Jump to content

kas ir kokias ozku veisles augina


pranas313

Recommended Posts

Šitam reikale kalba ne ką padeda. Galima ir pirštais susirodyt :lol: Naudingesnė būna " ožkų kalba"

-(mokėjimas suprasti ką sako gyvuliuko kilmės dokumentai ir pats gyvuliukas rodo)

Komoliuoti - tai čia rusiškai ? Ar ir vokiečiai tokį terminą turi?

Nežinau, taip pats pavadinau. Vokiečiai tiesiog sako margos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Myliu aš jas , bet tikrai ne labjau už save. Priešingu atveju aš gyvenčiau tvarte , o jos stuboj :lol:

Man labai gražios kamerūnų avys. Ypač maži kamerūniukai :D Vis žiūrėdavau į jas čekų skelbimuose , bet gyvų niekuomet nesu mačius. Vasarą ko gero prašysiuosi pas jus į svečius :D Norisi pamatyti gyvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Myliu aš jas , bet tikrai ne labjau už save. Priešingu atveju aš gyvenčiau tvarte , o jos stuboj :lol:

Man labai gražios kamerūnų avys. Ypač maži kamerūniukai :D Vis žiūrėdavau į jas čekų skelbimuose , bet gyvų niekuomet nesu mačius. Vasarą ko gero prašysiuosi pas jus į svečius :D Norisi pamatyti gyvai.

Myliu aš jas , bet tikrai ne labjau už save. Priešingu atveju aš gyvenčiau tvarte , o jos stuboj :lol:

Man labai gražios kamerūnų avys. Ypač maži kamerūniukai :D Vis žiūrėdavau į jas čekų skelbimuose , bet gyvų niekuomet nesu mačius. Vasarą ko gero prašysiuosi pas jus į svečius :D Norisi pamatyti gyvai.

Supratau ;) jo vat kai uzauga nebe taip traukia bet maziukai jie mielu emociju suteikia ,ypac kai ju daug ir vienu laiku gime :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) Na, pagaliau ir aš sulaukiau kuom pasigirti :) Mūsų Floras Sam sulaukė Semytės. Nors tik 75%, bet manau bus beveik tėvelio kopija, nes jau nuo gimimo žvilga kaip antracitas. Foto daryta telefonu, todel atsiprašau dėl kokybės. Nuotraukoje tėvelis ir dukrytė.

0adce3d22229.jpg

Ir dar foto daryta saulės šviesoj, kad nors kiek pasirodyt visam gražume :)

18b7b831151a.jpg

e226be983676.jpg

baae0d3d85cf.jpg

0ad91b2c9eba.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...