Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

Diskutuojant apie rudeni ,sunkia,molinga zeme suarus bus reikalu su kultivatorium ar germinatoriumi isdirbt zeme.. turesi anksciau suares crosskilais arba lekstemis pereit..poto laukt lietaus, kad atlytu mazesniu grumstus, ir tada vaziuot ..Tada idirbsi manau.. 

 Kas gal kitaip dirbate ? pasidalinkit..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskutuojant apie rudeni ,sunkia,molinga zeme suarus bus reikalu su kultivatorium ar germinatoriumi isdirbt zeme.. turesi anksciau suares crosskilais arba lekstemis pereit..poto laukt lietaus, kad atlytu mazesniu grumstus, ir tada vaziuot ..Tada idirbsi manau.. 

 Kas gal kitaip dirbate ? pasidalinkit..

 

Anglijoj dirbant teko susidurti su vienu sunkaus įdirbimo atveju, susiarė labai slapias grynas molis ir tada uždžiovino. germinatorius nieko nepadejo, lekštės nieko (molis tokio kietumo, kad nuo buksavimo padangos buvo išdraskytos mažom duobutėm ir šiaip papjaustytos). Jeigu gerai pamenu, tai padėjo paskolintas toks padargas:

 

post-83-0-92062700-1463417657_thumb.jpg

 

tik dabar negaliu pasakyti, ar lietaus visgi sulaukėm, ar nea. Lyginimo lenta buvo hidrauline ir geras kampas, tai dauguma grumstu palįsdavo po nuožulniu kampu ir budavo sutrinami. Bet vien tenkinimui po arimo tokį aparatą turėti per didelė prabanga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

5 metrų pločio agregatas, voliukai tik iš dviejų sekcijų, kiek laikys guoliai, ypač to crosklil volo? Laumetrio 6 metrai plotis ir 5 sekcijos. Žiūrint toli į prieki voliukų restauravimas  truputi komplikuotas. Noragai tie... kiek kainuoja tokie, eilinėj lytagroj tokių man rods nėra. O labiausiai tai norėtusi pamatyt tokį agregatą atidrožusį bent 2k ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, viktorass said:

Kalbant apie ta croskil vola tai kai buvau nuvaževes apžiūrėt to agregato tai jei gerai supratau tie volo segmentai sunerti ant ašies kuri sukasi ant guoliu bet ir segmentai kiekvienas sau atskirai ant tos ašies sukinasi, tai dabar galvoju ar taip ir turi būti ar čia surinkimo brokas.

Turbūt sukasi ir ant ašies ir iš guolių. Visas agregato svoris ant volų, todėl man atrodo mažokai guolių tai masei atlaikyt. 

Kas ant LT juos pardavinėja? Apskritai aparatas naujas ar jau senai gaminamas/tobulinamas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, viktorass said:

Kalbant apie ta croskil vola tai kai buvau nuvaževes apžiūrėt to agregato tai jei gerai supratau tie volo segmentai sunerti ant ašies kuri sukasi ant guoliu bet ir segmentai kiekvienas sau atskirai ant tos ašies sukinasi, tai dabar galvoju ar taip ir turi būti ar čia surinkimo brokas.

Taip ir turi būti, pas mane unia atlas taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...