Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

2 valandas ago , PaAgro said:

Jei ieškote žemės dirbimo agregato - suomiškas Potila kultivatorius yra geras variantas. 

Va taip gražiai dirba :) 

 

kultivuoja iškultivuota lauka :D:D:D:D  o tai gal galima pamatyt kaip jis arime dirba ? nu tai tokiam iškultivuotam lauke galima ir paprastas akėčias tampyt vaizdas geras bus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Prieš 1 valandą, MBLORINSER pranešimas:

Visiškai skirtingi padargai. Kompaktorius tai sutrumpinta kultivatoriaus versija dažniausiai 2 eilės nagų ir volas o už jo jau sėjalka. Trumpas dėl to kad traktorius pakeltų su sėjalka. Todėl ir pavadinimas kompaktiškas

Kažkaip neaišku su tais pavadinimais,  aš ten pirmai kompaktorium pavadinau ta uph-6, gal ji reiktu kitaip pavadint, nes ano tai niekaip kompaktišku nepavadinsi, jis už germi ilgesnis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar sito agregato pliusas tas kad jei skusta raziena tai jis manau gerai ir nesikistu  ka su germiu neimanoma manau butu padaryti. siemet rapsui biski susiariau blogai raziena ir buvo nedaug mano akim siaudgaliu tai germi kiso kaip turi buti lengvoje zemeje, molyja viskas ok, prasoka tie siaudai. ir kaip skesta tas germis legvoje zemeje tai baisu...ant galiniu ratu reik biski sukelt kitaip jis paskestu isvis. netolimoje ateityje germio reikes atsisakyti...nemazai minusu matau as jame, daug daugiau sitame viktoro agro-tom agregate

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ramunas.s pranešimas:

dar sito agregato pliusas tas kad jei skusta raziena tai jis manau gerai ir nesikistu  ka su germiu neimanoma manau butu padaryti. siemet rapsui biski susiariau blogai raziena ir buvo nedaug mano akim siaudgaliu tai germi kiso kaip turi buti lengvoje zemeje, molyja viskas ok, prasoka tie siaudai. ir kaip skesta tas germis legvoje zemeje tai baisu...ant galiniu ratu reik biski sukelt kitaip jis paskestu isvis. netolimoje ateityje germio reikes atsisakyti...nemazai minusu matau as jame, daug daugiau sitame viktoro agro-tom agregate

o tai koki agregata siulytumet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , lexion pranešimas:

o bednaro blogai bus?

Bednaro  turėtu būt dar geresnis, bet jei kalbant apie kultivatoriu, germinatoriu ir šitokio principo agregatus tai dabar rudeni kai prisiari šlapios žemės o po to kai perdžiūva tai šitas lyginant su germinatorium žymiai gražiau išdirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu, kas būtų jei tas Agro-tom kliūtų už kokio akmens, žiūriu vientisi volai, kaži kaip reaguotų?

Beje, šitie mineti padargai su 3 ar net 4 volais, kietoj sausoj žemėj gerai, bet jei normalioj juodesnėj žemėj, ar neprimala per daug smulkios frakcijos? Ar nesigauna tas pats, kaip tiesiog su balkiu + žemyn privirintom mentelem pratraukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Eduardas pranešimas:

Įdomu, kas būtų jei tas Agro-tom kliūtų už kokio akmens, žiūriu vientisi volai, kaži kaip reaguotų?

Beje, šitie mineti padargai su 3 ar net 4 volais, kietoj sausoj žemėj gerai, bet jei normalioj juodesnėj žemėj, ar neprimala per daug smulkios frakcijos? Ar nesigauna tas pats, kaip tiesiog su balkiu + žemyn privirintom mentelem pratraukus?

Ka reiškia kliūtu už akmens, jei arime tas akmuo ant viršaus voliojasi ir didelis be proto tai ji manau reiktu pašalint nes kitaip tai bet kuris agregatas nesvarbu kokios firmos  gali turėt problemu, jei tie akmenys tokie ne per didžiausi tai pervažiuja per viršu kaip ir germinatorius. Dėl smulkios frakcijos tai idomu kuris padargas jos nepadaro lengvoje žemėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suarus naują lauką būna akmenų pasislėpusių nemažų, kurių tik pakaušis kyšo. Su skutiku per tokį pralėkus skaudžiai skamba, todėl man įdomu kaip voliukų lysvės atlaikytų, jei voliukai ilgi ir be amortizacijos. Beje, kokiu greičiu važiuojat dirbant šiuo padargu?

Aš neturiu nei gero balkio, nei tokio kombinuoto padargo, todėl man kyla klausimas, kuo Agro-tom ar panašūs padargai pranašesni už tokį padargą? Balkis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuojam visaip, pvz pavasari dirbau rudenini skutima tai iki 16km, dabar  šviežiai arta 11-12 km,  akmenu  kožkokiu super duper nepasitaikė tai nežinau kaip ten būtu, bet greičiausiai nieko nebūtu nes tie volai iš tokio nemenko metalo pagaminti. Dėl balkio tai kažkaip labai minimaliai ir labai seniai teko paprasta H šveleri patampyt po lauka tai ispudžio nepaliko jis man, kuom pranašesni kultivatoriai, germinatoriai prieš balki tai dviem žodžiais nepasakysi o ir neverta turbūt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 240ag tempi? spyrūoklių galai kreždutės ar paprasti?

Šitas agro-tom konstrukcija panaši kaip lemkeno germio, o po lemkeno žemė gražiai išdirbta ir sėklos guoliavietė paruošta. Agro-tom ir lemkeną lyginant kainas, tai jos vienodos, tik vienas naujas, kitas naudotas, na ir verta pagalvot kas verčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...