir pasiremontuot ar netgi kita nauja gali vėl nupirkti, mes mastėm apie ta čekiška farmet bet jo kaina dvigubai didesnė o darbas tai vizualiai lygiai taip pat atrodo tai už ta pinigu suma kiek už ji reiktu atiduot paėmėm ta agro-tom ir dar plūga nupirkom 5 korpusu akpil firmoskas labai šiemet paspartino darbus. Prie kokio traktoriaus kabintum ta kompaktomata.

skutika turiu lenkiska, 3 sezonus  dirbau kolkas super. Tik klaida padariau, kad mazais diskais pasiemiau. Tai kai slapesne zeme kisa tarp remo ir disku. 

Jauciu labiau JD 6530 cipuotas,( apie 150ag) valkios ji. Nes prie MF 7615 sejalka prikabinat, na zinoma. Ir jam papuls pavalkiot. 

As galvoju apie 5m, turetu but pilnos akys jam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 3 valandų, matimas pranešimas:

Sveiki, reikia patarimo. Ar  case puma150 ag susidoros su su  6metru dinapolio germinatoriumi? Dirbamos zemes labai ivairios nuo priesmelio iki molio,  yra  ir kalvuotu lauku. 

 Kadangi turiu 6 metru germi ir esu ji tampes su 160aj valtra ir 210 nh bei 200aj jd tai galiu pasakyti taip, jei ateityje žadi isigyt didesni traktoriu tai gal rizikuok imt 6 metru, bet jei planuoji dirbti pagrinde su ta puma tai tada imk 5 metru, čia kur berniukai rašinėja apie kažkokius 120 aj traktorius tai čia yra absoliutus briedas,  tuojau papasakosiu kaip ten atrodo darbas su 120aj ir 200aj, jei nori, kad germis atliktu savo darba po vieno važiavimo, o kartais ir vieno būna mažai, tai germi užkabini   ant šlaumu ir jas nuleidi i plaukiojančia padėti, tuomet priekiniai volai, lyginimo lenta ir visa kita kas už ju dirba pilnu pajėgumu ir maždaug 200aj ir beveik 9 tonos ir dubliai turi ka veikt. kitas varijantas 160aj ir6,5 tonos svoris, tuomet numetus ant plaukiojančio traktorius jau gerokai prabuksuoja, i kalna gali visai užsikast, tuomet prikeli ant šlaunu padargo prieki ir važiuoji ir kuo daugiau keli tuo lengviau važiuoji, taigi tokiu principu vadovaujantis tai ir su  kokiu 110aj belarusu galima girtis, kad 6 metrus trauki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , viktorass pranešimas:

 Kadangi turiu 6 metru germi ir esu ji tampes su 160aj valtra ir 210 nh bei 200aj jd tai galiu pasakyti taip, jei ateityje žadi isigyt didesni traktoriu tai gal rizikuok imt 6 metru, bet jei planuoji dirbti pagrinde su ta puma tai tada imk 5 metru, čia kur berniukai rašinėja apie kažkokius 120 aj traktorius tai čia yra absoliutus briedas,  tuojau papasakosiu kaip ten atrodo darbas su 120aj ir 200aj, jei nori, kad germis atliktu savo darba po vieno važiavimo, o kartais ir vieno būna mažai, tai germi užkabini   ant šlaumu ir jas nuleidi i plaukiojančia padėti, tuomet priekiniai volai, lyginimo lenta ir visa kita kas už ju dirba pilnu pajėgumu ir maždaug 200aj ir beveik 9 tonos ir dubliai turi ka veikt. kitas varijantas 160aj ir6,5 tonos svoris, tuomet numetus ant plaukiojančio traktorius jau gerokai prabuksuoja, i kalna gali visai užsikast, tuomet prikeli ant šlaunu padargo prieki ir važiuoji ir kuo daugiau keli tuo lengviau važiuoji, taigi tokiu principu vadovaujantis tai ir su  kokiu 110aj belarusu galima girtis, kad 6 metrus trauki.

Ne briedas  bet rasau kaip zinau pas save pas mane lygumos laukuose prikabinimas pas mane ant kilpos as kazkaip nustatau kad jis stovetu lygiai su zemes pavirsium nustatau valkes kad dirbtu pilnu pajegumu bet kad ir nepiltu zemes  per virsu ir antra syki 12 km vaziuoji vistiek pirmasyk tokiu greiciu nevaziuoji per arima na nebet pas tave lengvos zemes,kaip tavo prikabinimas ir dirbimas neutralioje padetyje tai pirmasyk girdziu gal dar patirties mazokai turiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...