Jump to content

Mėsos gaminiai


Virbaliunai

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Kai parsiveši iš Panevėžio (NENURODAI ĮMONĖS) .paprašyk sudėtinių dalių ir išbandyk su katinu- jei jis neės pats gali spakainiai -mėsos nerasta.....................

jus A6 jau bandete ar cia paranoja kamuoja ?

manau zmogus is oro neraso, o beto man dusioj ir kirba mintis ar tikrai ta imonele saziningai ta mesyte sutvarko. juk lengviausia tokioj situacijoj apsukti zmogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai parsiveši iš Panevėžio (NENURODAI ĮMONĖS) .paprašyk sudėtinių dalių ir išbandyk su katinu- jei jis neės pats gali spakainiai -mėsos nerasta.....................

jus A6 jau bandete ar cia paranoja kamuoja ?

manau zmogus is oro neraso, o beto man dusioj ir kirba mintis ar tikrai ta imonele saziningai ta mesyte sutvarko. juk lengviausia tokioj situacijoj apsukti zmogu.

As konkretus jei pvz man nepatiko tai net ir pavadinima pasakyti galiu o tai pagal jumis visam panevezio raj dirba blogai ? kiekviena rimta imone savo vardo neters - o va nerimta taip (vienadieniai. melacnikai) kaip ir ukininkai parduodantys S...da .o kaip kaimo bobutem plepeti manau ir negerai !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane toje veisleje nera lajaus tik truputi kvapas ,siaip marinuoju su cibuliais metom pipirais pora dienu ir dingsta tas kvapas, man idomu gal kas desras daro??? nes girdejau kad stirniena maiso su kiauliena ir gaunasi skanu !dauguma kas nemoka gaminti avienos jos nemegsta...mano manymu ten sveika mesa aisku kaip kam pagal isgales :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siemet ir as su kolega buvome ten valgeme plova -tai avienos kvapo nesijaute -gal ne aviena buvo :eusa-dance: kadangi pasak kai kuriu- neturejome nei suniuko nei kaciuko suvalgeme patys ir net nesusirgome :D siaip galetu panasus renginys galetu buti kur per viduri lietuvos pvz baisiogaloje ...ir maisto paruoseju galetu buti daugiau ir tokiu kurie desras daro (su mesa ir be jos)!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiu kiekvieno iš jūsų brangieji nuomonę, skanaus, bet patirtis- šalto rūkymo kumpelyje prifarširuota 40 procentų priedų, išrūkyta kažkiuose dūmų koncentratuose., Nuvežeme tikrą mėsa, kad padarytų mėsos konservus - parsivežę apstulbome vaikams iki 12 metų valgyti nerekomenduojame grynos mėsos konservų. Įmonės pavadinimo specialiai nerašau pasirinkimo teisė kiekvienam. O šiaip pastoviai patys paprastutėje rūkyklėlėje pradėjome pasirūkyti ir kumpelį ir šonkauliuką ir dešrigalį. Mėsytę geriau sūdyti druskos tirpale su prieskoniais -skanesnė. Su pagarba visiems gurmanams A6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patirtis-mėsa vėsinama parą, paskerstą pakabinu šaltoje patalpoje, ant rytojau nupjaustau didesnius riebalų gabalus, nesistengiu nurinkti geriau nupjausi kai išsirūkinsi. Paruošiu tirpalą ar marinatą kaip pavadinsi nežinau- druskos i vandenį tiek kai užverda turi plaukti žalia bulvė, tirpalo apie 10 litrų didelė galva susmulkinto žieminio česnako , valgomas šaukštas smulkintų mėtų, šaukštas karčiųjų maltų pipirų ,arbatinis šaukštelis savo augintos aitriosios paprikos smulkintos, pora gvazdikėlių ir šaukštelis čiobrelių.tik užvirinus su prieskoniai atšaldyti iki 10-15 laipsnių. Iš mėsos išimu juostą nugarinės atkertu su pjiukleliu šonkaulius, kumpelius išimu kaulą ir ties kaulo vieta perpiaunu. Mėsą sūdau tai yra laikau rasale penkias paras išėmęs pamerkiu valandai į šaltą vandenį nusiplauna paviršinė druska , sutrinu česnako ir aitrios paprikos mišiniu ir suvynioju į marlę galima į pėdkelnės ,,geriau neplautos draugės" ir pakabinu parai kad nuvarvėtu vanduo. Po to rūkymas ketvertą parų apysausėmis alksnio , ąžuolo malkomis šaltame dūme- žalias alksnis duoda rūgštumą ir per didelę drėgmę į rūkyklą. Skanaus tik nerekomenduoju mėsą išrūkytą dėti į šaldytuvą ir reikėtu sunaudoti per porą mėnesiu, vėliau pradeda jaustis lajaus kvapas , bent man taip atrodo, nors kiti sako kad tai mano išmislas, vaikai susišaldo ir jiems skanu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patirtis-mėsa vėsinama parą, paskerstą pakabinu šaltoje patalpoje, ant rytojau nupjaustau didesnius riebalų gabalus, nesistengiu nurinkti geriau nupjausi kai išsirūkinsi. Paruošiu tirpalą ar marinatą kaip pavadinsi nežinau- druskos i vandenį tiek kai užverda turi plaukti žalia bulvė, tirpalo apie 10 litrų didelė galva susmulkinto žieminio česnako , valgomas šaukštas smulkintų mėtų, šaukštas karčiųjų maltų pipirų ,arbatinis šaukštelis savo augintos aitriosios paprikos smulkintos, pora gvazdikėlių ir šaukštelis čiobrelių.tik užvirinus su prieskoniai atšaldyti iki 10-15 laipsnių. Iš mėsos išimu juostą nugarinės atkertu su pjiukleliu šonkaulius, kumpelius išimu kaulą ir ties kaulo vieta perpiaunu. Mėsą sūdau tai yra laikau rasale penkias paras išėmęs pamerkiu valandai į šaltą vandenį nusiplauna paviršinė druska , sutrinu česnako ir aitrios paprikos mišiniu ir suvynioju į marlę galima į pėdkelnės ,,geriau neplautos draugės" ir pakabinu parai kad nuvarvėtu vanduo. Po to rūkymas ketvertą parų apysausėmis alksnio , ąžuolo malkomis šaltame dūme- žalias alksnis duoda rūgštumą ir per didelę drėgmę į rūkyklą. Skanaus tik nerekomenduoju mėsą išrūkytą dėti į šaldytuvą ir reikėtu sunaudoti per porą mėnesiu, vėliau pradeda jaustis lajaus kvapas , bent man taip atrodo, nors kiti sako kad tai mano išmislas, vaikai susišaldo ir jiems skanu.

UO nors vienas saunus zmogus - o tai galvojau kad cia ,,smelio deze su vaikais !.. Aciu ! :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 8 mėnesių...

Galiu ir as pasakyti viena is marinato avienai recepta (tinka ir stirnienai) ji man dave draugai is rusijos. Taip ruosiau ciela avies kumpi su visu kauliuku Velykoms, kas valge neisbrokijo. Kumpi dejau i didesni inda su kefyru pripjaustytu zaliu kalendru kad apsemtu pilnai ir laikiau saltai 1.5 paros. Tada nusausinau ir itryniau druskos, pipriuku ir ivairiu zoleliu misiniu (ka turi po ranka raudoneliai, mairunas, peletrunai) sumaisytu su pasildytu alyvu aliejumi ir po 30min jau kepiau. Mesyte beveik krito nuo kaulo ir tirpo burnoj...

Dar ... kai marinuojat saslykus (bet kokia mesa) dekit tik su blenderiu trintus svogunus, ir tada minkykit mesa, pamatysit koks skirtumas. O jei reikia saslu staigiai dedu taip pat su blenderiu trinto kyvio tik nedaug ant kilo mesos puse didelio arba 1 mazyliukas kivis, ir laikyti ne daugiau kaip 2h kitaip suirs mesa, to ismoke kaukazieciai. Nu va isdaviau savo "didziausias" paslaptis :D Skanaus!

Gal kas zino gera avienos desru recepta, butu smagu jei pasidalintumet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau kad romanovo veisles mesa turi kitoki skoni(geresni). Jeigu sumaisysiu romanovo avy su sarole avinu tai jau turbut bus nebe romanovo mesos skoni?
Patarimas kaip pradedanciajam aviu laikyme-susitariat ir nuvaziuojat pas ..miqueli.. ar ,,geras ukis,, ir nusiperkat porele jum uzteks to skonio ir aviu -ir bus auskaruota su visu gyvenimo aprasymu.. :icon-wink:

Gal kas zino gera avienos desru recepta' date=' butu smagu jei pasidalintumet.[/quote']

Aciu uz recepta - vakarieciai skaiciau kad deda i kebaba aviena -tai yra maiso su jautiena -- desras ir galima maisyti su kita mesa cia juk gamintojo vikrumas kaip padarys :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha,ir liuliakebabas skaniausias is avienos,tik yra viena gudrybe :D pasiruosus farsa reikia ideti ne maziau kaip valandai i saldytuva, tada avienos riebaliukai gerai surisa visa farsa ir jis nekrenta nuo iesmu, skanumelis ujujuj... (i farsa jokiu budu nedeti kiausiniu)

Nu imeskit kas zinot koki patikrinta receptuka desru is avienos ar viska ruosiat taip pat kaip kiaulienos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

GAMINIMAS Avieną supjaustyti kepsniams, išmušti, pabarstyti prieskoniais ir marinuoti majoneze per naktį. Kepti keptuvėje, kol gražiai iškeps. Supjaustyti griežinėliais morkas, baklažanus, česnaką susmulkinti ir ,baigiant kepti mėsai, sudėti į keptuvę daržoves. Troškinti, kol mėsa taps minkšta. Skanaus 

=================

Mėsa 1—2 dienas palaikoma acto ar įprastame mėsos marinate. Vėliau nusausinama, apibarstoma druska su maltais prieskoniais, dedama į keptuvą su trupučiu riebalų ir kepama orkaitėje ar krosnyje apie 1 val., palaistant esamu skysčiu. Vietoj išgaravusio skysčio įpilama sultinio ar karšto vandens. Prieš baigiant kepti, sudedamos susmulkintos prieskoninės daržovės ir dar patroškinama, kol daržovės suminkštėja. Iškepta aviena supjaustoma griežinėliais, sudedama į pakaitintą pusdubenį, apdedama virtomis ar keptomis bulvėmis, keptais svogūnais ir tiekiama su iškoštu ir pagardintu padažu, kuriame kepė. Padažą galima paduoti ir atskirai padažinėje.

Kibinus paragavau .m..aksimoj avienos ...  nu visai nieko mesa buvo sumaisyta su spirguciais ir kopustais gavosi liuks skonis 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1kg sonkauliuku 2 dideles citrinos 100ml aliejaus.po sauksta smulkintu metu rozmarinu .maltu juodu pipiru ,druskos

Išspaudžiame citrinų sultis ir sumaišome su aliejumi, prieskoniais ir druska. Mišinį užpilame ant nuplautų bei gerai nusausintų šonkauliukų ir dviem valandoms padedame šaltai. Per tą laiką kelis kartus apverčiame. Šonkauliukus kepame įkaitintame grilyje po 5-7 minutes iš kiekvienos pusės. Tiekiame su žarijose keptomis bulvėmis ir šviežiomis daržovėmis. Prie avienos patiekalų geriausiai dera sausas stipraus skonio raudonasis vynas. Iškylų patiekalas paruoštas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas,kuriem galam avienai aliejus,o dar baisiau majonezas...Aviena turi savo puiku riebalu saltini,o bet kokia mesa gerai minkstina ir suteikia sodrumo garstycios. Paprastas marinatas: slakelis vyno,garstycios,juodieji,ar baltieji pipirai,cesnakas,galima ideti truputi tujos sakeles (patrnti reiketu) druska, (as vietoj druskos naudoju sojos padaza) dabar visokiu skoniu yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Klausimas,kuriem galam avienai aliejus,o dar baisiau majonezas...Aviena turi savo puiku riebalu saltini,o bet kokia mesa gerai minkstina ir suteikia sodrumo garstycios. Paprastas marinatas: slakelis vyno,garstycios,juodieji,ar baltieji pipirai,cesnakas,galima ideti truputi tujos sakeles (patrnti reiketu) druska, (as vietoj druskos naudoju sojos padaza) dabar visokiu skoniu yra.

Nezinau kam aliejus ir majonezas -----cia toks receptas ir kaip sakoma -Del skonio nesigincijama-ikelkit savo recepta  -isbandysim -anadien- buvau ..mauximoj.. paragavau kibino is avienos -nors ten daug buvo viduj kopustu ir spirguciu visokiu tai ir avienos nesijaute :)))  bet skanu buvo .  Beje kur .. cibulis ..  is jusu isvardintu ,,sakniavaisiu,, ??? :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...